Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Моля. :) Ако валерианчето не помогне, може да пробваш и с едни щастливи хапченца - lsd им викат. :) Иначе най-сигурното - повече усмивки и добро настроение, независимо всичко. :)

Link to comment
Share on other sites

Моля. :) Ако валерианчето не помогне, може да пробваш и с едни щастливи хапченца - lsd им викат. :) Иначе най-сигурното - повече усмивки и добро настроение, независимо всичко. :)

 

Ама не са май точно хапченца.. предпочитам валерианче. :)

Link to comment
Share on other sites

Моля. :) Ако валерианчето не помогне, може да пробваш и с едни щастливи хапченца - lsd им викат. :) Иначе най-сигурното - повече усмивки и добро настроение, независимо всичко. :)

 

 

lsd-то не са хапченца, а течност която се напоява и продава на картончета... Предполагам си имал предвид екстази

Link to comment
Share on other sites

lsd-то не са хапченца, а течност която се напоява и продава на картончета... Предполагам си имал предвид екстази

Да, екстази, но защо съм останал с впечатление, че lsd има и във вариант на хапчета. Ако не е така, my bad :)

Link to comment
Share on other sites

Според скромните ми познания - екстазито по-скоро ще я "дигне" и ще стане още по-чувствителна, енергична, шумна и казано с една дума - досадна (:P) А от LSD-то - може да се заприказва с интерфейса, да почне и тя да обяснява как Иван иска неудържимо да я чука, да подеме кампания за спасяването на чучулигите от самолетите и т.н.

 

А за спокойствие и релакс - няма нищо по-добро от едно зелено виктори ultra high :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

....На @gado не случайно не съм му отговорил, вие сте чупещите стойки. Но приемам всякакви критики.

Айде gado не случайно, пък да ти отговори.

 

Не аз се изрязах като пръдня на погребение с:

...Умряха 90 общественици и политици от Полша. Почина един от държавните глави в Европа, който беше твърд относно християнската културно-историческа същност на ЕС. Който беше непримирим по въпросите за ракетния щит на САЩ, на противовеса ЕС - Руска Федерация.

Той не успя да остане в историята като голям държавник, но определено бе една ярка политическа фигура - не направила реверанс нито към Кремъл, нито към Вашингтон или Брюксел.

;) !!! Като казаното се отнася за държавник на държава, която страда от национални комплекси далеч повече от нашата... Държава която с всяко свое одървяне на... (как беше...)

...въпросите за ракетния щит на САЩ, на противовеса ЕС - Руска Федерация.
демонстрираше единствено как може (съвсем по еврейски (не съм антисемит))да се търгува на дребно...

Така, че... айде молим баце ! Подобен род котешки такли от човек на твоята възраст... някак не минават. Та.., друг път като кършиш чалъми - прави го по малко по-незабележим начин..., че да не се разнася чак толкова, онзи резлив аромат на бъдещ политикан...

 

Да взема и аз все пак да си изразя позицията по въпроса (не, че някой го итересува де):

- При нелеп инцидент загинаха 90 човека (то има ли как друго яче да загине човек, освен - нелепо). Деветдесет човека за които роднините им скърбят, а дружките им политици... се радват! Съчуствам на роднините и.... толкоз!

Представа нямаш колко...

 

...Особено на 2 (две) ракии...

Link to comment
Share on other sites

Според скромните ми познания - екстазито по-скоро ще я "дигне" и ще стане още по-чувствителна, енергична, шумна и казано с една дума - досадна (:P) А от LSD-то - може да се заприказва с интерфейса, да почне и тя да обяснява как Иван иска неудържимо да я чука, да подеме кампания за спасяването на чучулигите от самолетите и т.н.

 

А за спокойствие и релакс - няма нищо по-добро от едно зелено виктори ultra high :lol:

 

хахаха,Петър,благодаря ти,че ни обясни., :)

 

...Особено на 2 (две) ракии...

 

И аз мислех да му кажа "Питай Галин" , ама с теб сме се разбрали ДА СИ МЪЛЧИШ! :)

Link to comment
Share on other sites

Виж Глори ако идваш с нас да играеш мач,там ракии няма и няма кой да те изнервя,при нас цари приятелска атмосфера на смях и закачки(колко идиалистични изглежда),Котора може да потвърди :P

Link to comment
Share on other sites

Абе щом Галин ходи до тоалетната да те успокоява. :lol:

 

 

ЕЕее,..поо*рахте се вече малко :) Чак пък.

 

Виж Глори ако идваш с нас да играеш мач,там ракии няма и няма кой да те изнервя,при нас цари приятелска атмосфера на смях и закачки(колко идиалистични изглежда),Котора може да потвърди :P

 

Заинтригува ме. Играли ли сте и с други жени? Да не кажете "уф,аз ако знаех че така ще бъде.." :D Иначе съм навита :)

Link to comment
Share on other sites

Е нищо не съм казал.Ама тва си беше истина.Пък и алкохола влияе различно на хората :D

ПС: ти ще си там за публика само :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е нищо не съм казал.Ама тва си беше истина.Пък и алкохола влияе различно на хората :D

ПС: ти ще си там за публика само :lol:

 

Ракията ми влияе чудесно,но до един момент,а тогава просто Галин ме предразположи и се разчувствах и така,млъкнете вече,че ще ви набия :) Това за в тоалетната са пълни глупости.Стига вече.

Ми представи си ако стана страхотен футболист?

Link to comment
Share on other sites

Ми представи си ако стана страхотен футболист?
Имайки бегъл поглед над родното футболно първенство - много е вероятно да те вземат в националния отбор :D И без т'ва там е пълно с.. оф, няма да го кажа, че РЗС ще ме изпратят на канарските острови :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ракията ми влияе чудесно,но до един момент,а тогава просто Галин ме предразположи и се разчувствах и така,млъкнете вече,че ще ви набия :) Това за в тоалетната са пълни глупости.Стига вече.

Ми представи си ако стана страхотен футболист?

Така като гледам, май нямаше много смисъл да ми мрънкаш да си трая..., както е тръгнало ти сама ще си кажеш ?! :rolleyes:

 

П.с. Которе, нещо не си спомням да сме се запознавали (освен визуално)

 

П.с.2 Баси! Верно ли предразполагам жените да ми реват на рамото :blink: ?

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам, май нямаше много смисъл да ми мрънкаш да си трая..., както е тръгнало ти сама ще си кажеш ?! :rolleyes:

 

П.с. Которе, нещо не си спомням да сме се запознавали (освен визуално)

 

Е..то пък голямата работа попринцип..въпроса беше ти да не се ебаваш,Галине.

 

Имайки бегъл поглед над родното футболно първенство - много е вероятно да те вземат в националния отбор :D

 

Благодаря ти ,че ме надъхваш и подкрепяш :)

Link to comment
Share on other sites

П.с. Которе, нещо не си спомням да сме се запознавали (освен визуално)

 

П.с.2 Баси! Верно ли предразполагам жените да ми реват на рамото :blink: ?

Хм май се запознахме.Макар че не помня мн :lol:

За второто мн ме съмнява :D

Link to comment
Share on other sites

Е..то пък голямата работа попринцип..въпроса беше ти да не МЕ ебаваш,Галине.

Така майче е по-правилно ?

Link to comment
Share on other sites

Къде с това валерянче, най-много да привлече някоя и друга котка. Има къде къде по-силни хапове - транксен, диазепам, ксанакс... Верно искат зелена рецепта но ако толкова се налага ще се обадя на един познат и ще изпише :)

 

Иначе Глори какво се учудваш - меренето на органи си е много основно мъжко занимание, недей да пречиш моля те :lol: Някои хора следим с живо любопитство изхода от спора за да сме наясно после чий орган е най-голям и в бъдеще да го имаме предвид :rofl:

 

Шшшшш бъзикам се да не вземе да ми се обиди някой?

Link to comment
Share on other sites

Не, край! Обиден съм ти и повече няма да играя 2v2 с теб!

 

Глори, ако държиш - кажи, да се натъпча като хората с чесън - е тогава да видиш надъхване :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, край! Обиден съм ти и повече няма да играя 2v2 с теб!

 

Тя и без това жена ми мрънка че като взема да играя и съм като глух - идвала , говорила ми нещо пък аз абсолютно съм бил изключил все едно съм бил глух... лошото е че ще стане като вица "бе знаеш къде са парите - действай" и после ще се чудя какво е станало...

Link to comment
Share on other sites

Е, не е ли минала през семеен инструктаж относно естеството на компютърните игри и въздействието им върху индивида :lol:

Link to comment
Share on other sites

Къде с това валерянче, най-много да привлече някоя и друга котка. Има къде къде по-силни хапове - транксен, диазепам, ксанакс... Верно искат зелена рецепта но ако толкова се налага ще се обадя на един познат и ще изпише :)

 

Иначе Глори какво се учудваш - меренето на органи си е много основно мъжко занимание, недей да пречиш моля те :lol: Някои хора следим с живо любопитство изхода от спора за да сме наясно после чий орган е най-голям и в бъдеще да го имаме предвид :rofl:

 

Шшшшш бъзикам се да не вземе да ми се обиди някой?

 

ми то на гол гъз си е чисто........ :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...