Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Mates, get a life.

 

Тук нещо много на сериозно взехме да се взимаме майче. Той казва какъв бил оня, правилата да били еди-си-какви. Че този форум какво - да не би браузъра ви да зарежда само него? Спрете си интернета.

 

Какви пияни, какви ученички, какви китки - само да не са крамфили, мразим.

 

Ей с тия глупости вече никой не иска да пише във секцията за филми - то не бях обиди, не бяха чудесии. И в темата за колите си пишем вече 3ма човека.

 

Сега другото за което се сещам...Тия хора нямат ли си друга работа вместо да си правят акаунти в скайп и да се опитват да си говорят с някого!? Сигурно вече баннах 20на момиченца с лъжливи данни в профилите и още 10на предлагащи някакви "уникални продукти. Маркетинга у нас е на невероятно ниво.

 

И още нещо. Евала на Дянката, изкара бюджетЯ ама не рече дали е с приходите от данъци тази цифричка за април - ако е с тях...лошо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
едит: рапторе, за пореден път наричаш глупост нещо написано от мен и се поставяш на различно интелектуално равнище от моето с ясно подчертаване, че твоето би трябвало да е по-високо. кво прайм с обидите, терминологията, правилата и границите?

пояснения: броя на жените ще се увеличават в семейството ти според публикуваните из тази и други теми твои сведения. поздравления за което, и очаквам новата да отвлече достатъчно вниманието ти от глупостите.

 

липсват ми бая запетайки.

Днес съм доста претоварен, отгоре на тва и с главобол и си признавам, че не разбрах. И въпреки това, Мобо, защо ми го казваш това - не разбирам? Какво значение има къде живееш ти и къде живея аз?

----------------

Иване, тъп ли си, пиян ли си, двете заедно ли?

Link to comment
Share on other sites

Тая глупост сега как да я разбирам? Защото откъдето и да погледна смисъл не виждам. Живей си където пожеалеш - да си жив и здрав - лично мен не ме касае. Какви нови жени, какви 5 лева обаче - тук трябва да ми проведеш ориентация...

 

Как какви бе Видене, ама и ти си изчаткал... я си спомни онази приказка за Василиса Прекрасна и лафа "искам това което имаш но не знаеш че го имаш". Е те за това ти говореше Мобо.

Link to comment
Share on other sites

Чудесно! Утре сутрин закриваме Форума!

Те тва е! :lol:

 

Както и да е. Стига толкова. Някой ден ще пораснем всички. Но не дес. Не днес.

Link to comment
Share on other sites

Днес съм доста претоварен, отгоре на тва и с главобол и си признавам, че не разбрах. И въпреки това, Мобо, защо ми го казваш това - не разбирам? Какво значение има къде живееш ти и къде живея аз?

 

Как да няма. Специално ще спира да си говори по телефона за да пречи на синия "гущер" :lol:

 

 

PS: Изперквам не ми обръщайте внимание говоря си глупости

 

PS2: Не знам къде живее виден но помня че баба му е в същата махала където съм и аз...

 

 

 

PS3: И на 50 може да излезем от пубертета...

Link to comment
Share on other sites

Ей сега ще стане утре. И ще се праскаме всички и пораснали и непораснали.

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

_______________

 

Знам, че нямаш това предвид ама нейсе ...

Това беше препратка към Гладиатор...

време беше за малко голи, запотени и корави мъжаги в тоя форум.

 

И брадясали, де.

Link to comment
Share on other sites

Хора, здраве да е, майна*а му на другото. Ще се оправим, ама дето вика Ваньо, няма да е днес :)

 

Пешо, заслужава се уважението, да. Но в крайна сметка хората, които сме или са били част от този форум, колкото и различни и колоритни да са (за разлика от мен и някои други явно), не мисля, че трябва да си даваме поводи за груби реплики и скандали. Каквото си е тук, си е тук. Не виждам защо трябва да си следим всяка реплика сега и да гледаме "кое и дали е в рамките на добрия тон" и не знам какво. Толкова глупости сме си изприказвали, толкова сме се карали, едновременно с това сме се смяли на една маса. Защо да се нервим като нищо добро не се постига с това?

Link to comment
Share on other sites

@host - точно ти, дето орева въртълъка как си търсиш работа в удобно за теб време, да съветваш хора с постоянна трудова заетост и достатъчно странични занимания да си намерим живот - priceless...

Иване, тъп ли си, пиян ли си, двете заедно ли?
Това беше от граничните обиди, нали? Тоест от тези, във границата на добрия тон ;) Чудно ми е, аз ако реша да попитам някого относно интелекта му, с малко по-груб речник, дали няма да получа ваканция? А, да, определението "катили" излиза от категорията "обида", "простотия", защото е изречено в правилните момент от модератор. И лафа "по Пешовата логика" и последвалите неумности говорят за едно - не си прочел, или не си разбрал и една буквичка от изписаното.

 

Освен това си спомням ясно, как Галя дефекира един коментар от сорта на "така ще говориш на майка си", или нещо от сорта. И то срещу определено безобидна реплика. Мнението го няма, след като сигнализирах за него. Да, то определено не е простотия.

 

И не ми повтаряйте глупави клишета от сорта на "трябва да си имаме уважението", уважението се заслужава по един или друг начин, то не е даденост или изконно право.

 

И не, не съм прав. Полу-излегнат съм и възнамерявам да отбележа края на един прекрасен ден с чашка уиски.

Link to comment
Share on other sites

Nope.

 

Ако живота ти (твоят) се определя от работата ти. Моите съболезнования за човека, който някога си бил.

Ако си търсиш работа в неудобно за теб време...хвала, много сте, силни сте.

Ако не разбираш фразиологизма горе - явно щом го тълкуваш пряко -, нека ти е честит.

 

За уважението, да нещо извън личността е, зависи от другите. Просташкото отношение обаче не е.

 

А като си толкова свободомислещ защо въобще сигнализираш чужди мнения? Много станни неща има в тоя живот. Собственото гледище и как то винаги е правото, пък другите са криви краставици е много интересно.

 

____________________

 

Едит - Инак си прав за Раптора.

 

____________________

 

Психаре, Спартак втори сезон има ли потвърден или нямаш инфо? Или може би трябва да видя дали няма тема по въпроса.

 

 

Чак сега видях, че актьора в главната роля бил с диагноза рак в много ранно развитие (Non-Hodgkin Lymphoma). Жалко за човека.

 

____________________

 

И тия емотикони и други бутони пак бъгват заради "бисквитите", няма ли да има трайно решение на тоя "бонус"?

 

____________________

 

Ей, тази буря от "излияния" ми напомня "фамозния" разговор за писането на английски, че било първенющина във форума.

Link to comment
Share on other sites

Фразеологията ми е пределно ясна. Изглежда ти не си наясно в какви ситуации се използва израза "get a life" ;)

 

И да ти поясня, щом е нужно, акцента беше основно върху наивитета, който проявяваш в търсенето на работа. Баси, вече трябва мненията си да ги правя на powerpoint, с надеждата да бъда разбран (emo). С рисунка, чертеж, няколко графи, чартове и пояснения в пет-шест цвята. И всяка дума, употребена с цел метафора, хипербола, парабола, ирония, алегория, зооморфизъм, анархизъм, идиом, идиот - линк към подробното обяснение какво съм искал да кажа...

 

И винаги съм сигнализирал мнения, които освен, че са ми неприятни - са и в директно нарушение на правилника. Каруцарския рап не ми е по вкуса.

 

РеРед: Сега го гледам ника на раптора - със сив цвят. Сивия кардинал :lol:

 

РеРеРед: И понеже ми се спи, а и уискито изчезна - май ще отърва присъствието си от форума. Или обратното. Докукане.

 

Ре^4д: И чуууз... възглавник

Link to comment
Share on other sites

Колко съм се изнежил - минах през 4-5 камъка и се разкървавих...Изпотроших на хората камъните по трасето...

Link to comment
Share on other sites

Mates, get a life.

 

Тук нещо много на сериозно взехме да се взимаме майче. Той казва какъв бил оня, правилата да били еди-си-какви. Че този форум какво - да не би браузъра ви да зарежда само него? Спрете си интернета.

 

Какви пияни, какви ученички, какви китки - само да не са крамфили, мразим.

 

Ей с тия глупости вече никой не иска да пише във секцията за филми - то не бях обиди, не бяха чудесии. И в темата за колите си пишем вече 3ма човека.

 

Сега другото за което се сещам...Тия хора нямат ли си друга работа вместо да си правят акаунти в скайп и да се опитват да си говорят с някого!? Сигурно вече баннах 20на момиченца с лъжливи данни в профилите и още 10на предлагащи някакви "уникални продукти. Маркетинга у нас е на невероятно ниво.

 

И още нещо. Евала на Дянката, изкара бюджетЯ ама не рече дали е с приходите от данъци тази цифричка за април - ако е с тях...лошо.

 

И заради обидите ли спряха да се пише? Или просто защото половината заминаха за по едно нищо и всеки ги отеба тия теми, или защото настоящата мода е ако има активен спор в някоя тема да се затваря? "Куха лейка", "свиня" - ебахти бруталните простащини деформиращи психиката :blink: Какви нежни индивиди вие сигурно ако шофирате един ден из града и ще се сринете тотално още след първата ситуация и последвалият я "поздрав"... Абсолютно съм съгласен с казаното от Antares

 

 

Оставяйки настрана това, видяхте ли новината за поредното нахапано дете от куче? Къде са хуманните природозащитници които ревяха за сурови наказания на насилниците на животни?!?! Или много важно, че нахапали някакво си дете нали още шава, другия път ако си замине може и да отворим уста...

Link to comment
Share on other sites

Те ти ли няма да си съгласен с Антарес, моля ти се. Даже нямаше нужда да го пишеш това. Но в крайна сметка, нищо ново под слънцето. Колко народ е минал и заминал през тоя форум, бедна ви е фантазията. И така като гледам все още съществува, все още има хора да се регистрират. Не, няма да затваряме форума. Като не ви харесва тук, не виждам защо пишете изобщо. Такива корави мъжаги, дето някакви си думички за тях нямат значение. Е, за вас може и да нямат, но за повечето хора имат. И след като е казано, че няма да ги има, така и ще бъде. Повече няма какво да го обсъждаме даже. Пешо, Ваньо, като не ви харесва форума, не взимайте участие в него. Не ми се занимава повече да отговарям на мнения като вашите. Ще ми липсва драматичното ви присъствие, но мога да се лиша от него във форума специално. Лека нощ.

 

П.С. NEO_DDT, тебе не те споменавам, щото ти мнение нямаш по въпроса. Просто повтаряш сложните изречения с по-прости думи.

Link to comment
Share on other sites

Те ти ли няма да си съгласен с Антарес, моля ти се. Даже нямаше нужда да го пишеш това. Но в крайна сметка, нищо ново под слънцето. Колко народ е минал и заминал през тоя форум, бедна ви е фантазията. И така като гледам все още съществува, все още има хора да се регистрират. Не, няма да затваряме форума. Като не ви харесва тук, не виждам защо пишете изобщо. Такива корави мъжаги, дето някакви си думички за тях нямат значение. Е, за вас може и да нямат, но за повечето хора имат. И след като е казано, че няма да ги има, така и ще бъде. Повече няма какво да го обсъждаме даже. Пешо, Ваньо, като не ви харесва форума, не взимайте участие в него. Не ми се занимава повече да отговарям на мнения като вашите. Ще ми липсва драматичното ви присъствие, но мога да се лиша от него във форума специално. Лека нощ.

 

П.С. NEO_DDT, тебе не те споменавам, щото ти мнение нямаш по въпроса. Просто повтаряш сложните изречения с по-прости думи.

 

Мда щом така казваш всемогъщи, извинявам се че не съм на нивото на хипер-екзаинтелигентното Ви мнение...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро...Пак доказване на абстракции...Хора, извадете си това от онова(демек главите от задниците) и се полюбувайте на изгрева...Или поне идете някъде на бира, вместо да си скубете космите под мишниците, да не кажа по ташаците...

Link to comment
Share on other sites

Снощи, преди да си легна имах чувството, че утре (т.е. днес) е почивен ден. Това неминуемо означава, че ще ми се съдере г*за от работа (Мърфи, ти си знаеш!:angry1).

П.П. Светло иде откъде изток, ама слънце се не види.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...