Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
И аз току що пробвах ама нещо не ми е удобно по неговия метод...

 

Въпрос на практика. Например на всички им е адски неудобен тъчпада на лаптопа в началото. Но с течение на работата откриват колко по-удобен е от мишката. И с тази техника на четене е така.

 

Като имаш тонове книги, които искаш да прочетеш, а нямаш съответното време - научаваш се да четеш бързо.

 

Абе чудя се - а какво ли минава през главата на Конника Без Глава?! Сигурно и той не знае...

Link to comment
Share on other sites

До вниманието на Психара - Ваааааанчооо , следващият път като ме подминеш по улицата ще ти %&$&%*%*&*%^*^% и после ^*%^*$&*^%$^$№ ,а след това ^$%$№&%^№ ! Ясно ли ти е , момченце? :ph34r:

Кога? Къде? И сигурна ли си, че съм бил аз? Щото аз на последък съм станал много готин и ще ме познаеш по опашката зомбирани жени след мен. Ако е нямало - не съм бил аз. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на практика. Например на всички им е адски неудобен тъчпада на лаптопа в началото. Но с течение на работата откриват колко по-удобен е от мишката. И с тази техника на четене е така.

Много по-удобен е от мишката, обаче не и за повечето игри или нещо което иска упора на ръката.

 

За четенето... добре де, по този начин като четеш ако някой те разсея не ли ти настава каша в главата?

Иначе бързо се чете по този начин.

:)

Link to comment
Share on other sites

Как пък улучи клип дето аз съм го качвал? :laughing: Точно расзговорно е "деваха", горе-долу - "мома". Също и "девка"/ама тва на чешки е курва/

http://vbox7.com/play:d8349c61&al=1&vid=1143851 на ти поздрав от мен. Ама тва е стария вариант, новия ме кефи повече.

Link to comment
Share on other sites

Така... Пълната липса на абстрактно мислене я установихме и не само от това, което си написал по-горе.

Ама с тая филология... Да вземеш да научиш к`во е това сарказъм и доколко има почва у нас ;)

Въпреки въпросителния знак не било въпрос... Те тия препинателни знаци се слагат ей така с лопатата, където ти скимне на теб, нали? Всъщност, визирах в случая като откровено тъп предния ти въпрос, ама нейсе. Явно се затрудняваш да прецениш кой от двата е по-тъп.

 

:laughing: Направо си се представих с престилка в кухнята, слушайки Megadeath. Имай малко милост към мен, не мога да издържа да се смея толкова много, ще ми стане нещо.

К`во викаш... Марш у кухнята! Ако се забавя да тръгна, ще ме шибнеш зад врата ли? Знам... знам... :laughing:

 

Кой те излъга, че се гърча... Всъщност, понякога да - от смях. И ако не си наясно, нямам с какво за се занимавам по цял ден и цел номер едно в живота ми е да те карам да се чувстваш некомфортно (САРКАЗЪМ, че пак ще ми пишеш глупости).

 

OMGWTF HAX!

 

Много акъл, много нещо.

И можеби трябва да се запознаеш с творчеството на този потребител. И двамката си говорите и разсъждавате върху каквото ви харесва по почти идентичен праволинеен начин. Той човека казал къдрица, ама то ти прозвучало като краставица и ти си решаваш самодоволно да покажеш знанията си и да го "затапиш" както ти си знаеш. Можеби съм се подвел от ЦИТАТЪТ, който си използвала. За момент помислих, че си го използвала по предназначение. Това са цитати, да не са ти тигани да ги размяташ където ти скимне.

 

Колкото до сърказма и до колко той има почва у вас - надали има.

 

Нищо не викам и изобщо нямам намерение да те шибам където и както и да е, нищо не знаеш.

Link to comment
Share on other sites

А, на изкривен български може да е и дъвка.

Като става въпрос за еднакво звучащи думи с различно значение при езиците... курви (така се произнася на италиянски), означава остри завои. Така съм се попилявал от смях на тая дума. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Примери

чурек - хляб/турски/

чурка - малка пишка/български/

чурка/чурок/ - емигрант в Русия, обикновено от азиатски произход/руски/

майка - майка/български/

майка - потник/руски/

 

 

Има много други такива съвпадения.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ - ΜΑΡΙΑ ΙΑΚΩΒΟΥ ми минава и че в тоя форум трябва всеки да има още по един форум за егото си вече май... (не се разглеждам в отделна категория)

Link to comment
Share on other sites

Уверен съм, че се пише дузпа според моментния стандарт ;) Иначе и аз имам речник на чуждиците от 1994г. според който от френски е с двойна форма дуСпа и дуЗпа. Сега обаче вече не е така - някой от филолозите да ме поправи.

 

Айде някой от филолозите ако не е проблем - и не иска хонорар - да се изкаже, че ми омръзна да им чета глупостите в другата тема.

 

_______________

 

Благодаря.

 

То и аз бях убеден, че в момента дублети няма(конкретната дума "дузпа", уточнявам специално за да няма недоразумения) - но е имало (както тъпия случай с айрян и айран, че даже искаха да махат айрян и да остане айран).БАН определено им куца утвърждаването на собствените им научни трудове и публикации или поне широкото им приемане в ежедневието (то да беше пък и само това).

Link to comment
Share on other sites

Ти най-добре първо се научи как се пише сарказъм и тогава се напъвай да разсъждаваш к`во е и къде е наличен. Апропо като съм почнала на правопис - може би се пише разделно. :laughing: А, дано... ама надали.

 

Ти "затапен" ли се чувстваш? Отивам да се самонакажа, че съм толкоз лоша.

 

Доста ниско падаш. Почне ли да се чопли правописа във форумите, става крива работа. Особенно при положение, че аз не се заяждам за твоя, а определено имам основание.

 

Не всичко се върти около теб и не всеки го интересува дали се масажираш, дали яздиш метлата, дали смяташ да яздиш метлата, кога смяташ да яздиш метлата, дали ще готвиш мусака, дали се самонаказваш, или дали се пукаш от смях на очеизвадно не смешни мнения. Затова ще те помоля, да престанеш да ме уведомяваш във форума или където и да било другъде, както и аз правя.

Link to comment
Share on other sites

Lol, чети по същество, моля.Подразбира се, че става дума само за думата за която съм попитал и наличието на нейни дублети в българския език.Моля, моля.Нека не бъдем екзактни :)

Link to comment
Share on other sites

Кога? Къде? И сигурна ли си, че съм бил аз? Щото аз на последък съм станал много готин и ще ме познаеш по опашката зомбирани жени след мен. Ако е нямало - не съм бил аз. :lol:

Хааааааааааа ,полекаааааа ! :excl: Точно на Ескейп-а .... Защо ти вървят зад дупето зомбирани жени викаш? Да не си го стегнал нещо? :woot :lol: Невъзможно,иначе и аз щях да тръгна след теб ама се сдържах :lol:

Обожавам Гребната след 6 часа!!! :music Хора,кучета,вряскащи деца,потни мъжееееее ..... :music Гребци :lol: Тренерчета :lol: Само където след 1-2 обиколки се схващам и от тичане и от зяпане :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...