Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гадооооо! Идвам от дълъг път, уморен съм и ич ми са не оригиналничи, затова просто Честит рожден ден на патерица! Желая ти здраве и живот, другото се нарежда с малко късмет. Наздраве!

Трогнат съм Курунире, наздраве и от мен (вече съм налазил биричката)

 

P.s. Къде скита пак бре....?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бях 5 дни на гости на тъста и тъщата ;) ;) в Кюстендил с жената. Много добре изкарахме, но вече ми се драйфа от пътуване. Преди това дойдохме от море, един ден в Пловдив и драснахме за КН. Това лято никакви пътувания повече.

 

И да цитирам най-култовата реплика на бащата на жената: "Нели, дай да сипем една ракия да изпием с момчето, аз зет ли ще го правя или лукова глава!" :D

 

А сега па се къпем и отиваме на рожден ден на един много добър стар приятел тука в Пловдив. След два дена е мой ред :D Програмата е много натоварена!

Link to comment
Share on other sites

Бях 5 дни на гости на тъста и тъщата ;) ;) в Кюстендил с жената. Много добре изкарахме, но вече ми се драйфа от пътуване. Преди това дойдохме от море, един ден в Пловдив и драснахме за КН. Това лято никакви пътувания повече.

 

И да цитирам най-култовата реплика на бащата на жената: "Нели, дай да сипем една ракия да изпием с момчето, аз зет ли ще го правя или лукова глава!" :D

 

А сега па се къпем и отиваме на рожден ден на един много добър стар приятел тука в Пловдив. След два дена е мой ред :D Програмата е много натоварена!

Ш'са жениш а ? Пък правиш някакви свалки на Тихичкото..... Вкрая на краищата, зет ли ще ставаш или булка :blink:

 

ЕдитЧе: А сега вече ми минава през главата, те това (върви с бира и мезе...)

Link to comment
Share on other sites

Aquila, кво ти се случи на дакела? Аз само майтап си правех, че ще ги сборим с пит була. То моето куче само на котки налита...
Да го кажем несходство на характерите и липса на навици. А с такъв мерак го взех :(
Link to comment
Share on other sites

Да го кажем несходство на характерите и липса на навици. А с такъв мерак го взех :(
По подобни причини се разделих с котката в София. Дадох си сметка, че в "дома ми" има място само за едно самовлюбено и егоцентрично създание и това съм аз.
Link to comment
Share on other sites

ъъъъъ нещо против Милена от Ревю ли имаш :confused а броят на "певачките" от тази класа наистина е малък у нас.

 

Ми де да знам, че за нея става дума :) Лично се познаваме, ама не знаех, че някой от форума я помни. Те водопадите бяха отдавна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми де да знам, че за нея става дума :) Лично се познаваме, ама не знаех, че някой от форума я помни. Те водопадите бяха отдавна :lol:
Ревю и Нова Генерация не се забравят ;)
Link to comment
Share on other sites

Да си призная, се бъзиках. Миленчето и Габи са ми ярък спомен от младежките години :)

 

Ей сяга какво ми минава през главата. Някой беше споменал за Мохито. Най хубавото жена ми го пи тук:

 

5081799075196369131250710957ekNuqhuSRJ10YbsBGDBA.JPG

 

Няма да го казвам къде е, че да не се юрнат всички селендури натам, ама гледката, ако седнеш на високите столчета, е тази:

 

178552591721361637751250711078T8lsGSspYmj0r0O2EXr7.JPG

Link to comment
Share on other sites

Можеш да кажеш кое е мястото само на този,който заслужава според тебе. :rolleyes: . :laughing: .

Иначе и аз пих Мохито на подобно място.

..Това значи ли,че аз съм жена ти?

Link to comment
Share on other sites

Някъде, където искаш да ме заведеш и да ме замъкнеш под водата на разходка :laughing:

На това място вчера направих разходка под водата на брат ми и един приятел ;).

Link to comment
Share on other sites

Изглежда прелестно. Нямаш ли подводни снимки :)

Морето беше бурно в последните няколко дена и затова имаше много "мътилка" във водата. Снимките са от вчера. На първата снимка съм аз :bgrin:.

 

PIC_0047.JPG

 

PIC_0063.JPG

 

PIC_0074.JPG

Link to comment
Share on other sites

Особено третата.Верно е размътена като мастичка,но иначе медузенцето е яко.

Тази е от миналата година:

 

PIC_0029res.JPG

Link to comment
Share on other sites

Тази е от миналата година

 

Изглежда доста ..голяма. :)

 

Иначе през главата ми минава,че вкъщи има картофена яхния,но този път е от мамината :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тази е от миналата година:

 

post-87-1250718716_thumb.jpg

Хмм, тая като я гледам и ми мяза на едно голямо карфиолче, току що извадено от буркана с туршията :lol: Що пих тея бири, тряяше да си карам на ракиджос още...ся щях да тръшна една царска на масата.Иначе снимките кефят,само че нещо качеството....от мътната вода ли, кв'о ли?А ти инвестирал ли си в добро подводно фото?

Link to comment
Share on other sites

Ей сега е моментът да засилиш една порция на бат` Жоро, че горкият остана валат за мусаката ;)

 

Батко Жоро е Гадо,така ли? :) А той така ли се казва?

Иначе ще засиля де,не е проблем,ама мамината не ми харесва. Определено научих накои тайни на готвенето,които мама определено не прилага понякога.

 

А за медузката,страшничка изглежда,но това , че прилича на карфиолче,прогони всички страшни мисли :)

Link to comment
Share on other sites

Бате Жоро е gado, да. Ама той не се казва наистина Жоро. Май се казваше Онуфрий, ама и в това не мога да бъда сигурна, потаен човек е той ;)

 

Няма значение, впрочем, как се казва, ти го нахрани с яхнийка, бъди добро момиче. Пък и щом е по-хубава от мамината ти, може да ми метнеш рецептата на ЛС :) Няма да се излагам, че не мога да правя такава яхнийка, я.

 

Тук не е мястото,но това са просто картофки,трябва само малко повечко да поврят :) Следиш ли ми мисълта ? :) И по на дребно нарязанки .. :wub: И другото най-важно,това е точното количество на солта и олиото :) Трябва добре да прецениш. И това е ! :P

 

Чувала съм,че вещиците готвят сртанни работи. ? :lol: edit: крак от жаба,перо от..колибри :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...