Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Завързалият се диалог за мусака, вещици и т.н. много ми напомня на един епизод на Jackass, в който един пич се наплюска със сурови яйца, масло, сирене и кашкавал, после повърна всичко това, опържи го и го хапна с кеф.

Жалко, според мен щеше да жъне успех след успех в youtube, ако беше направил още една итерация. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Преди малко си разгледах всички постовете, за да не съм голословна. Точно в 10 от тях съм споменала нещо за готвене – в 6 – директно скучната думичка, а в други 4 индиректно. Оттам нататък... всичко си е било волни фантазии на разни потребители. Позитиви, негативи във форума... смехотия... Темите в тая секция на форума, поне аз, не ги възприемам никак на сериозно.

Трудничко е в тоя раздел да се започне разговор на сериозна тема, като “Вторият закон на Нютон “ или нещо подобно. Друг е въпросът, че лично аз и не искам това. Тук за мен е място за разпускане и несериозно отношение. В живота си имам достатъчно поводи и места където да се държа отговорно и със съответното сериозно отношение.

Да не ме подхванеш пак, че съм лицемерна и позирам. Лицемерна съм и много позирам, но поне не го крия.

Ето ти материал за... (за малко щях да напиша заяждане) спор. Аз няма да се откажа.

Когато пиша някъде мнението си, водещото за мен никога не е дали някой ще има стимул да ме чете, а дали имам вътрешен порив да го направя. Може да съм се движила на границата на доброто отношение, но никога не съм я прекрачвала.

 

Ммм, бая изписани думички като за човек дето възприема писанията в раздела несериозно :) Малко защитно, но бива. Всъщност не е зле като за начало на някакъв спор. Работата е там, че не си само ти с мусаката. Ти го почна, но и другите не пропуснаха. Малко изглеждаше че ти си виновна , но не съм имал това предвид. Стана банално като цяло. И те подканих поне да довършиш започнатото, та да спрем тая цялата глупост. Ти пък реши че те нападам по някакъв начин и реши да играеш защита :) Лошо няма, но не помага на целите ми.

 

П.С. Тоя мохабет за вътрешния порив даже няма да го коментирам. Просто за момент си представи къде си го написала и как може да ми звучи на мене :) Сама ще си направиш коментара :) За границата съм съгласен почти на 100%. Давай само така. Мене понякога ми е трудно да не я прекрача и разбирам вътрешната ти борба :D

Link to comment
Share on other sites

А аз предполагам, че критиката на Килъра беше по-скоро адресирана към мен ;)

 

Ама някои живеят с идеята, че винаги се говори за тях.

 

Ред: 'па знам ли, мое и аз да съм един от тех...

Link to comment
Share on other sites

шшш с тая мусака станахте не банални ами... имам предложение към модераторите - следващия споменал думата "мусака" да излети за дъъъълго от тук. еби му мамата. то бива дир.бг и тийнпроблем, ама до време, и ако вие не можете да се усетите кога да спрете, трябва да ви се помогне. бахти безнадеждните случаи и диагнози се довлякоха тука. невероятен късмет имате, да знаете, ходете пуснете тото... ако бяхте се показали два-три месеца по-рано изобщо нямаше да стигнете до десети пост.

 

 

и аз незнам какво им е толкова весело на уж "улегнали" потребители да обсъждат мусаката , тиквички , патладжани и други такива кулинарни работи повече от 23423423 страници , незнам дали е защото има 2-3 нови потребителки и всички държат да се направят на интересни или причината е друга ? Или причината е виц който Слави-то каза преди няколко години "Ми тя ако не готви мусака като мама значи не е за мен" та ..... не мога да се сетя кой го определи тоя лаф за супер весел и започнаха всички да го ползват . :sick

Малък ужас е , пък и едва ли някоя от тези нови форумни секс-бомби ще се върже да ви готви ..... или поне да пиете кафе , освен Галченценценцен-то ама тя е друг случаи :laughing:

 

 

 

 

Иначе ми минава през главата че днеска се завърнах от родното ни черноморие.... бях се зарекъл да не ходя повече но все пак бях и ..... сгреших.

Вярно от миналата събота до вчера не съм изтрезнял , нагледах се на разврат на пияни англичанки и тук-таме някоя друга рускиня ама както обикновенно обслужването беше под всякаква критика и защо , защото съм българин няма значение дали си спрял кола за 100 000лв пред хотела , няма значение че не правиш мизерии като англичаните , няма значение че имаш повече пари от тях и си отишъл да ги похарчиш , няма значение че се държиш добре с персонала на хотела (нещо изключително трудно и изискващо нечовешки усилия) за всички ти си прост българин и докато не направиш толкова голям скандал че да събереш целият хотел с тебе се държат като човек 2ра ръка.......

Незнам за вас ама на мен ми писна , за седмица в Сл.Бряг само за спане и храна похарчих почти два пъти повече пари от това да си платя ол-инклузив в Гърция......... тази грешка - НИКОГА ПОВЕЧЕ.

Link to comment
Share on other sites

Злоби, много си в грешка за обслужването! Не е заради това, че си българин, напротив, стараят се на българи и руснаци щото само ние оставяме бакшиши. Истината е, че навсякъде персонала е събиран от кол и въже и са абсолютни идиоти. Те дори не са влизали преди някъде в истински ресторант да видят как се работи това дето го работят. Върха на цялата тази простотия по обслужването беше, когато ми отсервираха чинийката на чашата за кафе, докато отпивах. Защото следва ясното правило - всичко свободно да се отсервира на момента :lol:

Link to comment
Share on other sites

Което означава, че няма как да хейтя теб. ;) Може би само Гадо, защото той е тежък бизнесмен и замерва хората с монети от по 1 стотинка, както каза човека с червената каляска (мобо).

......

 

прекъсвам си наваксването в тази жизненоважна тема само за да ти отговоря, о, ти единствен сетил се за мен. и каляска ша викаш на аудито, дет ти е връстник.

 

Явно ме е объркал с някой друг, щото аз съм такава циция, че ще ми прокърви язвата ако замеря някой със стотинка :tongue

 

добре де, шъ обясня. още тогава си признах че може да бъркам с гадо и той е потенциално невинен. ама никой не замери и раптора, нали? и със злобила не се сбихте.

и идеята беше ние бедните плебеи да ги замеряме с пачки по стотинки, щото тва можем да си позволим, а те да отвръщат с квото могат, стига да е конвертируемо. и понеже имам запас от безценни стотинки при така разразилата се оборотна война благата щяха да са разпределени по-правилно, т.е. при мен.

абе провалихте ми благородното начинание.

 

 

заминавам да дочитам оставащите 15 страници с пропуснати от мен безценни мисли. само така мога да дигна дигна левъла на интернет психология и да мога да смачквам по два скорпиона само с едно кастване на магия от школата за "затапки от седми до 10ти клас на Х-то СОУ"

 

 

.......бях се зарекъл да не ходя повече но все пак бях и ..... сгреших.

......

...... два пъти повече пари от това да си платя ол-инклузив в Гърция......... тази грешка - НИКОГА ПОВЕЧЕ.

и аз така. единственото ми успокоение е че все пак другата седмица съм в гърция.

Link to comment
Share on other sites

Хаххаха... 30 месеца, може би... Ама 30 дни.... :D

 

Не виждаш ли, че на рекламата пише 30 дена. Все някой нещо не вярва! Купи и ще видиш, че рекламите не лъжат! Или искаш да си останеш същия плужек какъвто си в момента? А мачовците да имат мацките, които сънуваш? Кликай, плащай и чакай доставката!!!! Който не играй, не пичели!

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас ама на мен ми писна , за седмица в Сл.Бряг само за спане и храна похарчих почти два пъти повече пари от това да си платя ол-инклузив в Гърция......... тази грешка - НИКОГА ПОВЕЧЕ.

 

Колко пари даде? Интересно ми е. Искам да направя сравнение с това дето аз го дадох за 6 нощувки в нов 5 звезден хотел в Турция - Ултра ол инклузив.

Link to comment
Share on other sites

прекъсвам си наваксването в тази жизненоважна тема само за да ти отговоря, о, ти единствен сетил се за мен. и каляска ша викаш на аудито, дет ти е връстник.

Ахххх. Грубиян. Аудито не е толкова старо! Или това бе комплимент за мен? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

заминавам да дочитам оставащите 15 страници с пропуснати от мен безценни мисли. само така мога да дигна дигна левъла на интернет психология и да мога да смачквам по два скорпиона само с едно кастване на магия от школата за "затапки от седми до 10ти клас на Х-то СОУ"
На това продължавам да се смея с глас! :rofl: :lol: :rofl:
Link to comment
Share on other sites

Питаш ли ме мен, не знам за онея машинариики горе каква работа вършат ама аз от смях ще взема да направя баси плочките в момента. :laughing:

То като се разгледаш из последните страници на тая тема и вече си мачо.

Link to comment
Share on other sites

Колко пари даде? Интересно ми е. Искам да направя сравнение с това дето аз го дадох за 6 нощувки в нов 5 звезден хотел в Турция - Ултра ол инклузив.

Каква е точно разликата между Ол инклузив и Ултра ол инклузив?Може би някоя напръщяла туркиня ти върти дудуци когато я повикаш :laughing: ?

 

П.П.Не го казвам с цел да се заяждам с теб,просто питам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...