Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не и когато се явява 25-я етаж...Или поне не без обезопасително въже...Но принципно си прав.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
До колкото знам не си бил до Виктор...

 

Edit : Мда , говорих с Виктор , изглежда въобще не си бил там.

 

Ааа ти луд ли си, той е чул от един пич че един друг му бил казал, че тоя Виктор се сбил, което значи че е бил рамо до рамо с него, даже не само това ами пазу е бил най-отпред, ама по случайност са хванали ония

Link to comment
Share on other sites

От много време ми минава през главата да взема да си направя нещичко. Някакъв дизайн, че съм ръждясал.

 

Ето го и резултата.

 

Ако някой има желание, приемам конструктивна критика и винаги съм самокритичен към работата си.

 

Ако някой си го хареса, може да си го ползва за Wallpaper. Оразмерено е.

 

Depression.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ааа ти луд ли си, той е чул от един пич че един друг му бил казал, че тоя Виктор се сбил, което значи че е бил рамо до рамо с него, даже не само това ами пазу е бил най-отпред, ама по случайност са хванали ония

+1

Май май и ти си бил там :P

Link to comment
Share on other sites

Протестът е бил с цел отвличане на вниманието, за да може Пазу през това време да щурмува парламента отзад с голфа.

 

Ееее, снощи се изкъртихме на Копривките, да се похваля. То не бяха бири, китари, водки, коли, музики, менти, облаци... Спал съм 4 часа и половина на отворен прозорец, в стаята беше хладилник, ама щом се събудих имах чувството, че поне 7-8 часа съм спал.

И само гледай как се става в 6 да посрещаш изгрева на една поляна... И все пак си заслужаваше :].

Link to comment
Share on other sites

Аз не говоря за протеста на който беше Виктор , а за протеста който беше за защита на интернет потребителите .. но естествено на всеки му е угодно да разбира това което пожелае - ама аз съм си крив , не уточних ...

Link to comment
Share on other sites

На тоя протест пък кой са били :lol:

Хора дето пишат грамотно ...

 

Минава ми през главата , че безсънието понякога е хубаво нещо , но по закона на Мърфи - никога не е на лице когато баш ти трябва :(

Link to comment
Share on other sites

Че кое му е неграмотното на това ???

Ето я лошата страна на безсънието - не четеш някой неща като хората .. исфиняям съ . :lol:

 

Ми .. от южен парк уж мирно тръгнаха нещата , но по време на обиколката имаше бая изявени фенове на шутърите дето бяха подготвили малко играчки-закачки с придружаващият ни кордон ... (дето нито забелязах кога и от къде се появи ...) , та единия от тея беше един от нашите .. дето тактично си го прибраха ... и така ..

Link to comment
Share on other sites

Хора дето пишат грамотно ...

 

Минава ми през главата , че безсънието понякога е хубаво нещо , но по закона на Мърфи - никога не е на лице когато баш ти трябва :(

Браво акъл, but fail.

Нещото , което питах беше кого са били (разбирай бой , ако не знаеш какво е това - тълковен речник) на този протест , а не кои са били (присъствали - ако и тва не разбираш - отново тълковен речник ) там..

 

Мразим парцали да ми се правят на хавлии.

Link to comment
Share on other sites

post-100-1252102645_thumb.jpg

 

 

Това изобщо не беше лошо. Ако и web design можеш да правиш (т.е. html building) направо да взема да ти пращам задачки... че онази дизайнерка която познавах взе че роди и сега е в мъглата...

 

pazu, майтапа настрана но ако си мислиш това за което аз останах с впечатление е кофти идея. По-правилно е да се направи друг протест и да се даде гласност има ли равенство и трябва ли една част от населението да се грижи за друга все едно да невръстни деца и не могат да се грижат за себе си изобщо, но не и да ходите да ги биете. Просто ще стане по-голям скандал и те ще излезнат някакви мъченици горките а то не е така. Освен това подобни изяви за предвидени "в менюто" и полицията са повече от подготвени. Естествено ако се съберете 1000 човека е друга тема но силно ме съмнява да се намерят над 50 бабаита а с толкова полицаите ще се справят с 1та си ръка завързана зад гърба...

Link to comment
Share on other sites

Душевна чекия си правите с тея офтопици , нали ? :lol:

 

Ти не разбра ли че в тая тема офтопик няма, поради простата причина че няма топик...

Link to comment
Share on other sites

Няма лъжица, няма топик, само Нео ги знае тия работи. :)

 

Ей в последните страници се изядохте, кой го били на какви си протести. Замислете се малко... протести е имало и хората са били там, ама само виртуално! :laughing: Важното е подкрепата!

Link to comment
Share on other sites

аххахахахахахаха

 

Аз между друто малко по-късно заминавам към Смолян и от там - едно смолянско село на сватба. И след това - пей душа. Една седмица смятам да си изкарам тотален релакс.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...