Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пък аз като бях малък имах червени манта и шорти с ластици на крачолите (против евентуално разсипване на биологични отпадъци) :tongue

Link to comment
Share on other sites

И аз се чудя защо ми толкова само, а то жените сте били отвратителни кариеристки.

 

Всеки делничен ден:

9:00 - ставане

3:00 - лягане

 

всяка събота:

6:00 - ставане

8:00 - влак

10:15 - София

12:30 - вече съм изкарал парички за идните 1-2 седмици

бири мири с колеги до влака в Неделя :woot

 

Хем върша каквото ми харесва, хем никой не пренебрегвам за сметка на работата. А вие точно обратното :huh:

 

Че то направо да ти завиди човек!

Link to comment
Share on other sites

Паулу Коелю е дърт чекиджия :lol:

Това ми хареса много,много :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Ей сега прочетох нещо.

Sex is like air, it becomes important when you aren't getting any.

В превод за не-англо-говорящите-хора:

"Секса е като въздуха, осъзнаваш колко е важен, когато не получаваш никакъв."

Прав е човека! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

За протокола - има подфорум футбол. Вълнуващите се от темата многократно го обсъдиха там. Тук тези са по-скоро малцинство.

 

Добро утро. Ще идвате ли довечера?

Link to comment
Share on other sites

Цяла вечер съм разопаковал и настанявал новите хайвани. Не е истина, какво удоволствие е да внесеш нещо, което никой до сега не е виждал и всички пратки да са живи и здрави. Отново си позволих волността, да похарча стотина и няколко евро и за мое удоволствие :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

"Гадни" буболечки. Довечера ще видиш един култов звяр - King Baboon.

Link to comment
Share on other sites

eos е обещала да дойде ?!
:lol: За сега е само култов спамер-дечко. За "култов звяр" ще трябва още да доста да се потруди.
Link to comment
Share on other sites

Среща ли има пак?
O.O

 

Чуру, надникни в Адърс. Да те улесня - Днес, 18:30, Хъшове.

 

Aquila, на теб ти е лесно - ти си свикнал, ти обичаш да си заобиколен от люспести, съскащи, отровни, лазещи твари. Не знам какво трябва да е нещо, за да го окачествиш като звяр. Така че и критериите ти са различни :Р

Link to comment
Share on other sites

Що не я направите в 5 направо, по по хлад така :D

 

Днес ще пропусна, имам нечовешки мазоли на двата си крака, някакси успях да си направя мазоли и на два от малките пръсти на кратата, освен другите, а нямам пари за такси, или пък за бира и ядене. Предстоят ми поне два месеца сериозно стискане.

Link to comment
Share on other sites

Aquila, на теб ти е лесно - ти си свикнал, ти обичаш да си заобиколен от люспести, съскащи, отровни, лазещи твари. Не знам какво трябва да е нещо, за да го окачествиш като звяр. Така че и критериите ти са различни :Р
Ами в случая критериите за "звяр" са, като захапе зъбите да излезнат от другата страна на пръста, а след това последното за което ще мрънкаш са дупките :) Но за сметка на това е такава кадифена прелест :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...