Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бате Жоро е gado, да. Ама той не се казва наистина Жоро. Май се казваше Онуфрий, ама и в това не мога да бъда сигурна, потаен човек е той ;)

 

Няма значение, впрочем, как се казва, ти го нахрани с яхнийка, бъди добро момиче. Пък и щом е по-хубава от мамината ти, може да ми метнеш рецептата на ЛС :) Няма да се излагам, че не мога да правя такава яхнийка, я.

 

Да Евлоги беше, като че ли... или май беше Генади... абе както и да е... КАКВО СТАНА С МУСАКАТААА??? Аре че някои още точим лиги по тази мусака? Кога ще ни каниш да я дегустираме? Няма нужда да ни каниш у вас - може и в някое кафе въпроса е мусака да носиш не да дойдеш с празни ръце!

 

Къде ли е :santa: сега? :unsure: Притеснено ми е,дано е добре дядо.

 

1 вода няма кой да му донесе но поне знае че децата имат желание :lol:

 

 

 

 

Over & out от мен че ме чака още маса бачкане тая вечер... кат' взема да замезвам пак ще се включа...

Link to comment
Share on other sites

Аз вода ще ти донеса!

Ама да ми донесеш и ти нещо. Нещо шоколадово. И голямо. Не ме разбирай погрешно - искам един голям шоколадов Дядо Коледа! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз тъкмо си помислих, че искаш голям шоколадов чеп....

 

Добро утро, уличници мои.

Link to comment
Share on other sites

Край пратиха ми най-голямата възможна цигания вече мога да умра спокоен http://vbox7.com/play:738e2efb :rofl: :lol: Чуйте текста!!!

А под клипа какво пише ... :

 

допълнителна информация

В чест на Галето, все го лапа на неподходящи... ;(

 

Аз правя аналогия с един човек дето всички го знаем :pirate

Link to comment
Share on other sites

А под клипа какво пише ... :

 

 

 

Аз правя аналогия с един човек дето всички го знаем :pirate

 

 

Буххахахахаххахахаха!!!! Ох, имам едни наденици да метна във фурната, ама ме мързи...

Link to comment
Share on other sites

Днес двама добре познати съформуници имат рожден ден. Първо ще честитя празника на Juji. Следващие е най-новият форумен татко, Lauri.

Да са живи издрави и двамата и много успехи за напред :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ей чудя се кога ли ще ходя на репетиция ама тия от групата са много зле :( Единия флюбен другия играе много wow и вокалистката пък ся с накакъв от Дания се задява,направо Море от любов.

Link to comment
Share on other sites

Час и нещо ни говори,

теми хвърляйки безброй.

Сам със себе си заспори

даже във речта си той.

 

 

 

Като пламенен вития

гневно махайки с ръка,

плю по тия и ония

и направи го така,

 

 

 

че накрая смогна даже

всеки да го разбере -

Нямаше какво да каже

но направи го добре!

 

Ей това ми минава през главата и да уточня не е мое пратиха ми го,защото можело да ми бъде инетересно и наистина май е така. ;)

Link to comment
Share on other sites

Веднага се сетих за поне 6 човека във форума :laughing:

Нали,като го видях :read: и не се сдържах да го постна :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз тъкмо си помислих, че искаш голям шоколадов чеп....

 

Добро утро, уличници мои.

Много тъпо казано,другият път си запази остроумието или простотията за себе си :)

 

Мхм....Деба и некултурен народ, деба...

 

Сигурно не ти е лесно. Все нещо те тормози :unsure: Много кофти..

Link to comment
Share on other sites

Много тъпо казано,другият път си запази остроумието или простотията за себе си :)

Ама ти, що като прочете чеп и се сещаш за х*й.Може да е шоколадов чеп от коледна шоколадова елхичка примерно. :lol:

Ей т'ва жените само ку*ве са ви в устата,ъъ опа в главата.

Link to comment
Share on other sites

Много тъпо казано,другият път си запази остроумието или простотията за себе си :)

 

 

 

Сигурно не ти е лесно. Все нещо те тормози :unsure: Много кофти..

 

 

Тъпо е - тъп съм. Ти като си по-остра, измисли нещо по-остро.

 

Тормози ме така нареченото общество.

 

А иначе през главата ми минава, че ще се откажа да следвам журналистика. Няма по-прост народ от журналистите...Има интернет, има книги, списания, архиви...Ама не!!! То говедото му с говедо, си праска квото знае, без да се съобразява с фактите....Че и с правописни грешки пише...

Link to comment
Share on other sites

Ама ти, що като прочете чеп и се сещаш за х*й.Може да е шоколадов чеп от коледна шоколадова елхичка примерно. :lol:

Ей т'ва жените само ку*ве са ви в устата,ъъ опа в главата.

 

Ей,егаасиму колко сме долни! :laughing:

Глей си работата. :)

 

..Вие пък мъжете понеже имате по-различни интереси.. Айде да не подхващаме пак тая тема.

 

Просто звучи тъпо,хора на тия години да употребяват такива думи,които нямат нищо общо с половите органи на хората.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...