Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Чета интересен текст на един от многото ни скучни преподаватели. Това е най-редовният номер. Страхотни идеи, много книги, световна известност и публикации, а като лектор НИКАКЪВ ГО НЯМА. Изобщо не знае как да говори или си повтаря едно към едно написаното в статията, но с по-сложни думи, опитвайки се да вкара френски акцент. Докъде ще я окрякам с тая философия? (въпросът е риторичен, споко)... :)

Link to comment
Share on other sites

индулгенцията се превръща в доста примамлива идея, но нема никакви гаранции за ефективност или поне положителна реакция на другата страна по договора.

 

Aко скоро пак изпаднеш в настроение за даване на пари срещу нищо, недей ходи до падрето. Ела, ще ти обещая каквото си поискаш.

Link to comment
Share on other sites

Aко скоро пак изпаднеш в настроение за даване на пари срещу нищо, недей ходи до падрето. Ела, ще ти обещая каквото си поискаш.

Тоя форум много се изврати бе, свободно да се предлагат такива услуги! :blink: хахах

Link to comment
Share on other sites

Съжаляваш ли вече, че реши да ставаш адвокат а не свещеник? :lol:

Хахаха!

 

Нали знаеш, най-мръсните длъжности са адвокат и доктор... т'ва човек който е тръгнал на там не съжалява за нищо в бъдеще! XD

Link to comment
Share on other sites

адска болка, чувствам си пулса от пулсирането на мозъчната кора......еГасииииии :(

 

Така съм от 3 дена - през 4 часа взимам я нурофен, я беналгин, я алгозол, я нещо друго...ама и насън (ако изобщо заспя) усещам болката. То рядко ми става така, ама като стане...:sayjin:sick

Link to comment
Share on other sites

Така съм от 3 дена - през 4 часа взимам я нурофен, я беналгин, я алгозол, я нещо друго...ама и насън (ако изобщо заспя) усещам болката. То рядко ми става така, ама като стане...:sayjin:sick

Аз също съм спал 3 часа. То по принцип не мога да спя, а сега направоооо. УжасТ.

Link to comment
Share on other sites

Индулгенциите, драги са добре заплатен бизнес ;)

...Който обаче е монопол на папата ;) . Така,че ако, ама наистина много ти се иска (законно) да взимаш мноо кинти срещу обещания за опрощение - първо трябва да имаш съответният сан....

Link to comment
Share on other sites

Не си разбрал какво предлагам, не ми слагай други думи в устата... не минава тоя пиниз при мен. И нека не прецакваме темата. Лицемерите можем да си отворим друга тема - за всички, свещеници, адвокати, лекари и прочие почетни професии.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че днес правим 2 години с Милото. Да сме живи и здрави и още много пъти по толкова да се слушаме :)

Link to comment
Share on other sites

Не си разбрал какво предлагам, не ми слагай други думи в устата... не минава тоя пиниз при мен. И нека не прецакваме темата. Лицемерите можем да си отворим друга тема - за всички, свещеници, адвокати, лекари и прочие почетни професии.

Нищо не ти слагам в устата ! Първо, щото не си падам по мъжко и второ - има си хас, да се ебавам по този начин с бъдещ адвокат! Пък, виж..., това за лицемерите звучи много приобщаващо (както си го написал). Моята професия изисква прям подход - чук, тръбен ключ, блага приказка относно женските роднини на на гадта с която съм се захванал в дадения момент... А когато се налага по-гъвкав метод - оксижен, отвертка или някоя друга сонда нахакана къде ли не по гадта...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Пффу..., свърши ми домашното да го е.а, пак се налага да си търся.... А, да. И котката ми роди някакви неща - подобни на удавени хамстери, обаче са големи сладурчовци с тези муцунки дето мязат на пъпешчета...

Link to comment
Share on other sites

Ти да не би да получи мъдра мисъл, че го викам да ми носи животното? Имаме уговорка от вчера по съвсем други въпроси. Не седмици, а два месеца поне са необходими преди да се вземе котето. Може и малко по-рано, но това е за хора с мноооого сериозни нерви. Не ни се бъркай в сметките, а приготви някой сингъл молт за пресушаване. laughing.gif

 

-----------------------------------

 

От вчера съм си пуснал събираната музика от 1997-2000 година. Направо се самоизненадвам приятно какви хубави стари неща си намирам. И си спомням студентските години с носталгия beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти да не би да получи мъдра мисъл, че го викам да ми носи животното?

 

Знам че разбираш от гледане на такива хайвчета и се зачудих... ама така както си го написал баш така го разбрах, да :lol:

Link to comment
Share on other sites

От вчера съм си пуснал събираната музика от 1997-2000 година. Направо се самоизненадвам приятно какви хубави стари неща си намирам. И си спомням студентските години с носталгия beer.gif

 

 

Е, ли е възможно да видим в тракера ни компилацията ти - а ако може и 1990-2000 Best Of също или поне 90s?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...