Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мбля....от колко време не си бях правил принцеси с кашкавал...Ей ся ще отмаам третата тройка :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ммммммммммммм, принцеси с кашкавал... На мен ми се хапват пържени филийки със сладко де :) Утре може да поискам на бачкането да ми направят. Иначе ми минава през главата, че си купих готина поличка, потниче и стъклена пила за нокти и съм много доволна, защото похарчих неприлично малко пари :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти, паднаха ми очите от редакции, изтрих си запетайката на клавиатурата...Мноооооооооооо неграмотен народ, бе орааааааааааааааааа!!!!!

Link to comment
Share on other sites

стигнах до извода, че човек харесва музиката, която казва това, което той не може (но искаш и вярваш в него или не знаеш как да го кажеш)

 

из "Мъдростта на подсъзнанието" strictly copyright by [dp]

Link to comment
Share on other sites

човек харесва музиката, която казва това, което той не може(но искаш и вярваш в него или не знаеш как да го кажеш)

 

 

Ъъъ....повечето бейсджъмпъри слушат рап...Ама аз не знам за ни един рападжия, дето е правил бейсове....нещо ти куца твърдението...

Link to comment
Share on other sites

Не знаех в коя тема да го пусна, затова реших тук :)

 

Ами честит рожден ден на бате Жоро (gado). Жив и здрав и все така носещ на приказки ;)

Ей това ти е от мен -

А ей това ти е бонус - http://www.youtube.com/watch?v=Yl7Pe-yW11w...feature=related

 

Ризката и пешкирчето на Гергьовден, че да не ти стане множко.

Link to comment
Share on other sites

Ами честит рожден ден на бате Жоро (gado)

 

А аз все си мислех че се казва по друг начин... явно ме е заблудил... знаех си че трябваше да му искам лична карта :P

 

 

PS: Честито и от мен. Малко по-късно ще се почерпя за негово здраве :)

Link to comment
Share on other sites

Гадине, да си жив и здрав! Желая ти много солипсизъм, щастие, хармония и картофена яхния!

 

И също така мусака всекиму даром, и нека никой не бъде пренебрегнат :D

Link to comment
Share on other sites

Галине честито и от мен. Всичко най - хубаво ти пожелавам. Много здраве и щастие.

 

 

Ето на мен какво ми мина през главата вчера:

 

Link to comment
Share on other sites

Ч.Р.Д., адаш! Да си здрав, усмихнат и щастлив ти желая. И весело изкарване... :)

Link to comment
Share on other sites

Не знаех в коя тема да го пусна, затова реших тук :)

 

Ами честит рожден ден на бате Жоро (gado). Жив и здрав и все така носещ на приказки ;)

Ей това ти е от мен -

А ей това ти е бонус - http://www.youtube.com/watch?v=Yl7Pe-yW11w...feature=related

 

Ризката и пешкирчето на Гергьовден, че да не ти стане множко.

Нали знаеш какво казал мечо пух преди да пукне от алкохолно отравяне .... Колкото повече - толкова повече ;) !Няма нужда да чакаш до Гергьов ден (въпреки, че много хора твърдят, че бил моят имен ден). Продължавай все така да демонстрираш добър музикален вкус и може би един ден ще реша да оставя на мира циците ти..... :P

 

 

А аз все си мислех че се казва по друг начин... явно ме е заблудил... знаех си че трябваше да му искам лична карта :P

PS: Честито и от мен. Малко по-късно ще се почерпя за негово здраве :)

Ок! Ще ти покажа Л.К. (само трябва да уточниш коя от всичките...)

PS: Днес по-късно и аз смятам да се почерпя (солидно) за мое здраве :D

 

 

Да си жив и здрав, Галине! Поздрави и наздраве!

 

post-12-1234437055.gif post-12-1234437080.gif post-12-1236941026.gif

На теб довечера ако си на линия, ще ти кажа назраве :devil :bgrin:

 

 

ЧРД Гадо! `Сичко най-най.

Трогнат съм

 

Rafting,skydiving,kayaking, climbing, PUMBING!

 

ЧРД,gado.

Благодаря :) Не си забравил за напиването - предполагам.....?

 

Гадине, да си жив и здрав! Желая ти много солипсизъм, щастие, хармония и картофена яхния!

 

И също така мусака всекиму даром, и нека никой не бъде пренебрегнат :D

Амин ! Мусаката обаче трябва да бъде оценена преди това от Дядо мраз в ролята на виден, форумен експерт по мусаките, сърмите, пълнените чушки и здравословните диети..... на които го подлага жена му :bgrin:

 

Галине честито и от мен. Всичко най - хубаво ти пожелавам. Много здраве и щастие.

 

 

Ето на мен какво ми мина през главата вчера:

 

Благодаря Иване. Пожелавам ти големи успехи в твоите начинания и да се кефиш максимално с екипировката която ми показа......

 

П.п. Линкът изисква регистрация....

Ч.Р.Д., адаш! Да си здрав, усмихнат и щастлив ти желая. И весело изкарване... :)

Благодаря и на теб адашке :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ....повечето бейсджъмпъри слушат рап...Ама аз не знам за ни един рападжия, дето е правил бейсове....нещо ти куца твърдението...

за какво джъмпери става въпрос?

исках да кажа, че ако харесваш дадено парче, то е заради това, че то ти казва неща, които ти знаеш, че са така, но не знаеш как да кажеш и някак си като го чуеш си казваш 'ето точно това имах впредвид оня ден като си мислих'...

Link to comment
Share on other sites

исках да кажа, че ако харесваш дадено парче, то е заради това, че то ти казва неща, които ти знаеш, че са така, но не знаеш как да кажеш и някак си като го чуеш си казваш 'ето точно това имах впредвид оня ден като си мислих'...
Ааа дали е така... кой ще ми каже...

 

Добре. Аз ще кажа - пълни глупости. Това е строго индивидуално. Не омешвай общото и частното...

Link to comment
Share on other sites

Хакерите използвали сложната компютърна система mysql за да проникнат в базите данни...
Пореден тежък удар от страна на родната журналистика :D
Link to comment
Share on other sites

http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=137776

Чудех се дали да го пусна в забавни истории но се отказах . Като се сетя , че тези същите ще се приберат и ще се *развратят* с попадиите и ми става едно такова весело .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...