Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За едни цици ли ще се продадеш пък ти?

Ти само циците ли видя? На живо е още по-сладка (blush) :). Няма значка. Едни харесват мадами с камуфлажи и строги нашийници(аз такава не бих докоснал), но как да е. Няма смисъл да се спори. Все едно да ти кажа да пиеш уиски, а не водка...Ми ще пиеш квото ти е сладко, нали така?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти само циците ли видя? На живо е още по-сладка (blush) :). Няма значка. Едни харесват мадами с камуфлажи и строги нашийници(аз такава не бих докоснал), но как да е. Няма смисъл да се спори. Все едно да ти кажа да пиеш уиски, а не водка...Ми ще пиеш квото ти е сладко, нали така?

 

Ми. Освен циците, не видях нищо друго, което да не го притежава и едно съвсем нормално момиче, което ще се продава не за апартамент, а за черпене по кафетата примерно. А в перфектен случай, даже няма и да се продава.

Link to comment
Share on other sites

сега остава само да дочакате да се пусне на промоция или поне да си договорите отстъпки за групи.

и да имате все още желание и възможност да я употребите по предназначение, щото не се знае колко време ще мине дотогава.

 

Ахахахахахаха :rofl:

 

OWNED!

Link to comment
Share on other sites

A не че искам да обръщам темата за девойката ама много добро впечатление ми е правила по интервюта, че е достатъчно осъзната да не иска да каже нещо само за самото казване. Ако не я питат си мълчи, като има да каже нещо тогава говори. Изключително рядко срещано - и според мен ценно качество - у всички хора.

Link to comment
Share on other sites

мерси, че ни сподели wink.gif. знам, че са зле, че не могат да пеят и че.........ГРОЗДЕТО Е МНОГО КИСЕЛКО wink.gif

 

Стефчо, по-разочарован не съм бил досега от тебе... Тая курва, дето са я пуснали с 2 номера по-малка рокля да се клечи, но пък на всеки 5-7 секунди се обръща с гръб да си тъпче фалшивите нянки да не изскокнат, да ми я хвалиш - срам и позор. РЕЗИЛ!

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, по-разочарован не съм бил досега от тебе... Тая курва, дето са я пуснали с 2 номера по-малка рокля да се клечи, но пък на всеки 5-7 секунди се обръща с гръб да си тъпче фалшивите нянки да не изскокнат, да ми я хвалиш - срам и позор. РЕЗИЛ!

 

Какво хвалене бе човек. Той даже искаше да се жени за нея. No questions asked.

Link to comment
Share on other sites

Какво хвалене бе човек. Той даже искаше да се жени за нея. No questions asked.

 

Може би най-бързия начин в историята да станеш баджанак с 50+ човека....

 

----------------------------

 

Минава ми през главата, че днес пак куриози... Не бях си плащал водата доста време и реших да оправя сметката. От ноември 2006 била висяла... И понеже взе да се побърква принтера там от писане някой спомена, че в София някакъв мушмул развявал сметка от ЧЕЗ над 1 метър, та чак по телевизията го давали и т.н.... И се посмяхме хубаво по едно време. След около 10-15 минути излезе и моята сметка:

 

 

dsc00104vs.jpg

 

 

ОБЩА ДЪЛЖИНА: 1281 см

Link to comment
Share on other sites

Аз мога ли да те попитам теб защо не си нагласил някоя карта да ги плаща тези работи ми ходиш на касата да чакаш на опашки?

 

И всъщност къде е касата на ВИК?

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, по-разочарован не съм бил досега от тебе... Тая курва, дето са я пуснали с 2 номера по-малка рокля да се клечи, но пък на всеки 5-7 секунди се обръща с гръб да си тъпче фалшивите нянки да не изскокнат, да ми я хвалиш - срам и позор. РЕЗИЛ!

 

Е че за тряскане става - че е курва курва е, голяма работа, предполагам са добре направени така че какво като са фалшиви и защо въобще да ме ебе кой с какво я пуснал и на колко човека ще стана баджанак, за да я трясна?

Link to comment
Share on other sites

Е че за тряскане става - че е курва курва е, голяма работа, предполагам са добре направени така че какво като са фалшиви и защо въобще да ме ебе кой с какво я пуснал и на колко човека ще стана баджанак, за да я трясна?

 

Чети какво е писал Стефчо, сравни го с твоето и открий разликата laughing.gif

 

Между другото аз лично не понасям силиконови боклуци. Факт е, че вече се правят уникални изпълнения с невероятни технологии за невероятни пари, но това е за отбрания елит. При всички положения предпочитам средна, дори малка, но ИСТИНСКА гърда пред всякакви изкуствени простотии. Въпрос на вкус, такъв е моя. А тоя керкенез на 35-37 ще е такъв брутален парцал, че не е истина.

 

-------------------------------

 

Ники, каси на ВИК има из целия град, аз лично ходя в централата, именно защото никога няма опашки, а и плащам и служебна вода.

Link to comment
Share on other sites

Аз и централата не им я знам къде е... един път като идваха ги питах кой ми е абонатния номер и го въведох в "картата" и оттогава си се плаща всеки месец. Над 20лв не съм имал сметка та общо взето тези не ги забелязвам... виж парното този месец ме заболя 280лв за нас и близо 200 за майка ми ... отделно тока ми е около 180 на майка ми май около 100 беше... с другите сметки доста красива цифра се заформи да ги таковам в таковата и изедниците...

 

И за капак днес чета (не помня къде) че било евтино електричеството и следвало да му се увеличи цената защото много сме били разхищавали Българите видиш ли и никой не пестял именно защото е евтино. Ей тоя дето ги е съчинил тези простотии искам да го закарам при 5ма пенсионери да види какво става като си вземат пенсиите как търчат да си оправят сметките защото после след като си купят хляб, едно друго и може да не им останат никакви пък на тъмно не се живее и да постои с тях да види колко разхищават пък после да говори колко евтин бил тока.

 

Ей като се замисля че има хора с пенсии от <200 лв и че доста от тях им се налага с толкова пари да преживяват цял месец и ми се ще да хвана гората

Link to comment
Share on other sites

А, спокойно, аз имам проблеми с топлофикация София, така и не ми стана ясно как за едно тримесечие платихме 150 лв топла вода и парно, януари месец платихме 160, а този месец, почти без да сме стъпвали в квартирата, имаме 190 лв. Като пълен параноик съм проверил всеки радиатор в къшата дали бачка или не преди да изляза, защото бях последният напуснал и първият върнал се.

Ако тея мушмули не почнат да ни приспадат в скоро време ще спра да плащам парно, ебал съм ги в гъза.

Link to comment
Share on other sites

А, спокойно, аз имам проблеми с топлофикация София, така и не ми стана ясно как за едно тримесечие платихме 150 лв топла вода и парно, януари месец платихме 160, а този месец, почти без да сме стъпвали в квартирата, имаме 190 лв. Като пълен параноик съм проверил всеки радиатор в къшата дали бачка или не преди да изляза, защото бях последният напуснал и първият върнал се.

Ако тея мушмули не почнат да ни приспадат в скоро време ще спра да плащам парно, ебал съм ги в гъза.

 

Момко, ако ви е нямало по време на засечката са ви отбичили. По принцип гледат главния топломер, индивидуалните уреди и разпределят разликата из апартаментите във входа. Ако ви е нямало при засечката са ви ошамарили юнашки. Па ако ще и да не са работили радиатори. Миналата година така аз от 160 за декември цъфнах с 370 за януари без причина и обяснение. Чак ноември при новия старт ми пуснаха дебитно и кредитно известие с разлика около 200 лева в моя полза. Един вид ако въобще ви връщат нещо, то ще е наесен.

Link to comment
Share on other sites

Днес ще пусна тото или Еврофутбол! Одеве в трамвая си представях как някой ме плюе по гърба. Малко по-късно от другия край се чу "Ауееее, що плюеш хората, уееее!". Инстинктивно погледнах зад мен и си отдъхнах - имаше само бабички, които се опитваха да видят какво става и цъкаха с език.

Link to comment
Share on other sites

Принципно когато проверяват гледат главния топломер.А проверката на топломерите на радиаторите се извършва в началото и края на зимния сезон или в зависимост от времето :D

Link to comment
Share on other sites

Разглеждайки горните няколко поста ми минават няколко неща...

 

- Не съм бил единствен с двойната сметка за ток.

 

- Атанас така се е напил, че днес изобщо не е станал.

 

- Психозиса е станал я шизофреник, я нещо по-зле...а всъщност като се замисля може да е тръгнал на подобрение. :P

 

- Когато се пишат постове, е добре да се цитира по нещо от темата, която се засяга, че да не се чуди човек защо е написано...

 

 

А мен днес ме чакат за свършване 101 неща и не знам откъде да ги започна...засега смятам да си направя едно капучино и да си съставя график за деня...

Link to comment
Share on other sites

- Психозиса е станал я шизофреник, я нещо по-зле...а всъщност като се замисля може да е тръгнал на подобрение. :P

 

Така е, ще ставам шитоводител (shit leader) :D

Link to comment
Share on other sites

Така е, ще ставам шитоводител (shit leader) :D

 

Да, веднага ти препоръчвам да си купиш този компютър:

 

продавам компютар за шчитовотсво

Link to comment
Share on other sites

Принципно когато проверяват гледат главния топломер.А проверката на топломерите на радиаторите се извършва в началото и края на зимния сезон или в зависимост от времето :D

 

Не само. Зависи кой колко си плаща и какъв е договора с фирмата за топлинно счетоводство. На предното място където живеех идваха всеки месец и се плащаше по 5лв/мес повече (или нещо такова), а където сега живея Бруната идват 2 пъти в годината и останалото време сметките са едно към гьотере

Link to comment
Share on other sites

тва да инсталнеш програма на език различен от английски е....то верно, че и английския не ми е перфектен, но италианския ми бяга МНОГОООО, много повече :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...