Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не, просто не си мисли, че напъните ти ще са плодородни винаги. :) поне това което съм подкрепил аз като мнение.

Т'ва към мен ли беше? Щото бях упоменал едно условие...... "Без никаква идея да и сваля гащичките....". Та, кажи пак за напъните!

Link to comment
Share on other sites

Еми ок, не искаш да я чукаш искаш само да сте приятели - и тоя вариант не ги кефи :) по-скоро кефи ги само ако знаят, че ти прецакват отношенията по този начин с 90% от всички други жени :D

 

Пък и не виждам какво да си обясняваме.

 

Щом имаш специално отношение, необвързано със сексуална консумация на връзката ви, просто го афиширай по-ясно или пък ако се държат лошо и правят там "гъби" и т.н. погледи, престани да си даваш зор - хеле пък ако си даваш зора без да чакаш ответен резултат, защо въобще те дразни реакцията...ти го правиш на теб да ти е кеф.

Link to comment
Share on other sites

 

Умната жена винаги оставя мъжа да си мисли, че той "я се свалил, забил, зарибил" ама всъщност още преди да му е минала таз мисъл вече е бил оценен и допуснат до интервю за назначаване в последствие.

 

И това е точно така, си мисля аз, защото мъжете обичат да са победители.

А умните жени знаят това! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми ок, не искаш да я чукаш искаш само да сте приятели - и тоя вариант не ги кефи :) по-скоро кефи ги само ако знаят, че ти прецакват отношенията по този начин с 90% от всички други жени :D

 

Пък и не виждам какво да си обясняваме.

 

Щом имаш специално отношение, необвързано със сексуална консумация на връзката ви, просто го афиширай по-ясно или пък ако се държат лошо и правят там "гъби" и т.н. погледи, престани да си даваш зор - хеле пък ако си даваш зора без да чакаш ответен резултат, защо въобще те дразни реакцията...ти го правиш на теб да ти е кеф.

Уффффпффф......, нииищо общо - ама карай!

Link to comment
Share on other sites

Умната жена винаги оставя мъжа да си мисли, че той "я се свалил, забил, зарибил" ама всъщност още преди да му е минала таз мисъл вече е бил оценен и допуснат до интервю за назначаване в последствие.

 

И това е точно така, си мисля аз, защото мъжете обичат да са победители.

А умните жени знаят това! :laughing:

 

"Умните жени" не класифицират всичко на което му виси нещо между краката под една категория - без значение дали е мъж или слон. А и кой е казал, че мъжете обичали да бъдат победители? Жените не обичат ли? Затова ли са готови да си предложат тялото за без пари, само за да докажат, че са прави, или че имат някакъв вид сила над някой? Който и да било..

 

Аз видях една умна жена веднъж. Или поне така изглеждаше. С прецизни физически изчисления си паркираше автомобила на място за 2 коли в продължение на 10 минути.

Link to comment
Share on other sites

Ква е тая мадона и толкова ли е по-важна от увеличението на добавките към пенсиите на пенсионерите и помощите за първокласници, че я дават от 5 дена по новините като водеща новина...

Link to comment
Share on other sites

Ох преди малко се прибрах.Вчера 11 часа ходене.Тая х.Персенк е на другия край на света ...

 

Кекавицииииииииииииии!!!! Маршрута за днес - София-Самоков-Боровец-ЦПШ-Мальовица.И обратно. Изкъртих се, скапах се, доволен съм. За завършек на деня - мексиканска салата, студен душ и (не, няма да е топла п♛тка, не познахте) - разпускаща музика на свещи :)

Link to comment
Share on other sites

Нашите "любими" цигани или както се пише навсякъде "роми", щели да бойкотират празника на Пловдив с протест... На какво прилича това вече, всемогъщия бат` Бойко няма ли да направи нещо или нашия Славчо ?! Тия депесари направо се уляха, а и искат толерантност между нас и малцинствата, как да стане това ?!

Link to comment
Share on other sites

ее се едно ние не се изкъртихме.Послушах баща ми да минем през Орехово наобратно,че колата ни беше горе на кръстопътя та там изгубихме поне 3-4 часа.Ама поне видяхме орехово.

Link to comment
Share on other sites

@gado, кажи си приказката и ти.Какво очакваше?

Кой...? Аз ли? За кое какво съм очаквал :blink: ? Единственото което очаквам с нетърпение е булката да приключи с приготвянето на вечерята щот съм гладен кат влък. Мързи ме да пиша, мързи ме да мисля, ошмулих маса бири днес и май - май....

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах от морето. Не ми се тръгваше :(. Много пълноценно си изкарах отпуската. Направих над 20 гмуркания(2 нощни). Няколко гмуркания до потънали кораби(30-40 метра дълбочина). Изкарах няколко нови сертификата. Вече имам в актива си: CMAS*, CMAS** и Nitrox Diver. Замислям се много сериозно към началото на декември да отида до Египет за едноседмично водолазни сафари. Не е за разправяне каква краста е.

Link to comment
Share on other sites

Не, не го казва мама! Знам от опит и потвърждение от мъжете!

 

МъжеТЕ или мъже?

 

Защото аз мога да ти кажа, че не е така.

Link to comment
Share on other sites

Преоткрих сума ти яки функции на телефона - зла врага до скоро, но от днес - мини-телевизор и читанка :)

В момента чета електронен "Да убиеш присмехулник" и няма пускане :)

Link to comment
Share on other sites

Дали пък ти не си този дето се е самозаблудил?

Просто се зачудих...

Не, ни най-малко. Аз съм глупав и невъзпитан селянин. Но познавам достатъчно умни жени, за да мога да те уверя, че не си една от тях.
Link to comment
Share on other sites

А ти на базата на какво го измерваш? Собствения ти?!

emoticon-0136-giggle.gif

 

А за преглъщането - отдавна съм спрял да се храня с боклуци...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...