Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Прави ли ви впечатление, че жените зачезнаха? :laughing:

Квот беше - беше :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Прави ли ви впечатление, че жените зачезнаха? :laughing:

 

Не съм забелязал но и не ги е хванала липсата от кой знае колко време та може и да е нормално...

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=I8zdkXtb9Yw...feature=related чак до там ли стигнаха тия Microsoft ама не го правят тва хало за пс.Големи бунаци са.

 

До къде са стигнали? А и не са бунаци, че правят играта само за Xbox.

 

1. Карат те да си купиш конзолата и освен от играта печелят от: а) конзолата, б) Live! абонамента да играеш мулти.

2. С това пиратство за PC, нормално да е само Xbox.

3. Първата част излезе за PC и не беше особенно добра. Затова и не повториха.

 

+ студена вода

 

При 34 градуса? Колко студена да е тая вода? -10? Айде стига. Ще плуваш за живота си и пушек ще се вдига.

Link to comment
Share on other sites

При 34 градуса? Колко студена да е тая вода? -10? Айде стига. Ще плуваш за живота си и пушек ще се вдига.

10 градуса. Все едно не си се топкал в студена вода и не знаеш как в началото си като скован. Това е само едно от нещата, които е допринесло.

Link to comment
Share on other sites

Пих едно мляко и вместо да ми се приспи, защото не съм спал цяла нощ, аз отворих очи, все едно видях извънземни да кацат пред мен.

Така да е, добро утро хора.

Чудно, млякото винаги ме е успокоявало и приспивало ама явно е и от времето.

:)

Link to comment
Share on other sites

10 градуса.

 

 

При температура на водата 10 градуса нетрениран човек издържа в неподвижно състояние около 20 мин. Ако се движи активно, до настъпване на хипотермията има около половин час.

Link to comment
Share on other sites

При температура на водата 10 градуса нетрениран човек издържа в неподвижно състояние около 20 мин. Ако се движи активно, до настъпване на хипотермията има около половин час.

Освен ако не си като ония от дискавъри "real super humans", който можеше да си покачва телесната температура.

Обикновенни хора с необикновенни способности!

Това ме подсети... не мога да дочакам да започне отново.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко по пътя Пловдив - Хисар имаше 2 катастрофи, направо ужасТ. Нека не караме "рацерски" и да се пънем, защото никой не знае къде му е писано да умре. Нека се пазим един друг. Едната катастрофа беше до пистата на Калояново, едно Ауди се беше въртяло по таван, дано няма жертви, ние като минахме тъкмо идваше линейка. А другата беше преди Черничево, бяха се блъснали и единият беше паднал в храстите извън пътя. Наистина е лудница по пътищата. Тотален хаос и безобразие. Да караш със 180 или 220 км/ч. по натоварен път не те прави мъж, прави те лайно, на което едно не му пука за него, а друго, и още по-страшно, не му пука за другите.

Link to comment
Share on other sites

Ами като слизахме от Рила, един такъв надупеняк се пънеше да изпреварва цяла колона, начело на която бяха три тира. А пътят е тесничък. На два пати да направи катастрофа. Айде - на идиота майната му, ама в колата имаше жена и дете...

Link to comment
Share on other sites

Не ми минава през акъла, че са били 60+, щото те рядко си позволяват да ходят извън България.

 

Иначе през главата ми минава, че в тая страна жени няма. Има само курви...Като във вица от онова време:"На теория,Иванчо, трябва да имаме 6000 марки. На практика имаме три курви."

Добре де новините не гледахте ли?Всички бяха пенсионери,повечето жени...От всички интервюирани само един мъж каза,че се е спасил сам "с плуване и повечко късмет" .Пък и по принцип Охрид е типично пенсионерска дестинация.Имам предвид,че ако решат да си правят екскурзии най-често ходят там.Лека им пръст на хората-жертва на алчност и безхаберие...

 

 

П.П.Много добра постъпка на Македонския Министър на Транспорта,който е подал оставка като действията му били "израз на човешки морал и съпричастност" .Тука колко злополуки с неизправни рейсове станаха и онея дебели говеда от БСП какво напрайха?Сложиха по една черна лентичка на БНТ,БТВ и НОВА и айде-траур.

Link to comment
Share on other sites

Мир на праха на трагично загиналите Българи вчера в Охрид. Днес и небето плаче за тях.

И все пак се надявам скоро да спре да вали, че всичко подгизна:(

Link to comment
Share on other sites

Наистина, мир на праха им. Както казах, никой не знае къде и кога. Така че нека ценим животите си. Ето, хората за хубаво отишли, а какво стана?! :( Инцидентите са навсякъде и не се знае кога и дали и ние ще сме на грешното място в грешния момент.

Link to comment
Share on other sites

За годишнината ми подариха две уникално ценни книжки на Атънбъроу в чудесно състояние :wub:

Link to comment
Share on other sites

Е, деба, отели ми се волът от каране 2 дена... вчера до Бургас, днес обратно. 300 км по принцип не ми се явяват проблем, ама допреди 10 дена бях в гипс, та днес се събудих с адската болка в десния лакът. То не бяха разтривки, не беше раздвижване... Ебаци.

 

Ммм, жива бира рулз :3.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...