Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Моя е ориджинъл и си плющя из официални сървъри....... :P

 

Една работа не я ли за'фанеш от сабалямта - по-добре хич не я за'фащай....

К'во ти прави кеф в официалните... аз гледам да стане форумна пуцалка за да се накефим всички.

Link to comment
Share on other sites

К'во ти прави кеф в официалните... аз гледам да стане форумна пуцалка за да се накефим всички.

Ами, събират се много повече пациенти и второ - научаваш псувни на какви ли не езици :) Пороят от псувни се увеличава драстично особено когато чуеш и видиш на монитора си заветното - "Holly Shit !"...

 

 

Муахахахааа..... => http://www.youtube.com/watch?v=LW3So96ye_8

Link to comment
Share on other sites

Ами, събират се много повече пациенти и второ - научаваш псувни на какви ли не езици :) Пороят от псувни се увеличава драстично особено когато чуеш и видиш на монитора си заветното - "Holly Shit !"...

 

 

Муахахахааа..... => http://www.youtube.com/watch?v=LW3So96ye_8

Абе и аз мога ей ся да си купя Anthology пакета с UT2004 обаче въпроса е има ли смисъл?

За какво да играя с чужденци?

Howdy/Hi/Hello/Seima/Yo/Privet/Zdrasti

К'ъв кеф просто? Искам да играя с хора от форума, защото е по-забавно.

:)

Link to comment
Share on other sites

Днес видях червена застава GT кабрио (явно home made ) със .. СПИНЪРИ 16-17 цола , така .. горе-доло на око .. :blink: :blink: :blink: :blink:

 

Регистрацията беше СА 41** **

Link to comment
Share on other sites

Нямаше как , застигна ме точно на светофара преди Никола Въпцаров и Коматевският Възел . Спря до мен 2 секунди преди зеленото , видях спинърите и докато извадя телефона да го снимам той направи обратен към камела , а на мен ми се разбибиткаха да потеглям ...

Link to comment
Share on other sites

Готов съм да се обзаложа, че една от двете е била неговата Mistress...

Ще се сетиш. Не съм тъмнокоса още, явно Пазу е видял колежката ми от бачкане, която седеше на задната седалка. Аз бях на предната, както можете да се досетите. И чак пък погребение, че съм бойна, бойна съм, но чак толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй ли че то кога е имало празник ? Само заря и букети.Поне няма да дават пари за вода да чистят паметника :lol: Иначе бурята беше добра сведкавици гръмотевици.Сичко както си му е реда, бонус пак текна покрива :D

Link to comment
Share on other sites

И аз това казвам - дори при водовъртежа от такова потъване, човек пак може да се задържи на повърхността. Друг е въпросът колко са били трезви/това го казвам от личен опит./.

 

Да ти минава през акъла, че вероятно повечето са пенсионери на по 60+?

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=I8zdkXtb9Yw...feature=related чак до там ли стигнаха тия Microsoft ама не го правят тва хало за пс.Големи бунаци са.

Доста готин трейлър за представяне на игра, със същият успех ще врътнат и едно филмче... ще се гледа.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ебах му майката , път , който по принцип взимаме за 20 мин сега час и 10... около централна е ебати наводнението , в подлеза има поне метър вода.. абе едва се прибрахме..

Link to comment
Share on other sites

Да ти минава през акъла, че вероятно повечето са пенсионери на по 60+?

+ не можещи да плуват

+ паника

+ студена вода

+ че сигурно е имало блъсканици, при които е имало паднали хора.

Link to comment
Share on other sites

Не ми минава през акъла, че са били 60+, щото те рядко си позволяват да ходят извън България.

 

Иначе през главата ми минава, че в тая страна жени няма. Има само курви...Като във вица от онова време:"На теория,Иванчо, трябва да имаме 6000 марки. На практика имаме три курви."

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...