Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

"Идиотисмът на съвреминната селианка" от glory. Или - Как момичето си тръгва от село, но селото нивгаш не си тръгва от момичето.

 

Отново показваш колко ти е акъла. То не е нужно да си от село,за да си селянин..,Ванчо.

И в каква връзка го написа това,нямам представа.

Link to comment
Share on other sites

Йес бе.Тая уфсъ по физика ми писа 6 за годината.Ся остана само тая по математика да изрънкам и бала ще ми е идеален :)

ПС:Тва за селянката кърти :)

Link to comment
Share on other sites

"Идиотисмът на съвреминната селианка" от glory. Или - Как момичето си тръгва от село, но селото нивгаш не си тръгва от момичето.
На това продължавам да се смея с глас!
То не е нужно да си от село,за да си селянин..
Но помага :lol:

Знаеш ли колко усилия ми е коствало да стана такъв. Ако бях роден в Гложене, примерно, щеше да е друго :)

Тая уфсъ по физика ми писа 6 за годината.
Евала, да попитам, аджеба, кое точно определя жената като селянка? Това, че ти е писала шестица ли? По интересен начин изразяваш благодарността си. А и самия ти пост загатва, че не си бил съвсем за шестица, което прави ситуацията още по-красива :]
Link to comment
Share on other sites

Ми като я видиш ще ти стане ясно.Пълна селянка и аз не знам как е станала физичка.

Абе за 6тица си бях.Понеже ме изпита няколко пъти.Пък и аз изявих желание :lol:

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли съм се проявила като селянка в очите ви,бе,хора? Я спрете да говорите глупости. Някои от вас се държат доста по-селски,това ме кара да мисля,че се шегувате.

 

На това продължавам да се смея с глас!Но помага :lol:

Знаеш ли колко усилия ми е коствало да стана такъв.

 

Всъщност сигурно не ти е било чак толкова трудно.. :D

Link to comment
Share on other sites

Стига им се връзва. Не разбра ли, че те взеха за мезе.Понеже напоследък нежната половина от форума е потънала в забвение и пишеш само ти, резултата е налице.

Иначе през главата ми минава...Спамммм.Много спам.Вече съм на ръба просто.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

glory, имах една колежка която единия от шефовете я бъзикаше ама колкото пъти я срещнеше... и лапето само цвърчеше "стига бееее", "ииииии" и други. Един ден след 2 минутно мрънкане от нейна страна как това на нищо не приличало (коментар че чорапогащника ѝ бил курвенски и сега заради нея той се бил одървил) и т.н. И го питам защо я дразни пък той се хили и вика - ми гледай я колко готино се ядосва, как да пропусне :)

Link to comment
Share on other sites

glory, имах една колежка която единия от шефовете я бъзикаше ама колкото пъти я срещнеше... и лапето само цвърчеше "стига бееее", "ииииии" и други. Един ден след 2 минутно мрънкане от нейна страна как това на нищо не приличало (коментар че чорапогащника ѝ бил курвенски и сега заради нея той се бил одървил) и т.н. И го питам защо я дразни пък той се хили и вика - ми гледай я колко готино се ядосва, как да пропусне :)

 

Благодаря ти,дядо. :) Много мило от твоя страна. :D

Чудесна приказка за лека нощ. :) Лека нощ,лека работа.

Link to comment
Share on other sites

Брей, наливам акъл на младото поколение от маса време (да ме пита човек що) и за пръв път ми казват че това което съм казал било мило вместо да ми теглят една майна или да ми кажат че нищо не разбирам :)

Link to comment
Share on other sites

Глория, единствения човек, който намекна, че си/се държиш като селянка беше Иван. И предполагам го е направил основно, защото знае, че си първосигнална и ще реагираш моментално.

 

А относно селянията ми - да, наистина ми е коствало сериозни усилия да се науча да мога да се държа като простак, селянин и т.н. Да, това се е случвало, когато за теб синхрона на двигателната система е бил скорошно постижение и си си играела с говорния си апарат, в опитите да проговориш.

Link to comment
Share on other sites

.........

 

Не вярвам,но щом казваш..

Значи затова сега си толкова добър? Ванчо може да намеква много работи,той така се храни. Ти къде се месиш? :)

 

.........

 

Не вярвам,но щом казваш..

Значи затова сега си толкова добър? Ванчо може да намеква много работи,той така се храни. Ти къде се месиш? :)

 

Ванчо веднага се отзова на поста на дядото :)

Link to comment
Share on other sites

много им се връзваш. а не трябва. за писаниците по форуми трябва да влезе от едно око и да излезе от другото :D
icon_agree.gif

 

 

Глория, меся се където си искам. Ако желаете да си говорите без външна намеса - разполагате с куп инструменти, като почнеш от лични съобщения и стигнеш до strap-on...

Link to comment
Share on other sites

glory, имах една колежка която единия от шефовете я бъзикаше ама колкото пъти я срещнеше... и лапето само цвърчеше "стига бееее", "ииииии" и други. Един ден след 2 минутно мрънкане от нейна страна как това на нищо не приличало (коментар че чорапогащника ѝ бил курвенски и сега заради нея той се бил одървил) и т.н. И го питам защо я дразни пък той се хили и вика - ми гледай я колко готино се ядосва, как да пропусне :)

 

Това си е сексуален тормоз от всякъде. В най-висшата си форма.

Link to comment
Share on other sites

Чак пък толкова...

 

Толкова. Сексуален тормоз не е задължително опипването.

 

 

"Имаш курвенски чорапогащник, целия се одървям" също е сексуален тормоз. Заяжданията също. Нищо, че не са на сексуална основа (или поне тези, които дядо мраз е написал).

 

 

Link to comment
Share on other sites

И според мен не е най-висша форма, по-скоро 2-3 чакра някъде. За да е напълно възвишена требе и

strap-on...

:)
Link to comment
Share on other sites

icon_agree.gif

Глория, меся се където си искам. Ако желаете да си говорите без външна намеса - разполагате с куп инструменти, като почнеш от лични съобщения и стигнеш до strap-on...

 

Тогава не ми се оправдавай,че Иван бил казал не знам си кво,пък ти нищо не си направил.. Като се вреш,поемай си отговорността.

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли съм се проявила като селянка в очите ви,бе,хора? Я спрете да говорите глупости. Някои от вас се държат доста по-селски,това ме кара да мисля,че се шегувате.

 

Шегуват се, не им обръщай внимание. Имат съвсем друго впредвид, но не са свикнали да го казват направо :) С годините ще свикнат. Евентуално...

Link to comment
Share on other sites

Селянин е локална принадлежност или произход. Селяндур е диагноза. Нека да не забравяме това. Познавам изключително много хора от "село" и смея да твърдя, че на повечето ценностните им системи и разбиранията са достойни за уважение, за разлика от тези на хората "от големия град".

Link to comment
Share on other sites

Шегуват се, не им обръщай внимание. Имат съвсем друго впредвид, но не са свикнали да го казват направо :) С годините ще свикнат. Евентуално...

 

И все пак се дразня,щото имам чувството,че ако не съм аз,няма пред кой друг дааа... ......

Хайде да се заяждаме с Глори, урААааа! Тя ни се връзвааааа,побързайте,че скоро пак няма да я имаааааа!! Напреееееееддддд! :)

 

Селянин е локална принадлежност или произход. Селяндур е диагноза. Нека да не забравяме това. Познавам изключително много хора от "село" и смея да твърдя, че на повечето ценностните им системи и разбиранията са достойни за уважение, за разлика от тези на хората "от големия град".

 

Всички знаем това. Исках да допълня,за пореден път... че градчето ми е много приятно,и хората тук са доста по-възпитани.

Link to comment
Share on other sites

Като е толкова хубаво, защо отиде в големата селяния на големия град? Това малко като беше казал един англичанин - "всички поляци са огромни патриоти, но не достатъчно патриотично настроени, за да живеят в родината си".

 

Глория, когато не си ти е Галчето :P

 

Пий един презкурин и ще ти мине.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...