Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Може и да греша, нали сте три нови тука, всяка с уста по-голяма от другата, но общо взето на един акъл. Нормално е да сгреша.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Край.Постави диагнозата. :)

 

Все си мисля,че можеш да си вършиш работата и без да слагаш етикети на хората.

 

Кое ти създаде впечатление,че съм жена,гонеща 30? За другото няма да питам.

Набор 88~90 лично предположение.

Link to comment
Share on other sites

Нанесе убида на набор 88 пич :) леко с приказките ;)

 

Като четях на RaptoR поста и вместо "три нови тука" си прочетох по инерция "нали сте три нови курви, всяка с по-голяма уста..." ... така става като чета само Росен Ташев 2 дни :D :D :D

 

___________________________

 

Еми то хубаво го даваш ама недей бута "тоя и оня" в нашия набор току тъй :) Още малко и зодия дева щяхде да я изкарате и да се изпокараме :)

 

:D :D :D :D :D

 

__________________________

 

Не знам какво ви става хора ама май на доста от вас (новите или почналите от скоро пак да пишат) чувството за хумор ви е завряно някъде където не му е мястото.

Link to comment
Share on other sites

Пич и аз съм 88 бре. Просто си дадох "опиниона".

 

 

Незнам дали е дева или не, просто дочух, че ще има рожден ден някъде в началото на Септември.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега е моментът да засилиш една порция на бат` Жоро, че горкият остана валат за мусаката ;)

Ти бате ти Гадо не го мисли....! Днес е боднал три порцийки цаца, две свински пържолки със синьо сиренце и сметана и пет бирички (до момента) и сега се чуства доволен и разпльокан като медуза...... ;)

 

 

Просто звучи тъпо,хора на тия години да употребяват такива думи,които нямат нищо общо с половите органи на хората.

"шоколадови фалоси" по-добре ли ти звучи?

 

О,никога не бих си го позволила! И все пак,не е прилично да употребяваш такива думи.

Хмхъ..., но Хиподил си позволяват! А, коя си ти, че да даваш наклон на фалосите на хиподилци....? :blink:

 

 

P.s. Лека вечер с =>

Link to comment
Share on other sites

Гадо, не ми звучи добре. :) А за наклона си ужасно прав. Така си е. Коя съм аз :)

 

Не знам какво ви става хора ама май на доста от вас (новите или почналите от скоро пак да пишат) чувството за хумор ви е завряно някъде където не му е мястото.

 

Смятам,че моето чувство за хумор е в идеално състояние. Друг е въпроса,че някои хора имат по-особено чувство за хумор.

Аз от нищо не се обидих до сега. И не мисля,че изглежда така.

Link to comment
Share on other sites

Смятам,че моето чувство за хумор е в идеално състояние. Друг е въпроса,че някои хора имат по-особено чувство за хумор.

Аз от нищо не се обидих до сега. И не мисля,че изглежда така.

Да, а един мармот разбърква шоколода с яхния....... :)

Link to comment
Share on other sites

А ти къде видя да се напрягам бее,еееей :) Много ви се иска постоянно да сте криворазбрани и да кажете "Ей , тия жени" тц,тц. :)

Аз също се пошегувах,но явно не ми се е получило. :rolleyes:

Поне да беше сложила някоя хилеща се твар,че да се сетим.И не съм те видял да се напрягаш бе,ееей, просто поясних за да не се обиди някой и да ме заплшва на лс.Че тука има такива истории из форума.

 

Тъкмо мислех да се омажа целия с шоколад ... и като продължих да чета нататък темата видях, че подробно сте обсъдИли всички аспекти на въпросното деяние и на кой какво му се иска :lol:

Дедооо, отново ме утепа :rofl:

 

 

Да, а един мармот разбърква шоколода с яхния....... :)

А една лилава крава прави заливка за мусаката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А една лилава крава прави заливка за мусаката. :lol:

Абе незнам, ама от цялата история мечката е най-наведена......

Link to comment
Share on other sites

Поне да беше сложила някоя хилеща се твар,че да се сетим.И не съм те видял да се напрягаш бе,ееей, просто поясних за да не се обиди някой и да ме заплшва на лс.Че тука има такива истории из форума.

 

 

Дедооо, отново ме утепа :rofl:

 

 

 

А една лилава крава прави заливка за мусаката. :lol:

 

На Дядото нещо му има,не е спал цяла нощ,цял ден, и сега виж какви му ги ражда главата :) Тц,тц. А е човек на години вече. :)

 

А за Гадо и шоколада с яхнията нямам думи :D

 

..бе,ееееей :laughing: :laugh: хахахах :laughing:

 

Това за наведената нечка не го разбрах,но нищо.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

абе мусаки, яхнии, цаци и шоколади... а свирка в порцията влиза ли? под свирка имам предвид не свирка с топче, а орални упражнения и по-специално постъпателно-възвратни движения на главата от шията, с устни сключени върху еректирал пенис до опиране в мъжеца и предизвикване на връщателна реакция... щото без свирка и най-вълшебната готвачка да си... не става. да повторя - всички жени, които твърдят че любовта на мъжа минава през стомаха, се целят по-високо от колкото трябва... в действителност е по-ниско...

 

мъжете знаят най-добре... истинските жени също знаят. с манджи можеш да впечатлиш свекървата си в най-добрия случай. мъжът от куртоазия ще каже, че е вкусно, ей така - като прелюдия към втората част от упражнението.

Link to comment
Share on other sites

Да, а един мармот разбърква шоколода с яхния....... :)

 

Не яж жълт сняг, Ганьо,Ганьоо! ХАХАХАХАХАХАХАХАХ!!! :rofl:

 

Тъкмо мислех да се омажа целия с шоколад ... и като продължих да чета нататък темата видях, че подробно сте обсъдели всички аспекти на въпросното деяние и на кой какво му се иска :lol:

 

Ако бях по-малка сигурно щеше да ме заинтригува идеята ти. Какво по-хубаво от един истински голям и дебел Дядо Мраз омазан целия в шоколад... :laughing:

 

И АКО ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ,аз съм една от тия дето пишат заплашителни ЛС-та! И моите не са просто заплашителни ЛС-та. Направо излизам от монитора и започвам да ви говоря! дрън,дрън,дрън... Представяте ли си? Смелчага ще е този,който ще се осмели ми говори на Въпреки. :)

Link to comment
Share on other sites

:rofl: :bowdown:

Недей, че глори ще зачерви бузките ^^

И АКО ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ,аз съм една от тия дето пишат заплашителни ЛС-та! И моите не са просто заплашителни ЛС-та. Направо излизам от монитора и започвам да ви говоря! дрън,дрън,дрън... Представяте ли си? Смелчага ще е този,който ще се осмели ми говори на Въпреки.
Искам аудиенция със снабдителя ти!
Link to comment
Share on other sites

glory, аз ще ти говоря на въпреки. ПЪК! Аре ся ми изскочи от монитора, че да те хвана за ушите и право в банята.И после в кухнята. И после в спалнята. Че да опереш, да наготвиш и да изчистиш!

Link to comment
Share on other sites

Не яж жълт сняг, Ганьо,Ганьоо! ХАХАХАХАХАХАХАХАХ!!! :rofl:

 

 

 

Ако бях по-малка сигурно щеше да ме заинтригува идеята ти. Какво по-хубаво от един истински голям и дебел Дядо Мраз омазан целия в шоколад... :laughing:

 

И АКО ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ,аз съм една от тия дето пишат заплашителни ЛС-та! И моите не са просто заплашителни ЛС-та. Направо излизам от монитора и започвам да ви говоря! дрън,дрън,дрън... Представяте ли си? Смелчага ще е този,който ще се осмели ми говори на Въпреки. :)

А някой казваше , че има 16г ... Ако съдя по това 14г. са множко . Какви са тия детски филмчета , които дават по ТВ да изкачаш от монитора , да говорят и тем подобни . Какво върви сега по cartoonnetwork ? Аз като ги гледах не бяха от най-приказливите .

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах , вие сте безсрамници :) Ххахахах :rofl:

 

А някой казваше , че има 16г ... Ако съдя по това 14г. са множко . Какви са тия детски филмчета , които дват да изкачап от монитора , да говорят и тем подобни . Какво върви сега по cartoonnetwork ? Аз като ги гледах не бяха от най-приказливите .

 

Върви гледай още малко :)

Даже съм на 12,но благодаря на всички. :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Стига се базикахте с горкото момиче.Тя преди няколко дена се е регнала и вие веднага си покажете лиготията пред новите хора :lol: :tongue Ааа ся май май са някъкви дебилни работи там.Направо да не даваш на детето си да гледа...

Link to comment
Share on other sites

Искам аудиенция със снабдителя ти!

 

Когато кажеш. :)

А за поста на ov3rm4n , не съм се изчервила.. :blushing: . :grin: . Той даде отговор на въпроса "Какво искат мъжете" Това беше изчерпателен отговор. А ние развиваме ли,развиваме теории. :)

 

Стига се базикахте с горкото момиче.Тя преди няколко дена се е регнала и вие веднага си покажете лиготията пред новите хора :lol: :tongue

Така и се пада. И тя е не по-малко лигава :)

Link to comment
Share on other sites

Veshticata - КЪДЕ МИ Е МУСАКАТААААААА?

 

ПС: Grimiaur, това за чистенето и прането ми хареса, ако може после я докарай тука че да ми оглади ризите че жена ми има много напреки да се занимава точно с това :)

Link to comment
Share on other sites

Е то от тия теории май си на тоя хал да се ровиш из тоя забравен от нормалните хора форум.Е да де секи е различен но няма значение.

Link to comment
Share on other sites

Ако бях по-малка сигурно щеше да ме заинтригува идеята ти. Какво по-хубаво от един истински голям и дебел Дядо Мраз омазан целия в шоколад... :laughing:

 

Но сега като порасна малко вече предпочиташ с ягоди и сметана, а за довършване на ефекта и шампанско?

 

 

И АКО ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ,аз съм една от тия дето пишат заплашителни ЛС-та! И моите не са просто заплашителни ЛС-та. Направо излизам от монитора и започвам да ви говоря! дрън,дрън,дрън... Представяте ли си? Смелчага ще е този,който ще се осмели ми говори на Въпреки. :)

 

Не думай? Я покажи как го правиш?

Link to comment
Share on other sites

Господин Модератор имам едно запитване към вас. По какъв начин мога да осъществя контакт с вас преди се засичахме в ICQ обаче мина време откакто го ползвах та сега да попитам пък и във форума не пиша по обясними причини пък хубаво момче си не трябва да се забравяме

 

Няма да повярвате от кого получих това ЛС днес, сигурен съм!!! :laughing:

 

В отговор изрично МУ обясних, че липсва много във Форума!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...