Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз, Скорпионе, нищо на никого не съм мерила ;)

Много бързо умножаваш хората по нула.

Много си се заиграл на пясъчника ;) и си вярваш в момента точно толкова, колкото те дразни, когато си вярват другите.

 

В този пост имаше прекалено много думи и прекалено малко смисъл.

 

Едит: Като имаш да му кажеш нещо, вземи му го кажи като хората, само си хабя мишката да скролвам заради безмислени постове. А ако е толкова тайно, че да му го "кодираш", напиши му го на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Ква е тая мадона и толкова ли е по-важна от увеличението на добавките към пенсиите на пенсионерите и помощите за първокласници, че я дават от 5 дена по новините като водеща новина...

 

Да - много повече хора ги вълнува че мадона идва да пее в България а увеличението на добавките първо е смехотворно малко и колкото да се отчете дейност и второ вълнува като че ли повече хора... и всъщност ако се замислиш трябваше да ядоса 90% от народа защото като цяло пенсиите са подигравка но тъй и тъй нищо не може да се промени има ли смисъл да си чешем пръстите...

 

Нашите "любими" цигани или както се пише навсякъде "роми", щели да бойкотират празника на Пловдив с протест... На какво прилича това вече, всемогъщия бат` Бойко няма ли да направи нещо или нашия Славчо ?! Тия депесари направо се уляха, а и искат толерантност между нас и малцинствата, как да стане това ?!

 

А те щели да протестират против ужасните условия на живот в Столипиново, като че ли някой насила ги държи там а отделно че мръсотията и цялата разруха е тяхно дело, незаконните постройки също... ответната реакция трябва да е 10 багера да минат и да го сринат със земята но и това няма да стане...

Link to comment
Share on other sites

Този си опит за мислене можеш да го регистрираш тук.

 

Хахахаха добре че не ми действат такива картинки на мен, че ме хвана докато ям, ако беше някой като сестра ми примерно щеше да и се отяде :lol:

 

Дядомразе, то столипеново уж няма да просъществува още много дълго и без това, нали щяха да им строят някакъв нов квартал от другата страна на Марица, а земята върху която е Столипиново всъщност е обшинска и ще бъде продадена

Link to comment
Share on other sites

Дядомразе, то столипеново уж няма да просъществува още много дълго и без това, нали щяха да им строят някакъв нов квартал от другата страна на Марица, а земята върху която е Столипиново всъщност е обшинска и ще бъде продадена

 

Ключовия момент "ЩЕ ИМ"... ебати що на мен не вземе някой ей тъй да ми построи нещо... аман от тези социални изпълнения - кинтите за въпросната "благотворителност" идват от нашите джобове. Нямате си представа колко ми е писнало да гледам по телевизията как някой циганин се оплаква, че едвам свързва двата края и децата му нямат какво да ядат и после показват 6-7 сополиви циганета.

Link to comment
Share on other sites

Изгрев край морето... Среща на съдби, битка на желания. Вълна след вълна отразяват лъчите, които се опитват да пробият през ледения ми поглед... ВСЕ ПАК Е 14 ГРАДУСА, МАМКА МУ!

Link to comment
Share on other sites

Не, ни най-малко. Аз съм глупав и невъзпитан селянин. Но познавам достатъчно умни жени, за да мога да те уверя, че не си една от тях.

 

Явно наистина са били много умни, щом не са направили нищо по твоя въпрос със селянията и невъзпитанието!

А това, че аз не съм съм една от тях може само да ме радва - какви ли са умници тези дето познават глупавите и невъзпитани селяни?!

Хич и не искам да съм толкоз умна, че да разбера!

И в тоя ред на мисли (не умния) ти желая хубав ден :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми има цигани които си имат хубави къщи,и си бачкат а другите ровят по кофите защото или ги марзи много или не могат да мислят повече за да правят друго нещо.

Link to comment
Share on other sites

След като наготвя,почвам да оправям багаж :) Отивам да видя квартирката в Пловдив,после отивам на гости на сестра ми в Бургас,да си пека малкото *упе аз. :) Радвайте се за мен,започва студентският ми живот, тоолкова ми е добре! :)

Link to comment
Share on other sites

Каква специалност?

 

_____________________

 

Идея нямаш какво си си причинила.Успех.

 

Това ако си в ПУ, де :) за другаде не знам как е положението.

Link to comment
Share on other sites

Явно наистина са били много умни, щом не са направили нищо по твоя въпрос със селянията и невъзпитанието!

А това, че аз не съм съм една от тях може само да ме радва - какви ли са умници тези дето познават глупавите и невъзпитани селяни?!

 

Още една душа, която мисли, че форума е показателен за действията на никовете и извън него.

 

Пробвах да си регистрирам симулациите на мисловна дейност там, при това нееднократно, ама ми отказва достъп и пише, че приоритетен потребител бил някакъв Скорпион (дали не го познаваш отнякъде).

 

:sick

Link to comment
Share on other sites

Още една душа, която мисли, че форума е показателен за действията на никовете и извън него.

.....Която на всичкото отгоре не е имала своя церемония по посрещането...., въпреки упоритите и заявки за такава.... :rolleyes:

 

 

 

..Какъв хонорар? :) Имам да ти плащам за нещо ли? :)

Става дума за едно предишно мерене на Е-пениси между него и Антарес.....

Link to comment
Share on other sites

Става дума за едно предишно мерене на Е-пениси между него и Антарес.....

 

Моля?

 

Никога не съм си мерил е-peen-а с Антарес.

 

Ставаше въпрос за съвсем различно нещо.

 

Казах го, защото отговорих на въпроса вместо нея и все щеше да се намери някой, който да пита нещо от рода на "ти адвокат ли си и, че отговаряш вместо нея".

 

До къде може да стигне човешката фантазия....

Link to comment
Share on other sites

Хах тая специалност сама ли си я избра или беше единствения избор ?

 

Какво и е на специалността?

 

Никога не съм си мерил е-peen-а с Антарес.

 

 

Е колко инча ви бяха :D

 

WFT Man?

Link to comment
Share on other sites

Моля?

 

Никога не съм си мерил е-peen-а с Антарес.

Извинявай, може и да бъркам..... :unsure:

Добре де, на кого щеше да изплаща хонорари Пешо?

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, може и да бъркам..... :unsure:

Добре де, на кого щеше да изплаща хонорари Пешо?

 

На някой от психоаналитиците беше.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...