Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мисля да посетя Кауфланд да видя какви са тия схеми на 50%. Вчера в София е имало бой за свински бут на 4.79 килото. Представям си обаче какво ще е в магазина...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мисля да посетя Кауфланд да видя какви са тия схеми на 50%. Вчера в София е имало бой за свински бут на 4.79 килото. Представям си обаче какво ще е в магазина...

Той вчера kotora нали ходи и каза, че всичко били разграбили.

Link to comment
Share on other sites

Стенли, има преводачи едно-друго, има речник на техническите термини...

Абе аз се разбирам с тях горе-долу, хубавото е, че и те знаят английски и това прави нещата лесни, пък и ние си разбираме акцента за разлика от чужденците.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не си струва. Видях какво представляват "стоките"... А и ако успееш да пробиеш стената от освирепели бабички - ще бъдеш нашия герой. Имах нещастието да мина оттам за бира - едва се докопах до входа от народ, а вътре беше малък ад. Злато да раздаваха, нямаше да е такова....

Link to comment
Share on other sites

Тва жената мноо тъпо добиче - ти му викаш: разкарай са ма, свиня проста, не ща да та видя вече, курво проклета, то ти реве, сополиви са и пита как да ти са извини....Ми като скочи от покрива баси, как.

Че то не са само жени това, и мъже колкото искаш такива :)

Link to comment
Share on other sites

Че то не са само жени това, и мъже колкото искаш такива :)

 

Да ама те мъжете не си тръгват, защото знаят, че не трябва да си тръгват, когато жена им каже да си тръгват ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ама те мъжете не си тръгват, защото знаят, че не трябва да си тръгват, когато жена им каже да си тръгват ;)

Айде, айде... Ако им каже 8000 пъти, че ТРЯБВА да си тръгват, пък и в по-остър момент им се наговорят същите онези неща, които Грим беше изброил (в мъжки вариант), не виждам какво може да ги задържа. Къде отива пословичната мъжка чест/гордост?

 

Ама тъй или иначе, напоследък си мисля, че по-тъпо нещо от влюбена жена с ниско самочувствие не може да съществува.

Link to comment
Share on other sites

Ама тъй или иначе, напоследък си мисля, че по-тъпо нещо от влюбена жена с ниско самочувствие не може да съществува.

 

Може! Мъж със същите параметри!

Link to comment
Share on other sites

Мисля да посетя Кауфланд да видя какви са тия схеми на 50%. Вчера в София е имало бой за свински бут на 4.79 килото. Представям си обаче какво ще е в магазина...

Не знам дали е всеки ден.Само вчера беше и ако нямаше толкоз пенсионери можеше да се вземе нещо хубаво.Зехти на 2 лв литъра :)

Link to comment
Share on other sites

Поне в София промоцията трае седмица, предполагам и тук ще е така. Всъщност със сигурност ще е така, но не знам кога започва и иазтича тази седмица.

 

Между другото видя ли селянията да е задръстила магазина нямам никакво намерение да влизам вътре...

Link to comment
Share on other sites

Айде, айде... Ако им каже 8000 пъти, че ТРЯБВА да си тръгват, пък и в по-остър момент им се наговорят същите онези неща, които Грим беше изброил (в мъжки вариант), не виждам какво може да ги задържа. Къде отива пословичната мъжка чест/гордост?

 

Жените искат водка :)

И да не си отивате, когато ви кажат да си отивате...и искат мъже, които не губят голяма част от времето си в глупави игри...

 

Упс :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми вчера сутринта баща ми ми вика : Няма колички гаси блъсканицата.

Аз отидох на обяд и беше сравнително добре.Значи от вчера смятай една седмица и си готов. :) Но количествата са ограничени .

Link to comment
Share on other sites

моето предложение е да си пуснеш Megadeath или там каквото слушаш и да си идеш в кухнята, където ти е мястото.

 

evil... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

В този форум витае злото :laughing: :wacko: Не,честно ....... имам чувството ,че мъжете ги гони бяс,а жените - лека форма на .... злоба. :pirate Ениуей, много тъпо е да се обиждате едни други . Ама вие си знаете :rolleyes:

До вниманието на Психара - Ваааааанчооо , следващият път като ме подминеш по улицата ще ти %&$&%*%*&*%^*^% и после ^*%^*$&*^%$^$№ ,а след това ^$%$№&%^№ ! Ясно ли ти е , момченце? :ph34r:

Радвайте се на последнтите летни дни ,че иде зима ....почти . :zzz

Link to comment
Share on other sites

Упс :lol:

Ех, да ти имам желанието и търпението да се ровиш в постове на толкова време :)

По принцип пиша във форума откакто бях на 16, възможно е още по-шокиращи противоречия да намериш :). Интересното е, че растем и се променяме с всеки час, когато сме в тази незряла възраст :)

Link to comment
Share on other sites

Жените искат водка :)

И да не си отивате, когато ви кажат да си отивате...и искат мъже, които не губят голяма част от времето си в глупави игри...

Ъм... Lineage2, StarCraft и FIFA2009 глупави игри ли са? Че съм решил да си търся жена вече :lol:

 

Ако може, най-добре, да дадеш списък с не-глупавите игри :D

Link to comment
Share on other sites

Ъм... Lineage2, StarCraft и FIFA2009 глупави игри ли са? Че съм решил да си търся жена вече :lol:

 

Ако може, най-добре, да дадеш списък с не-глупавите игри :D

В днешно време 32 битовите свалячи се котират добре, но 64 битовите с едно кликваме на левия бутон - заграждат цял харем на веднъж... Така, че дерзай!

Link to comment
Share on other sites

[16:27:34] Rosie: ти не си позитивен само за жените и бирата

 

Ебааа....толкова злоба ли има в мен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ъм... Lineage2, StarCraft и FIFA2009 глупави игри ли са? Че съм решил да си търся жена вече :lol:

 

Ако може, най-добре, да дадеш списък с не-глупавите игри :D

 

Fifa-та само. Цъкни малко Pro Evolution Soccer ако не си. Fifa си е доста скука. И аз преди я играех, но като вкараш в един мач 4 идентични гола става скучно.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...