Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За такива като теб..., само казарма! Всяка сабаля бръснене до синьо с ледена вода... (те така се заслужава правото да ходиш после брадясал...)

после що имало убийци. ми с такива ...тъъъъът и някой с една звезда на пагона да ти казва кво да правиш....побеснявам само като си помисля :). Добре, че ми се размина.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

E, gado се ебава. Това са си спомени и ти става хубаво за тях като се сетиш след време. Естествено, че е пълна глупост иначе. Ама ... простотиите които правиш като по-млад после са интересни за разправяне.

 

А за казармата..., не че нещо ама и да я има и да я няма - не виждам проблем. Особено както беше 1.5 г. , явно наистина е било много скъпо за издръжка.

 

А gado не ми казвай, че и у вас би се избръснал със студена вода :D Сега ще дойде ДядоМраз и ще разкаже за кайвемашината която му топли и водата, и кърпата за бръснене.

 

И не случайно тия кърпи по филмите и бръснарските салони(в Плд май ги затриха вече) ги слагат (топли). Отпуска се кожата на лицето и т.н.

 

А някой да е чувал за онези пирамидки дето заточвали ножчетата? Някакви мънички пластмасови или там каквито са, оставяш си ножчето една вечер под пирамидката (като я ориентира ръбовете по посоките на света) и се заточвало?

Link to comment
Share on other sites

АБЕЕ ДЯДОООООООООООООО! Цял форум си замълча, а ти отиде и се изсра на метеното. Как може?

 

А? Къде? Кога? Извинявам се аз даже не съм се усетил какво съм направил

Link to comment
Share on other sites

 

А gado не ми казвай, че и у вас би се избръснал със студена вода :D Сега ще дойде ДядоМраз и ще разкаже за кайвемашината която му топли и водата, и кърпата за бръснене.

 

И не случайно тия кърпи по филмите и бръснарските салони(в Плд май ги затриха вече) ги слагат (топли). Отпуска се кожата на лицето и т.н.

 

А някой да е чувал за онези пирамидки дето заточвали ножчетата? Някакви мънички пластмасови или там каквито са, оставяш си ножчето една вечер под пирамидката (като я ориентира ръбовете по посоките на света) и се заточвало?

Аз унас си се бръсна с една машинка за подстригване (и то само когато започна да си настъпвам брадата) Иначе когато ми се налага да изглеждам като човек..., няма такъв кеф като леген с почти гореща вода, паничка с добре разбит на пяна крем за бръснене и олд скуул самобръсначка (само дето напоследък нещо прекалено трудно се намират ножчета)- нищо не бръсне по-добре от старите самобръсначки! А, тези пирамидки са пълна простотия - измама, от където и да го погледнеш! Няма никаква научна обосновка..., а и онези симпатяги от Мит бъстърс отделиха почти цяло предаване на тази тема... (пробваха пирамидки на какви ли не производители и ефектът беше нулев)

 

На дядоти Мраз кафе машината не само ги може тези работи, ами и го цунка по току що обръснатата бузка. Апък ако човекът вземе да прекали с кафетата и започне да се държи като предозирал с кофеин хамстер... му прави свирка за разлабване (въпреки, че той упорито отрича)

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви кажа,че от 4 месеца не се бях прибирала вкъщи,и сега се чувствам прекрасно. :) Също исках да ви кажа,че си купих прасковено оранжев лак,малко блед,и се лакирах с него,направих си сини точици,и около всяка синя точица на всеки пръст,направих няколко бели точици и се получиха много симпатични цветенца :)

Също искам да ви кажа,че вчера ходих на чалга дискотека и си тананикам цял ден една тъпа песен -зарибяваш всичките мацки,и се кефиш ааааЦкиии. Много тъпа. Ще си пусна малко салса.Днес има и слънце и времето е чудесно,просто всичко е прекрасно. :)

Link to comment
Share on other sites

KILL THEM ALL! KILL THEM ALL! KILL THEM ALL!............

 

Надявам се да нямам нищо общо.. Ванчо,ела да ти направя като моя лак,знаеш ли колко добре ще се почувстваш.. :) Помисли си.

Link to comment
Share on other sites

E, gado се ебава. Това са си спомени и ти става хубаво за тях като се сетиш след време. Естествено, че е пълна глупост иначе. Ама ... простотиите които правиш като по-млад после са интересни за разправяне.

 

А за казармата..., не че нещо ама и да я има и да я няма - не виждам проблем. Особено както беше 1.5 г. , явно наистина е било много скъпо за издръжка.

 

А gado не ми казвай, че и у вас би се избръснал със студена вода :D Сега ще дойде ДядоМраз и ще разкаже за кайвемашината която му топли и водата, и кърпата за бръснене.

 

И не случайно тия кърпи по филмите и бръснарските салони(в Плд май ги затриха вече) ги слагат (топли). Отпуска се кожата на лицето и т.н.

 

А някой да е чувал за онези пирамидки дето заточвали ножчетата? Някакви мънички пластмасови или там каквито са, оставяш си ножчето една вечер под пирамидката (като я ориентира ръбовете по посоките на света) и се заточвало?

Не знам дали се ебава или не, но комшията от няколко етажа над мен набор 85 от 4, 5 години НЕ живее с баща си и цитирам: "Аз никога повече НЯМА да живея под един покрив с баща ми" - край на цитата. Баща му е военен естесвено. Само ще ти кажа, че той и брат му НЕ разбраха що е то да си дете. Щото се знаем от преди да тръгнем на у-ще дето се вика. Както и да е.

 

Надявам се да нямам нищо общо.. Ванчо,ела да ти направя като моя лак,знаеш ли колко добре ще се почувстваш.. :) Помисли си.

Тва си е живо. Ванчо ела у нас да гледаме филми ....и т.н :P

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали се ебава или не, но комшията от няколко етажа над мен набор 85 от 4, 5 години НЕ живее с баща си и цитирам: "Аз никога повече НЯМА да живея под един покрив с баща ми" - край на цитата. Баща му е военен естесвено. Само ще ти кажа, че той и брат му НЕ разбраха що е то да си дете. Щото се знаем от преди да тръгнем на у-ще дето се вика. Както и да е.

 

Майка ми е музикант, НИКОГА ПОВЕЧЕ в живота си не искам да прекарам под един покрив с нея за повече от 2-3 дни (ай по изключение ако се наложи нещо). Намираш ли общото? Или викаш - музиканти, военни - един дол дренки са?

Link to comment
Share on other sites

Майка ми е музикант, НИКОГА ПОВЕЧЕ в живота си не искам да прекарам под един покрив с нея за повече от 2-3 дни (ай по изключение ако се наложи нещо). Намираш ли общото? Или викаш - музиканти, военни - един дол дренки са?

Айде вкарай сина ти под военен контрол. Напиши му графика какво трябва да свърши по часове или по дни и това преди да навърши 10(щото аз съм го виждал на вратата на детската им). Все едно не си бил в казарма. Същото ама в периода когато си ДЕТЕ макя му. Не го разбирам това.

 

Ихх!! Не те е срам! :) Глупости.. само искам да го лакирам :)

 

Е щом казваш. Аз ще се направя, че ти вярвам :P

Link to comment
Share on other sites

Майка ми е музикант, НИКОГА ПОВЕЧЕ в живота си не искам да прекарам под един покрив с нея за повече от 2-3 дни (ай по изключение ако се наложи нещо). Намираш ли общото? Или викаш - музиканти, военни - един дол дренки са?

А моя баща беше стругар! И стругарите са в кюпа заедно с военните и музикантите..., а съм чувал, че и чобаните били същите...

Link to comment
Share on other sites

Да продължим за бръснЯнето.

 

Твърдо съм решен да си закупя в даден момент бръснач.

А аз съм се зарекъл, че ще си купя бръснач и като Клийнт Истууд в добрите му години - или избръснат или мъртъв.

 

Някой да има опит? Да препоръча нещо? По принцип съм чувал, че е желателно нещо на Солинген и т.н. ама миналата година търсих къде ли не бръсначи и нищо.

Link to comment
Share on other sites

Да продължим за бръснЯнето.

 

Твърдо съм решен да си закупя в даден момент бръснач.

 

 

Някой да има опит? Да препоръча нещо? По принцип съм чувал, че е желателно нещо на Солинген и т.н. ама миналата година търсих къде ли не бръсначи и нищо.

Не го използвай ако си пил кафе или ти трепва ръката...да не стане фал :) :)

 

http://vbox7.com/play:128e8019 - за пичовете утре, които ще гледат заедно Ф1 ;)

Link to comment
Share on other sites

И новините от днес: Пилотите спряха да дигат самолета!

Заради вулкана в Исландия и затворените летища, пилотите от няколко дни вече не са дигали самолета!

 

П.П. Стаам за новинар! XD

Link to comment
Share on other sites

Айде вкарай сина ти под военен контрол. Напиши му графика какво трябва да свърши по часове или по дни и това преди да навърши 10(щото аз съм го виждал на вратата на детската им). Все едно не си бил в казарма. Същото ама в периода когато си ДЕТЕ макя му. Не го разбирам това.

 

Няма да се препирам, но ще ти кажа че режима е добър за децата и се чустват по-сигурни и всичко... така разправят психолозите. Аз съм коренно различен човек и това не може да ми се случи ма така съм чувал.

Link to comment
Share on other sites

Да продължим за бръснЯнето.

Твърдо съм решен да си закупя в даден момент бръснач.

Някой да има опит? Да препоръча нещо? По принцип съм чувал, че е желателно нещо на Солинген и т.н. ама миналата година търсих къде ли не бръсначи и нищо.

Един колега използва. Твърди че нямало по - добро бръснене от това с бръснач.

Link to comment
Share on other sites

To така се почва.

Следващият етап е американския футбол, а последният и най-фатален - БЕЙЗБОЛ :P

Само на някой абсолютно незапознат с хокея може да му хрумне подобна щуротия. Тук тия шантави хави като американски футбол и бейзбол изобщо никой не ги кльопа. Фактът обаче си е факт. Няма по-динамична игра от хокея. Буквално всяка секунда става нещо. Гледайте например какво става в последните две-три минути в третата част на равен мач. Пълна лудница. В момента текат плейофите на NHL и след всяка игра на нашия тим имам чувството, че съм свалил поне три кила (например по време на мача се вика зверски буквално по три пъти в минута и то дори ако си сам пред телевизора, докато стадиона представлява врящ вулкан през цялото време). Дайте ми пример за спорт, който може да достави същото ниво на емоции и адреналин. Та такива ми ти работи. Предполагам в Северна Европа игрите от NHL се предават редовно (и няма как да е иначе, след като сигурно половината играчи в NHL са от там). За съжаление България е доста встрани от тази уникална спортна зарибявка.

Link to comment
Share on other sites

"MY LOVE WILL DO MY BUTT"

 

it's not what you think, on a paper... drawing me nude! XD hahaha

 

___________________

Впрочем добро утро! хахаха

Заболя ме чейнето, цяла нощ съм се хилил!

Така е, като се изказва човек погрешно, после иди обеснявай за к'во иде реч.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...