Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Педя и 2 пръста ми е пилето, когато е заклано... :lol:

Имам проблем, да. Но това по никакъв начин не пречи да те обичам. :wub:

Всъщност си мисля, че ти може би си единствения човек от форума, с който няма да мога да се разбера на маса. Освен Пазу разбира се. И не заради друго, а просто защото повече няма да седне на 1 маса с мен. :) И може би Овър-а, просто защото не знам извънфорумното явление ov3rm4n...

Дори с Curu се разбирам, а както всички знаем, неговия мироглед е доста тясен. :)

На следващото събиране, имаш резервирано място до мен..... или аз до теб, пък да видим дали съм толкова терсене човек ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Айде сега всеки от участващите в спора да каже колко е продължила най-дългата му връзка с жена, че да видим дали изобщо се говори от някакъв опит или просто на изуст.

 

Продължителността на връзките с жените е определяща за степента на осъзната отговорност за собствените постъпки, действия и решения и готовността да я поемеш?! Айде сега обясни ми как точно?

 

Аз пък си мислех, че това е характеристика, която определя един зрял човек именно като зрял човек (и един мъж като истински мъж в по-тесния смисъл) във всички житейски ситуации и взаимодействия, не само във връзките със жените.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми мисълта как ov3rm4n седи с 2 книги отстрани на клавиатурата едната " Синоними в Българския език " другата " Пълен тълковен речник " и по 10-15мин си формулира поста възможно най-сложно .

Link to comment
Share on other sites

Продължителността на връзките с жените е определяща за степента на осъзната отговорност за собствените постъпки, действия и решения и готовността да я поемеш?! Айде сега обясни ми как точно?

 

Аз пък си мислех, че това е характеристика, която определя един зрял човек именно като зрял човек (и един мъж като истински мъж в по-тесния смисъл) във всички житейски ситуации и взаимодействия, не само във връзките със жените.

 

Естествено, че е определяща. И не за степента на осъзната отговорност, а за това какви може да са вероятните причини за подобно събитие. Момчето, че е тъпак е тъпак, но ако през живота си някой не е имал връзка с жена, не може да коментира дали той на същото място не би постъпил по същия начин. От страни нещата винаги са по-лесни отколото са.

Link to comment
Share on other sites

мисля, че не си прав. каквито и да са причините, не могат да оправдаят подобна постъпка. бягството от отговорност си е бягство от отговорност - каквито и мотиви да има, това не е постъпка на зрял и отговорен мъж на място. Това важи не само за конкретния случай, а изобщо, и за това смятам, че дали си имал, нямал и колко дълго си имал връзка с жена, няма никакво отношение. подобен човек ще избяга от отговорност не само в подобна ситуация, а най-вероятно във всяка ситуация свързана с поемане на отговорност. и обратно. ако е мъж във всяка ситуация, ще е мъж и във връзките си с жените, дори и да е нямал такива все още.

Link to comment
Share on other sites

мисля, че не си прав. каквито и да са причините, не могат да оправдаят подобна постъпка. бягството от отговорност си е бягство от отговорност - каквито и мотиви да има, това не е постъпка на зрял и отговорен мъж на място. Това важи не само за конкретния случай, а изобщо, и за това смятам, че дали си имал, нямал и колко дълго си имал връзка с жена, няма никакво отношение. подобен човек ще избяга от отговорност не само в подобна ситуация, а най-вероятно във всяка ситуация свързана с поемане на отговорност. и обратно. ако е мъж във всяка ситуация, ще е мъж и във връзките си с жените, дори и да е нямал такива все още.

 

Съгласен съм от части, но това дали си имал връзка или не има отношение по простата причина, че това е един вид асоциално поведение спрямо противоположния пол. Много често, съвсем нормални хора бият жените си след няколко години връзка. Нищо, че преди това и на муха не са посягали, а най-вероятно са и порицавали малтретирането на жени.

 

На човек просто му щраква ключето в определена ситуация и прави невъобразими неща, затова ако не си преживял определено нещо, няма как да дадеш обективна оценка.

 

А и в случая проблема не е толкова, че бяга от отговорност, а начина и момента, по който и в който го прави. Ако беше избягал от отговорност като му е било времето, проблема далеч нямаше да е толкова голям. Въпроса тук е, че това са хора на 30 години и е много вероятно детето да е било запланувано.

Link to comment
Share on other sites

Не знам ти какъв футбол гледаш, сигурно е някакъв различен от тоя който гледаме ние... Реални шансове за второ място? Левски да бие Лацио? Левски иат също толкова шанс да вземат купата на Африка, колкото и да се класират на второ място...
На тоя пост съм се смял с глас! Ако не бях толкова суетен относно подписа си - ТОВА щеше да е подписа ми :D
Link to comment
Share on other sites

Учудващо , но кристалните стопове на жозо му седят повече от добре на реното . Днеска на Източен (той правеше обратен) свирках , бипках , махах .. ама курец ... чуваше ме , ама се оглеждаше в грешната посока , после се изгуби някъде в тълпата с тъмнокосото девойче до него (не съм сигурен) и не можах да го поздравя . Но седят адски добре :)

 

Аз се чудя тоя зад мен кво ми бибка :laughing: :laughing: :laughing: Радвам се, че те кефят :)

 

Девойчетата бяха 2, едно на предната и едно на задната седалка. ;)

Link to comment
Share on other sites

Като заплаха, ако Виден не е заредил кеговете. :ph34r: Все пак като бивш командос, бай Виден е длъжен да държи вкъщи достатъчно бира за една кашишка рота...Или взод барети :tongue

 

Наско, трябва да ме информираш в аванс за тия събития и гледай да са преди 17 септември...

 

Джизъс Биджизъс! Кастер Семеня, драга моя, верно ли туй?

 

Служили сме заедно с Атанас, Хенриета, да. За малко се разминахме, иначе можеше и в една рота да сме. Него го изпратиха да скача от високо и оттогава тотално изпляска и сега има само водка, Драгунов и Калашников в главата. Затова се вре по пещерите и се спуска по реките - да избива войнския порив. При бойни действия обаче бих се радвал да е до мен :tongue

 

Не. :ph34r:

 

Простак! :laughing:

 

-------------------------------------------

 

Девойчетата бяха 2, едно на предната и едно на задната седалка.

 

Кога да се подготвим за погребението :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами нека Кръстника да ме поправи ако греша, но двете дисциплини от бая време насам са здраво преплетени....

Няма как да не са преплетени. Философията се занимава с различни концепции за света, базирани на собствените ни възприятия. В доквантовата физика се считаше, че феномените и техните състояния са обективно съществуващи, независимо от това как ги възприемаме и дали ги възприемаме изобщо. Квантовата физика малко пообърна с главата надолу тези постулати, като доказа, че една чисто философска концепция може да представлява фундаментален природен закон. ;)

Link to comment
Share on other sites

Наско, трябва да ме информираш в аванс за тия събития и гледай да са преди 17 септември...

 

Простак! :laughing:

 

 

След 27 се очертават. И кой е простак бе? :laughing: За оперативна сигурност не си ли чувал :P

 

Иначе през главата ми минава - "Исках хляб, а не хайвер!" - чичко Буги Барабата...

Link to comment
Share on other sites

А Наско не става с петлите. Той ги буди и след това идва да ни напише "добро утро".

 

 

По принцип ставам в 5. Тука вече е 6:11 - значи, че съм пил кафе, изсрал съм се, окъпан и обръснат съм връзвал вратовръзка и съм тропал нервно с крак, чакайки закъсняващия шофьор...

Link to comment
Share on other sites

Което май докарва нещата до идеята, че целия свят, всъщност е заключен в сетивата ни...

Ха честито, стрина Гергино.... :) Обаче, както казах, малко ни е малък RAM-а.....

Link to comment
Share on other sites

ее то много трудно ша знайш.Белиш картофи,моркови слагаш грах .След това с пасатора малко и след това добавяш масло и мляко и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Е аз си направих спагети и си ги изядох.Без бира(сега съм на сух режим :lol: ) Но иначе майка ми все ми повтаря трябва да можеш да готвиш че не се знае на каква жена можеш да попаднеш.

Link to comment
Share on other sites

Много е права майка ти ;) Аз приключих сухия режим...И диетата спрях - с 5 кила съм долу. Само цигарите намалям все още.

Link to comment
Share on other sites

Много е права майка ти ;) Аз приключих сухия режим...И диетата спрях - с 5 кила съм долу. Само цигарите намалям все още.

 

E деее... 1 пържено яйце, картофи, пържоли и малко бира - какво повече му трябва на един мъж да готви. Толкова като закъсаш за някаква по-засукана манжда ако няма кой да ти сготви (или се прави на особено интересна) има ресторанти

 

 

Което май докарва нещата до идеята, че целия свят, всъщност е заключен в сетивата ни...

 

А на това се основава е мотото на всички егоисти: "пука ми за останалите - значение имам само аз" :lol:

 

 

Абе мъжа треа да мое да готви. Дори спагети.На мен само сладкарските работи ми куцат малко, иначе си готвя мноо добре ;)

 

Спагети не съм опитвал но с малко подсказване от гугъл подозирам че ще се справя изключително добре, но досега винаги е имало кой да ми направи.

 

ПС: Спагети в ресторант повече няма да ям - последните 3 пъти бяха голямо разочарование...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...