Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

така се дрогирах с три ацефеина, че направо се чувствам като гумения човек... и всичко ми е все едно :)

Сега само трябва да ти измислим дизайн за костюма на супер-герой и ще си готов да спасяваш света. :)

Шегата на страна, ама три не идват ли малко множко?

Щото вляе на рефлексите и по принцип дозировката му е по едно на 4 часа или в продължение на 12 часа да взимаш ударна доза от по 1 на 2 часа.

Ти ако си ги изпил едно след друго има да си летиш из вас, все едно няма гравитация.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

е между първия и вторите два имаше повече от час... ама реакциите верно не са ми от най-бързите в момента. но пък отново мога мисля, па макар и бавно... довечера като добавя и две бири и познай как ще спя после.

Link to comment
Share on other sites

е между първия и вторите два имаше повече от час... ама реакциите верно не са ми от най-бързите в момента. но пък отново мога мисля, па макар и бавно... довечера като добавя и две бири и познай как ще спя после.

Да не те гони някой грип, че аз хванах от сестра ми един гаден и покрай мен всички се разболяха в нас?

Още не мога да се дигна от леглото или стола за повече от няколко часа.

Link to comment
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:6ba14ec2 - на една крачка съм от магическия гроздов елексир :sayjin :wacko:

ГолЕм си. Поклон.

 

ov3rm4n-e вече разбираш аз как карам така от 5 години с хроничен синузит (всички не прекалено агресивни болкоуспокояващи съм ги пробвал, и ги въртя през седмица-две за да ми действат - днес 1 джин, 2 чаши бяло вино и след малко продължавам).

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n-e вече разбираш аз как карам така от 5 години с хроничен синузит (всички не прекалено агресивни болкоуспокояващи съм ги пробвал, и ги въртя през седмица-две за да ми действат - днес 1 джин, 2 чаши бяло вино и след малко продължавам).

Стани водолаз и ще се излекуваш... (без бъзик)

 

Иначе се опитвам да си спомня кой долен гей ме зариби с Risen......., та да му редА две-три приказки на ушенце аз.....

Link to comment
Share on other sites

Честит ви първи сняг. При мен в Сараево вече вали. Доста сериозно при това. Навън в момента е под нулата :(

IMG_0138.JPG

 

 

Стани водолаз и ще се излекуваш... (без бъзик)

Това лято видях лично как на 2-ма човека им се оправи по този начин. При това бяхме доста плитко. Около 5-6 метра дълбочина беше. При това им беше първо гмуркане и на двамата.

Link to comment
Share on other sites

Честит ви първи сняг. При мен в Сараево вече вали. Доста сериозно при това. Навън в момента е под нулата :(

post-87-1255377443_thumb.jpg

 

 

 

Това лято видях лично как на 2-ма човека им се оправи по този начин. При това бяхме доста плитко. Около 5-6 метра дълбочина беше. При това им беше първо гмуркане и на двамата.

nutrootbg - луди хора, сняг не ги плаши! :)

Честит ти сняг, тук още е топло през деня и става за риза даже.

Link to comment
Share on other sites

nutrootbg - луди хора, сняг не ги плаши! :)

Нали знаеш какво казва Гацо Бацов:

Луд човек и буен вятър нищо не може да ги спре :lol:.

Към края на месеца смятам да ходя да се гмуркам в доста студени води :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

ГолЕм си. Поклон.

 

ov3rm4n-e вече разбираш аз как карам така от 5 години с хроничен синузит (всички не прекалено агресивни болкоуспокояващи съм ги пробвал, и ги въртя през седмица-две за да ми действат - днес 1 джин, 2 чаши бяло вино и след малко продължавам).

ами като се съберем 4, 5 маймуни с няколко DVD-ta такива.....Тая събота има план за ходене на 4 крака в една виличка :rolleyes:

 

По-лошото е, че текста е уникален и като се зачетох..................

 

Ако присъствам на такова нещо и ще се разкъсам от вътре, чеЗно. Уникално е.

Link to comment
Share on other sites

Вчера мисълта за създаване на семейство след като си закрепя личният живот не ми се махна от главата, днес пък не спрях да ръся мръсотии в чата, сега пък седнах да чета за медицина и да мисля над някакви въпроси който едва ли вълнуват другите 20 годишни младежи в България.

Избива ме на философия по цял ден с бащата, гледам само новини и искам да оздравея за да ме вземат на работа по-скоро.

Чувствам се като пенсионер малко.

Link to comment
Share on other sites

Честит ви първи сняг. При мен в Сараево вече вали. Доста сериозно при това. Навън в момента е под нулата :(

Wow, честито! Прати малко и насам, че вече нямам търпение да си изпробвам нови ски, пък при нас все още е като в края на лятото. :)

Link to comment
Share on other sites

То с тези ски може да си се прекарал малко, като знам последните години как си идва снегът и си отива, може да ти се размине насладата от ходенето на ски често през тази година.

Пък и все по-сурови стават зимите, без много сняг тук, така че ще е малко опасно да се ходи на планина в голяма част от времето.

А, миналите няколко години като се почна с тези новини за лавини, направо ските си станаха опасен спорт, а не просто екстремен, както си беше.

Иначе, радвай се на новите си ски, надявам се да си ги ползваш със здраве, пък и без инциденти да изкараш зимата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Епа добрютру. Атанас днеска или е имал прекалено много работа, или се е успал.

Към края на месеца смятам да ходя да се гмуркам в доста студени води :bgrin: .
Да те подразня - виж от къде се върна една приятелка :D
Wow, честито! Прати малко и насам, че вече нямам търпение да си изпробвам нови ски, пък при нас все още е като в края на лятото. :)
Брал съм му лайката, тоя сезон вече ще скачам на ските! Или ще се науча да суркам дъска.
То с тези ски може да си се прекарал малко, като знам последните години как си идва снегът и си отива, може да ти се размине насладата от ходенето на ски често през тази година.
В Канада?! :blink: :Facepalm:

:rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Да те подразня - виж от къде се върна една приятелка :D

Аз декември месец отивам в Египет :P. Една седмица на яхта с по 5 гмуркания на ден. Първото е в 5 сутринта а последното в 11 вечерта. Храна, спане и т.н. ще е на яхтата. на сушата няма да слизаме. Иначе от снимките виждам познати лица. Даже има и потребители на форума :ph34r:.

Link to comment
Share on other sites

Че той годфадър, той ли беше в Канада, щото имам някви мътни спомени като спомена, еми тогава нека си хвърчи със ските.

:)

 

Добро утрррррррро хора, зъзна в нас като мравка във фризер и треперя като вибратор с алкални батерии!

 

А вчера к'во хубаво си беше времето.

Link to comment
Share on other sites

тва че почти никой не пише в работно/учебно време, дали означава, че за разнообразие всеки си върши работата или поне си учи уроците?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...