Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мамка им и преводачи, коректори, редактори!

Някой им плаща, а те дори не си вършат добре работата.

Отвратих се от 'Сиела' :wacko:

 

 

Ооо ти откри колелото! Книги на Сиела не си купувам от години. Имам един бележник пълен с цитати на безумни преводи от техни книги. Трябва да го пусна тук в темата за смешките. Особено смешно е когато става дума за техническа литература. Console Characters = Конзолни ХАРАКТЕРИ! И милиооооонии още изсмукани от пръстите дивотии.. Не знам на кого плащат за преводите и редакциите, но май на никого - пускат текста в Google Translate и после печатат направо...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес определено ще си прережа вените......... аааааааааааааааааааааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Хахахах :) Цитирам:

Нещо като фейсбук-групата за селските пръчки, но по-забавно

 

А именно - http://8biterotic.blogspot.com/

 

"В своботното си време най-обичам да стоя на полусъединител и да ям банан."

"Извънредно беше снимана и рекламна сесия за ВМА."

Link to comment
Share on other sites

eos е обещала да дойде ?!

Каза:

- Шъ видим !

 

Ако и писне да чака да и се обади човека със златния дабъл (дето все не и се обажда....) може и да дойде.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

И съвсем без никаква връзка с горното.

Мамка му! Защо когато човек се опитва да бъде внимателен (галантен) с някоя жена, без абсолютно никаква идея да и сваля гащичките - оная го гледа като отровна гъба...!?

Link to comment
Share on other sites

Каза:

- Шъ видим !

 

Ако и писне да чака да и се обади човека със златния дабъл (дето все не и се обажда....) може и да дойде.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

И съвсем без никаква връзка с горното.

Мамка му! Защо когато човек се опитва да бъде внимателен (галантен) с някоя жена, без абсолютно никаква идея да и сваля гащичките - оная го гледа като отровна гъба...!?

 

Защото знае че 99% го правят с цел да и свалят гащичките :)

Link to comment
Share on other sites

По скоро защото е напълно наясно кой точно тя иска да и свали гащичките и не е мъжът този дето ще го реши вместо нея ;)

 

Абе не бих казал че мъжа е безсилен да промени решението и ;)

Link to comment
Share on other sites

Тоя пък къде отиде изнасилване :wacko:

Фактически всяка жена,с която си правил секс може да отиде и да каже,че си я изнасилил :laughing:

 

И съвсем без никаква връзка с горното.

Мамка му! Защо когато човек се опитва да бъде внимателен (галантен) с някоя жена, без абсолютно никаква идея да и сваля гащичките - оная го гледа като отровна гъба...!?

Трудно е на красивите,плиткоумни жени да разберат че има мъже,които не мислят само за това да им свалят гащичките...просто когато 2/3 от мъжете,с които има някаф контакт се мъчат да си легнат с нея мисленето и малко се променя.Ти поне си от по-старшите...толкова елементарно е обяснението :D

Link to comment
Share on other sites

Ей това ми минава през главата
Link to comment
Share on other sites

Защото знае че 99% го правят с цел да и свалят гащичките :)

 

 

По скоро защото е напълно наясно кой точно тя иска да и свали гащичките и не е мъжът този дето ще го реши вместо нея ;)

 

 

+1 за на Бънди репликата.

 

 

Трудно е на красивите,плиткоумни жени да разберат че има мъже,които не мислят само за това да им свалят гащичките...просто когато 2/3 от мъжете,с които има някаф контакт се мъчат да си легнат с нея мисленето и малко се променя.Ти поне си от по-старшите...толкова елементарно е обяснението :D

Е, добре де! Това идва да рече, че трябва непрекъснато да се държим като прасета ли......... !?

Link to comment
Share on other sites

Не... До тук излезе, че хост е девствен и още дълго ще е така... хХх е девствен, но е още малък и е поправимо, а на АлБънди детето не е негово...

 

EDIT: И понеже мога да предвидя елементарните нападки от тези 3ма потребители, ще кажа че и аз съм девствен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не, просто не си мисли, че напъните ти ще са плодородни винаги. :) поне това което съм подкрепил аз като мнение.

 

Умната жена винаги оставя мъжа да си мисли, че той "я се свалил, забил, зарибил" ама всъщност още преди да му е минала таз мисъл вече е бил оценен и допуснат до интервю за назначаване в последствие.

 

_______________

 

Ех, тоз' пък писа преди мен.

 

Новият ти аватар е супер :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...