Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е, че това бива бе... То и на нашите в Гърция там някъде им ляга, ама подозирам, че ще е по-добре обстановката.

Link to comment
Share on other sites

Каква е точно разликата между Ол инклузив и Ултра ол инклузив?Може би някоя напръщяла туркиня ти върти дудуци когато я повикаш :laughing: ?

 

П.П.Не го казвам с цел да се заяждам с теб,просто питам :)

 

Ultra All Inclusive включва всичкия алкохол, сладоледи, всякакви храни които се сервират където и да е, сауни, парни бани, всички съоражения на хотела.

 

Макар че то си зависи и от хотела в който си. Всеки има различни неща включени към пакета.

Link to comment
Share on other sites

Цял ден се чувствам изморен и все ми се спи... едвам си държа очите отворени, а исках да свърша толкова много неща.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ultra All Inclusive включва всичкия алкохол, сладоледи, всякакви храни които се сервират където и да е, сауни, парни бани, всички съоражения на хотела.

 

Макар че то си зависи и от хотела в който си. Всеки има различни неща включени към пакета.

 

Тва в колко звезден хотел и колко е на ден?

Link to comment
Share on other sites

Тва в колко звезден хотел и колко е на ден?

 

Има много пакети в различни хотели, но категоризацията в Турция не е същата като тази в България, затова 5 звезди хотел там, може да е 3 звезди тук, но може и наистина да е 5 звезди. Зависи. Конкретно за офертата, която аз съм ползвал ли питаш?

Link to comment
Share on other sites

наш таз ли беше написал някаква бележка на бТВ в новините или нечий друг таз? и каква беше историята с колелото, че пропуснах?

Link to comment
Share on other sites

наш таз ли беше написал някаква бележка на бТВ в новините или нечий друг таз? и каква беше историята с колелото, че пропуснах?

Дали ще го откраднат и като цяло дали е безопасно да си оставиш колелото, докато си на работа и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Има много пакети в различни хотели, но категоризацията в Турция не е същата като тази в България, затова 5 звезди хотел там, може да е 3 звезди тук, но може и наистина да е 5 звезди. Зависи. Конкретно за офертата, която аз съм ползвал ли питаш?

 

Да имах предвид офертата която ти си ползвал :)

Link to comment
Share on other sites

След 150 стр. тежка правна литература ми се отмаха главата (това за има няма 2 часа).

 

За има няма 2 часа, прочете 150 страници специализирана литература без картинки?

Link to comment
Share on other sites

За има няма 2 часа, прочете 150 страници специализирана литература без картинки?

Ако книгата е стандартен размер , това означава че на страница има около 80 реда . 150 страници са приблизително 12000 реда . Ако приемем че дължината на всеки ред е около 15 см , това ще рече че общата дължина на тези 12 000 реда е 180 000 см или иначе казано километър и 800 метра . Което ще рече че хост или е дрифтирал само по страниците без да разбере нищо , или е равностоен на Чък Норис . Никой не чете със скорост 15 метра във минута !!!

Link to comment
Share on other sites

ха :) колежка? (чак след отговора отговарям и аз :) )

 

_______________

 

Не са :) аз имам далеч по скромни цели в живота и те се простират за първо време да не виждам след 3-ти септ. повече многоуважавания от мен проф. Р.Ташев ;)

 

_______________

 

Ние с проф. Р.Ташев се недолюбваме - меко казано - взаимно, така, че :) или той ... или Янаки (сигурна смърт).Ще видим, може да е писмен.

Link to comment
Share on other sites

Ако книгата е стандартен размер , това означава че на страница има около 80 реда . 150 страници са приблизително 12000 реда . Ако приемем че дължината на всеки ред е около 15 см , това ще рече че общата дължина на тези 12 000 реда е 180 000 см или иначе казано километър и 800 метра . Което ще рече че хост или е дрифтирал само по страниците без да разбере нищо , или е равностоен на Чък Норис . Никой не чете със скорост 15 метра във минута !!!

 

Интересни изчисления. По-лесно щеше да е, да се каже, че чете по 1 страница на минута.

Link to comment
Share on other sites

Мен Янаки Стоилов ме изпитва навремето, имам 6-ца, няма невъзможни неща :)

 

Абе, то и една колежка има 6-ца при него - след целия конспект и въпроса "Ами професор Ташев, тя колежката май всичко знае...всичко я питах.Да й пишем 6?" :D :D :D :D :D

 

Пожелавам лека вечер и дано нямаш септемврийски занимания и ти.

Link to comment
Share on other sites

сВещичката ме е разгледала преди 2 дни, аз да не остана по-назад също я разгледах....

О. боже, О небеса...не може да има чак толкова добре развити бели дробове :wub:

Иде ми да перефразирам Чудомир - Гърдите й бяха като бели погачи, ама замесени от най-бялото брашно, дето бай Дончо мелничарят го мелеше само когато изпадне в оптимизъм :P

 

И ти реално смяташ, че това на снимката е тя?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...