Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

!!Някаква грешка стана. :) Глория,Глория..

През главата ми минават хубави мисли,като например, колко много обичам един приятел. Прекрасен човечец.

 

Еей,късно,но и от мен честит празник на Гадо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Обичаш го или го "обичаш...може пък той да те "обича" ама да си го нарязала като магданоз за шопска салатка.

Link to comment
Share on other sites

Обичаш го или го "обичаш...може пък той да те "обича" ама да си го нарязала като магданоз за шопска салатка.

 

Ако смятах за нужно,щях да поясня. :)

Link to comment
Share on other sites

Язък...тъкмо тръгвахме по пътя на среднощна засукано-тъповидна дискусия като за една друга тема :)

 

________________________

 

Дано човека не е "интелектуална труженичка", но щом се сещаш сега, по това време, ясно (къде сте психолозите в форума...спите).

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми се върти тая на Милена.. "омръзна ми да съм часоовник,омръзна ми да ходя на въжее:) "

 

Язък...тъкмо тръгвахме по пътя на среднощна засукано-тъповидна дискусия като за една друга тема :)

 

________________________

 

Дано човека не е "интелектуална труженичка", но щом се сещаш сега, по това време, ясно (къде сте психолозите в форума...спите).

 

 

Не си прави прибързани изводи. :) . Апък и нищо му няма на момчето.

Link to comment
Share on other sites

Живи и здрави да сте и двамата.

 

А през главата ми мина и още нещо, тия турски сериали няма ли да свършат най-накрая бе!?!?!?

 

__________________________

 

Аз не ги гледам, другите хора ги гледат и като отида някъде на гости и ми се шътка и съска да не вдигам шум докато се гледа, да съм намалял музиката...АЛОУ!!?!??!?!?!АНКАРА (идея си нямат това какво е)...я по-кротко.Гюлзюн, Шекер, Маскара се бил оженил...мале какво било станало...Ама МАЧА?!?!?!?!После мача...До кога е тоя филм?До 22:00?!Как така от 17:00 до 22:00?Ами те са два...Ебах тоя филмов маратон.

 

И това млади хора.

Link to comment
Share on other sites

Живи и здрави да сте и двамата.

 

А през главата ми мина и още нещо, тия турски сериали няма ли да свършат най-накрая бе!?!?!?

 

Че кой те кара да ги гледаш :)

Link to comment
Share on other sites

Живи и здрави да сте и двамата.

 

А през главата ми мина и още нещо, тия турски сериали няма ли да свършат най-накрая бе!?!?!?

 

Даже да спрат да ги снимат изобщо,или да си ги пускат само в скапаната държава. Аман от малоумни истории. Само като чуя рекламата по БТВ за двете приятелки дето мъж ги разделя,и започват ожесточени битки.. Иначе специално за турските,гледах една серия веднъж,наложи ми се,но не помня точно кой филм беше,те бяха 2- Перла,и един с една дето всички мъже във филма я обичат :) Много тъпи филми наистина. Смятам,че трябва да се забранят. Хората трябва да гледат други неща :)

Link to comment
Share on other sites

Хората трябва да гледат: South park, Family guy, American dad, The Simpsons, Futurama, Beavis & Butthead и други подобни.

 

Задължително! Също така и всичките серии на седморката на Блейк

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, кучки.

А добро да е , щом поемаш поста нощната стража ляга :D

Лека , форОм

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, кучки.

 

Ц ц ц ц 5:10... аз не че не познавам един друг който става в 4 без нещо, прави един крос за около час, връща се, взима душ и в 5 сутринта вече си е в офиса но все пак 90% от хората които познавам обичат да си поспиват до късно а не да стават рано

Link to comment
Share on other sites

Благодаря Иване. Пожелавам ти големи успехи в твоите начинания и да се кефиш максимално с екипировката която ми показа......

 

П.п. Линкът изисква регистрация....

Допуснал съм грешка при настройките. Сега вече клипчето трябва да може да се гледа от всеки.

 

Link to comment
Share on other sites

Уфффф, тези певачки брой нямат....
ъъъъъ нещо против Милена от Ревю ли имаш :confused а броят на "певачките" от тази класа наистина е малък у нас.
Link to comment
Share on other sites

ъъъъъ нещо против Милена от Ревю ли имаш :confused а броят на "певачките" от тази класа наистина е малък у нас.
Аз за друга не се сещам... Щото Милена съм я слушал на живо в малък клуб с лоша аукустика и... гласът й си е същия.
Link to comment
Share on other sites

Честити Рожден Ден на Gado,

 

Много радост ти пожелавам!

 

Поздрав с един танц от тези, които аз танцувам :D

http://vbox7.com/play:1f5b8379

 

и още един поздрав за теб :)

http://vbox7.com/play:2ca0268b

 

Наздраве!

 

 

!!Някаква грешка стана. :) Глория,Глория..

През главата ми минават хубави мисли,като например, колко много обичам един приятел. Прекрасен човечец.

 

Еей,късно,но и от мен честит празник на Гадо.

 

Благодаря (на патерица) и на двете ви.... :)

Link to comment
Share on other sites

Гадооооо! Идвам от дълъг път, уморен съм и ич ми са не оригиналничи, затова просто Честит рожден ден на патерица! Желая ти здраве и живот, другото се нарежда с малко късмет. Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...