Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нямах предвид кой как е блеснал. В края на краищата темата е за това - всеки да си пише каквито лиготии и простотии му се въртят из главата (стига да не са в тотален разрез с добрия тон). Аз поне не мога да видя нищо смислено в 99,999% от коментарите тук....

Мисълта ми е че, някои съфорумци започват да придобиват свойството на нещото заседнало между зъбите ти - не ти пречи реално но, те кара да го чоплиш (с всичките последствия произтичащи от това...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Всичко прекалено е кофти. Във всичко трябва да има мярка. Ако нямаш усет кога да се спреш и загубиш мярката - накрая писваш на всички. Няма значение колко "освободен" е топика и колко е безсмислен - като се увлече някой и ето, че е подминал и безсмисленото в безсмислените си "изяви".

Link to comment
Share on other sites

Ако не е тая - ще е другата... 'Се едно в мрънкалницата или фукнялницата е малко спама...

Не знам, чудя се, ако се направи едно разграничаване, тоест остане си секция "Тя и Той", която да е наистина 'Тя и Той' ориентирана и да се направи друга, примерно "Бла-Бла", "Спам"... дали някой ще остане да пише в "Тя и Той"?

 

Ako се направи секция "Той и Той" със сигурност вече никой няма да пише в "Тя и Той"

Link to comment
Share on other sites

"Публикавано от Васил Кабзималски на 02 Jul 2009, 18:32

IP адрес: 83.228.20.141

Тема: Българщината

 

Дами и господа, не ви ли е неудобно, пишейки за такова свято място, да игнорирате кирилицата.Или прикривате неграмотността си и лошия правопис с латиницата. Чак ме е срам да ви чета писанията.Използвайте български език - никак не е лош. Който се срамува да пише на нашия език по-добре да не пише изобщо.

 

 

Публикавано от NELI на 06 Jun 2009, 21:15

IP адрес: 95.42.100.132

Тема:

 

КРЪШТЕНЕ МОЛЯ КАЖЕТЕ НЕШТО ЗА КРАШТЕНЕТАТА ТАМ "

 

Две последователни мнения в друг форум... Хората си взимат бележка веднага.... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да бе, аз да не съм ги trace-вал?! Просто Copy/Paste направих...

Аз като видях долния пост и хич неми е направило впечатление, че са публикувани и IP. Каквато и да е логиката за това....

Link to comment
Share on other sites

Приятелят на една близка, който е и баща на детето й, я заряза. Основната причина за това била, че бащинството се оказало много по-сложно нещо, отколкото очаквал. Какво се казва в такива случаи, а?

Link to comment
Share on other sites

Приятелят на една близка, който е и баща на детето й, я заряза. Основната причина за това била, че бащинството се оказало много по-сложно нещо, отколкото очаквал. Какво се казва в такива случаи, а?

Казва се:

- Д***а и педала нещастен д***а....

Че, този нещастник какво е очаквал? Жалко е, че напоследък твърде много мъже като чуят думата "отговорност" и посягат към тълковния речник.... (или на мен поне, започна да ми прави впечагление на последък....)

 

Абе, се се чудя, т'ва, дето седи на заден план в аватара на потребителското виме, магаре ли е?

'Ми, не! Някаква манга хава трябва да е.

Link to comment
Share on other sites

Чакайте бе, защо само мъжа е виновен? Не мога по никакъв начин да оправдая или защитя това, което е направил, очевидно. Но жената къде е гледала? Нямаме акъл за 5 пари в главата, влибили сме се, правят ни деца, няма брак, ила силна либоФ, но мъжа се оказва картоФ. И внезапно мъжа носи цялата вина, а жената, за това, че не е мислила и не си е опичала акъла, не е гледала с какъв се е хванала и какъв ще й става баща на детето, тя е невинна, опорочена и използвана, нищо повече!

Link to comment
Share on other sites

Най-тъжното е, че не става дума за тийнейджъри, а за хора на около 30 години. Дъщеричката им е на година и половина. А си мислех, че вече нищо не може да ме шашне.

Link to comment
Share on other sites

Брак нямат ли?

 

и ако имат какво? това ще го спре? уж претндираш да си интелигентен и модерен, ама май мислиш с понятия от деветнайсти век...

 

това че я е освободил от присъствието си е хубаво нещо за нея и за детето. така и отваря възможност да намери наистина отговорен и достоен спътник на когото да може да се разчита. варианта въпросния тъпак да остане при нея, задръжан от някакви курунирски нафталинени разбирания за брака и ролята му за изграждане на обществото, щеше да е много по-зле - дълги години злоба и негативни емоции и за нея и за детето.

Link to comment
Share on other sites

Абе, се се чудя, т'ва, дето седи на заден план в аватара на потребителското виме, магаре ли е?

 

Ами чуди се, чуди - затуй съм го и сложила.

И аз се зачудих по едно време защо не спираш да обиждаш хората и да се заяждаш с тях, но беше за кратко само - не си заслужаваш просто.

Link to comment
Share on other sites

претндираш да си интелигентен и модерен,

 

Последната дума, с която ще се определя е модерен :D

 

[Edit] Скорпус, край, обидиха те кръвоносносъдово! Ти не само се заяждаш и си лош, ти НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАШ! :D [/Edit]

 

[Edit 2] Нека се задоволим със старомоден :) [/Edit 2]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...