Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе мъжа треа да мое да готви. Дори спагети.На мен само сладкарските работи ми куцат малко, иначе си готвя мноо добре ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само вредни храни изброявате. Има доста лесни здравословни ястия. Всичко при нас е до мързел и до нямане на време :) А не в можене/не можене

Link to comment
Share on other sites

Само вредни храни изброявате. Има доста лесни здравословни ястия. Всичко при нас е до мързел и до нямане на време :)

 

Щото правенето на салата не се брои за готвене... нито сипването на бира :lol:

Link to comment
Share on other sites

А какво значи вредни/полезни? Пример - алпинист вегетарианец/ама яко веган/ къса сухожилия при катерене.Заради липсата на мазнини.

Link to comment
Share on other sites

Абе един мъж ако не може да сготви един боб, дето да си изядеш ушите и после три дена да левитираш със собствени средства, и жена, която не може да прави баница и мусака - НЕ МИ ГИ 'ФАЛИ!

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:74cc60be

 

Мисля си как ще съм heavy armored на 6ти и заедно с още 3-4 buddies , ще направим raid group party , което ще се присъедини към call to arms - city defence на протеста на мангалите дето smells like orcs и че ще покажем че всяко излизане от гетото по повод някакъв протест , ще се наказва с як бой . Аман от чернилки ... не можах да си намеря ролбар за голфа , но за сметка на това си намерих военна каска от 86-та с която ще раздавам глави ...

 

И ДА ! Протест ще има .. независимо кви ги приказват в пловдив24 за успокоение на народа ...

Link to comment
Share on other sites

Пазу, да ти пикая на англиканизмите. Адски много се дразня на такива като тебе, дето прокламират нещо на чужда език.

Link to comment
Share on other sites

Надявах се да има wow геймъри , дето ще ме разберат .. иначе и аз мразя разни англицизми и писането на шльокавица ...

Link to comment
Share on other sites

Мерси , но това не ми е в стила .

 

Аз се надъхвам с Рамщайн и Епизод

 

Поздрав http://vbox7.com/play:bbd38c34

 

ПП. Не съм расист , както може би някой ще ме нарече . Живото доказателство е че имам колега на име Димитър , който е чистокръвен циганин 6то поколение и трябва да кажа че е невероятен човек , невероятен професионалист (заварчик) , но 99% от мангалите не са като него ...

Link to comment
Share on other sites

Надявах се да има wow геймъри , дето ще ме разберат .. иначе и аз мразя разни англицизми и писането на шльокавица ...

 

Те тия половината работи нямат нищо общо с WoW. И трябва да е "Smell like orcs", а не "smells like orcs".

Link to comment
Share on other sites

НЕ МИ СЕ БАЧКААААА... то сигурно се усеща по количеството простотии които успях да изпиша тази вечер... не че нямам работа ми и аз не знам що си губя времето така и после пак ще осъмна не ми до обед ще стоя сигурно...

 

 

 

ПС: Pazu, не си търсете белята зорлен... щото така на думи е едно, като се сблъскаш с реалността е друго... освен ако не сте 50 човека, но пък полицията няма да стои и да ви гледа а те и оръжие имат...

Link to comment
Share on other sites

Бахти, наядох се кат шопар, ся пиша доклади... И слушам Подуене Блус Бенд....И ми е скучнооооооооооо

Link to comment
Share on other sites

ПС: Pazu, не си търсете белята зорлен... щото така на думи е едно, като се сблъскаш с реалността е друго... освен ако не сте 50 човека, но пък полицията няма да стои и да ви гледа а те и оръжие имат...

Бях и пред парламента , рамо до рамо със съученик който жандармеристите копнаха и го пребиха бая здраво с палки , знам какво е реалност ...

Link to comment
Share on other sites

Абе мъжа треа да мое да готви. Дори спагети.На мен само сладкарските работи ми куцат малко, иначе си готвя мноо добре ;)

Е ако не можеш да правиш Пудинг палачинки,гофрети и тем подобни тряа повече тренировка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пудинг не ме ебе кво е, ама кекс правя. Всякакъв. За палачинките - никакъв проблем. Гофрети също.

Link to comment
Share on other sites

Бях и пред парламента , рамо до рамо със съученик който жандармеристите копнаха и го пребиха бая здраво с палки , знам какво е реалност ...

До колкото знам не си бил до Виктор...

 

Edit : Мда , говорих с Виктор , изглежда въобще не си бил там.

Link to comment
Share on other sites

Бях и пред парламента , рамо до рамо със съученик който жандармеристите копнаха и го пребиха бая здраво с палки , знам какво е реалност ...

До колкото знам не си бил до Виктор...

 

Edit : Мда , говорих с Виктор , изглежда въобще не си бил там.

 

OWNED

Link to comment
Share on other sites

Абе някой замислял ли се е, що винаги мъжете правят място на бременни жени в автобуса/тролея/трамвая, а жените не си мръдват гъзовете? Не би ли трябвало те да са по-съпричастни? Или на нас си ни е останало от време оно инстинкта да защитаваме бременната самка? Неска ми щукна тая идея и цял ден ми се върти в главата...

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам не си бил до Виктор...

 

Edit : Мда , говорих с Виктор , изглежда въобще не си бил там.

 

ZING!

 

Мисля си как ще съм heavy armored на 6ти и заедно с още 3-4 buddies , ще направим raid group party , което ще се присъедини към call to arms - city defence на протеста на мангалите дето smells like orcs и че ще покажем че всяко излизане от гетото по повод някакъв протест , ще се наказва с як бой . Аман от чернилки ... не можах да си намеря ролбар за голфа , но за сметка на това си намерих военна каска от 86-та с която ще раздавам глави ...

 

И ДА ! Протест ще има .. независимо кви ги приказват в пловдив24 за успокоение на народа ...

 

Go outside, talk to girls.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...