Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ей тва да не минеш през полянка или някоя прашна пътека в Пловдив.Или ще набараш някое къче лайно или 2-3 бабини зъба по задната гума.

 

ПС:Отивам да ям отново :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо като "срамни устни". Има устни и божествени устни.

.....Както и провиснали такива (пет пръста)

 

Няма нищо по-хубаво от кардамоново кафе за събуждане - изсираш се леко и ти остава хубав дъх в устата.....

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur,какво стана с въздържанието или и джина както и бирата не е алкохол ;)

Link to comment
Share on other sites

Това изобщо не беше лошо. Ако и web design можеш да правиш (т.е. html building) направо да взема да ти пращам задачки... че онази дизайнерка която познавах взе че роди и сега е в мъглата...

 

Абе дядо, аз тънкостите на WEB дизайна ще ги науча за 1 седмица и 2 проекта, но мога да правя само дизайна. Без рязането, нареждането и привеждането в HTML вид. Само дизайна в PSD файл на лейъри. Не съм сигурен какво точно ще рече html building.

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur,какво стана с въздържанието или и джина както и бирата не е алкохол ;)

 

 

Свърши :) Беше за определен период, да ми почине малко организма.

Link to comment
Share on other sites

Абе дядо, аз тънкостите на WEB дизайна ще ги науча за 1 седмица и 2 проекта, но мога да правя само дизайна. Без рязането, нареждането и привеждането в HTML вид. Само дизайна в PSD файл на лейъри. Не съм сигурен какво точно ще рече html building.

 

Не е баш така. От фотошопски файл докато стане на html, css и няколко правилно изрязани картинки не е малко работата...

Link to comment
Share on other sites

Не е баш така. От фотошопски файл докато стане на html, css и няколко правилно изрязани картинки не е малко работата...

 

Кое не е баш така? Аз говорех за тънкостите на Уеб дизайна като дизайн. Не за рязането и програмирането. Иначе знам, че не е малко работа.

Link to comment
Share on other sites

Траур за кво? За тия, дето са се издавили и не ги знаят колко са ли? Интересно, как са успели да се издавят на 200-300м от брега...Това разстояние дори при водовъртежа от потъването на кораба, дори с дрехи е по силите на всеки човек с нормална физика.

Link to comment
Share on other sites

Траур за кво? За тия, дето са се издавили и не ги знаят колко са ли? Интересно, как са успели да се издавят на 200-300м от брега...Това разстояние дори при водовъртежа от потъването на кораба, дори с дрехи е по силите на всеки човек с нормална физика.

 

На мен ми е интересно как са се издавили изобщо.

 

Това е туристическо корабче. То няма особенно много затворени пространства. Всичко е навън. Качваш се на парапета и скачаш във водата. Всичко е със спасителни жилетки. Не е като да си заспал в каютата и нещо да е затиснало вратата. Направо акъла ми не го проумява.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно как са се издавили изобщо.

 

Това е туристическо корабче. То няма особенно много затворени пространства. Всичко е навън. Качваш се на парапета и скачаш във водата. Всичко е със спасителни жилетки. Не е като да си заспал в каютата и нещо да е затиснало вратата. Направо акъла ми не го проумява.

Някой друг да чува мелодииката от досиетата хикс? :)

Link to comment
Share on other sites

И аз това казвам - дори при водовъртежа от такова потъване, човек пак може да се задържи на повърхността. Друг е въпросът колко са били трезви/това го казвам от личен опит./.

Link to comment
Share on other sites

А, съвсем трети е въпросът дали след някое време из медиите няма да се просмуче информацията, че на борда е бил и еди-кое си "добре облечено величие"....

 

Бахти, днес от лиготия и нямане какво да правя пак се зарибих на UT2K4. Предния път ме държа над половин година....

Link to comment
Share on other sites

А, съвсем трети е въпросът дали след някое време из медиите няма да се просмуче информацията, че на борда е бил и еди-кое си "добре облечено величие"....

 

Бахти, днес от лиготия и нямане какво да правя пак се зарибих на UT2K4. Предния път ме държа над половин година....

Аз го записах преди минути!

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз го записах преди минути!

:)

Моя е ориджинъл и си плющя из официални сървъри....... :P

Аз пък лъскам бастуна и чакам да стане вечер, че да тръгвам по курви....

Една работа не я ли за'фанеш от сабалямта - по-добре хич не я за'фащай....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...