Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тичам си аз (направил съм 1км и нещо) и стигам до моста на Герджика (ама от страната на Герджика т.е. Кършияшката)..свивам покрай старите руски блокове да изляза на бул. Марица ама понеже е тъмно и разкопано намалям темпото... "Айде давай, не се отказвай. Тичай, след 200м те стигам".

 

Това се оказва някакъв седнал на пейчицата с приятелчета и люпещ семки/правещи си лафче. Аз естествено подминавайки му отговарям...

 

* Ами давай.

- Що? Да не е лесно?

* Еми ще видиш.

 

През това време вече съм завил и излизам на бул. Марица по посока Пешеходния мост. и оня ми излиза на тротоара на площадката на блока и пак ...

 

- Тичаме ли?

* Тичаме ами...!?

- Ами айде, де!

 

И почва да ми се напъва да ме дръпне. :) Тръгвам и аз ама бях забравил, че съм по паважа (тичам в средата, че е най-осветлено, пък и сега е затворено за движение). Един поглед, оня малко пред мен. Оп, още малко по-бързо и го изравнявам...ама в тоя момент виждам и една издадена от улицата нагоре шахта. Още един поглед, на отворения му свърши площадката 1-2м преди аз да стигна шахтата...

 

За какво я написах цялата тая работа. Разочарован съм от себе си. Не че не съм го надтичал като малка гара... нье. Аз тичам по 4км през вечер, оня тича 35-40м. При това тичам за здраве, не за постижения.

Разочарован съм, че въпреки, че годинките си минават детинското и тъпото у мен си остава. Изкълчвал съм глезен, имам не една и две травми. Едно стъпване на криво, една такава шахта и получавам още една травма бонус... за какво? От пълна глупост. Направо се чудя кога ще ми дойде акъла.

Link to comment
Share on other sites

А защо точно вечер, когато е най-неефективно?

И сам си търсиш контузии в тъмното. Харесай си някой училищен двор и си бягай...

И аз 2-3 пъти съм се пробвал вечер, но при някои неравности усещам как излишно ми се натоварват глезените и е кофти, пък и няма как да ги избегнеш вечер...

Link to comment
Share on other sites

Нямам достатъчно мотивировка сутрин, имам лекции по цял ден, вечер лятото е по-хладно, имам много (наистина) здрави прасци и глезени, познавам си маршрута добре (ако го тичам в нормално темпо, не да се лигавя с разни келеши).

 

Но наистина си изцяло прав. Но на мен пресечения терен (градската среда) ми действа и стимулиращо - притока на адреналин е по-голям, мотивацията е по-лесна. Въртенето на обиколки е демотивиращо за мен. Но за всеки е различно.

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не съм можел да тичам много, дори и с умерена скорост.

Просто като се мъча да стъпвам като нормален човек е невъзможно да тичам дълго.

Сега си правя специялни обувки които да ми позволяват да си стъпвам по моя начин, щото с мойто ми ходене не мога да нося обувки. :(

Няма да навлизам в подробности... просто казвам да се радваш, че можеж да го правиш.

Пък то след няколко грешки ще ти се набие в главата да не правиш подобни грешки.

Всеки е така.

Link to comment
Share on other sites

Ууук.

 

Пффф.. снощи един приятел от София (със зелена карта) ми звъни в девет без двайсе да сме се видели... Е, видяхме се... С'я две не виждам, така ми се спи...

 

Към това като прибавим, че един взвод комини са си запалили цигарите и дума не дават да се отвори прозореца, че недай си боже да влезне въздух... Зимата ще си пия сам кафето...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен, народе буден! Желая ви лек и ползотворен ден, аз отивам да изкарвам парички :) Едит: Изкарвам пари на работата, а това, че харча от на Жоро парите е в болната ти фантазия.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен, народе буден! Желая ви лек и ползотворен ден, аз отивам да изкарвам парички :)
Е сега, не е хубаво да се хвалиш, че ще бараш портфейла на Йозо :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Няма да си хабя царевицата за каракуди я, при положение, че и на стиропор кълват.

Link to comment
Share on other sites

Спя си аз снощи и сънувам някакъв изкривен сън... Аз съм малък, някакво гнусно чиче нещо ме налазва, говори ми нещо, хваща ме през врата и ме събаря на земята. Падаме двамата по гръб, той под мене. Аз страшно се ядосвам и решавам, че ще му разбия физиономията с лакти, както ми е удобен. Както спя, обърнат надясно, направо засилвам един ляв лакът към главата на чичето. Уцелвам обаче спящата до мен в рамото. Горката, направо се шашна. Сега си мисля, че ако беше по-наблизо, направо и чупех носа. Размина се с лизване по рамото. После не спала горката...

Мисля си, какви глупости могат да се случат, без въобще да го очакваш. Ще почна да пия по една чаша мляко преди лягане. Нещо напоследък много издухани сънища ме спохождат... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Спя си аз снощи и сънувам някакъв изкривен сън... Аз съм малък, някакво гнусно чиче нещо ме налазва, говори ми нещо, хваща ме през врата и ме събаря на земята. Падаме двамата по гръб, той под мене. Аз страшно се ядосвам и решавам, че ще му разбия физиономията с лакти, както ми е удобен. Както спя, обърнат надясно, направо засилвам един ляв лакът към главата на чичето. Уцелвам обаче спящата до мен в рамото. Горката, направо се шашна. Сега си мисля, че ако беше по-наблизо, направо и чупех носа. Размина се с лизване по рамото. После не спала горката...

Мисля си, какви глупости могат да се случат, без въобще да го очакваш. Ще почна да пия по една чаша мляко преди лягане. Нещо напоследък много издухани сънища ме спохождат... :huh:

Или кило ракия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

така един съученик навремето нокаутира баба си... като се има предвид, че беше боксьор в категория над 100... сещайте се... той си спи обърнат към стената, баба му го бута да става за училище... и нащо дете - с развъртане, така, едно ляво кроше... баба му прелетяла през стаята и се паркирала във фикуса... внимавайте какво правите на спящи хора... идея нямате какво сънуват и как ще реагират в полусън...

Link to comment
Share on other sites

Над едно денонощие не бях палил цигара, преди малко седнах да изпия едно капучино и си запалих..... Баси, така ми се завъртя главата :wacko: , че съвсем сериозно се замислям дали да не ги спра изцяло.....

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен, народе буден! Желая ви лек и ползотворен ден, аз отивам да изкарвам парички :) Едит: Изкарвам пари на работата, а това, че харча от на Жоро парите е в болната ти фантазия.

 

Нищо, нищо... ще почнеш... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отговориха ми на обява за търсене на работа от JOBS.BG (от 3 месеца си търся работа)...ама като проверих фирмата всичките съдружници са със сръбски фамилии... :D :D :D намерихме се :) ши влизам у сръбскио бизнес :D

Link to comment
Share on other sites

Много бързо се наспа бе, наборе :)

 

Какво да правя... и още можех но ме разбудиха че им бях притрябвал...

 

 

host, я ме светни каква му е хубавото на "сръбския бизнес" че явно съм настрани от последните модни тенденции

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не друго фирмените партита ще са яки :D

 

Нямам реален досег с фирмените среди в Сръбско. Имам обща представа - заплатите в Събрия са по-високи, пенсиите също, здравеопазването мисля, че е малко по-добре -, но тя е много, много повърхностна.

 

Като се върна от интервюто утре ще споделя впечатления.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...