Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, RaptoR said:

АХАХАХАХАХАХАХААХААААААААААААААА

Мисир, виж там некъФ телескоп от квартала на богатите. Ние сме докъм 1000 и малко еврО... :effemine3:

Мисир, нали ти казах преди време какво да вземеш. Зарежи ги тия телескопи за 1000 евра, не ти трябва такова чудо.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Antares said:

Ако се спретне тоя астро клуб - ще има материал не за карикатура, ми за комикс :lol: Звездният календар на drinkите, stonedhendge и т.н.


АХАХАХАХАХАХАХА РЕВА!!!!

Асене, мани тия сглобяеми къщи, спретни оная плевня там да има къде да изпоприпадаме, па кой'ж глеа звиздити ни знам... Вероятно първият, който не уцели вратата....

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Вероятно първият, който не уцели вратата....

Мисир, нали ти казах, че за това не ти трябва телескоп за илядо евра. Достатъчни са само няколко бутилки. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преглеждах раздела "Проверка на факти" в сайта на БНР и мярнах снимка, за която си спомних, че съм виждал тук:

  

On 7/6/2022 at 1:11 PM, kotora said:

Междувременно в Холандия. Много ми е интересно тия какво ще ядат като си утрепят всичките животни ? Или ще станат вегани ? 

DUTCH FARMERS PROTEST

 

On 7/6/2022 at 2:38 PM, kotora said:

Те ви я по-голяма. Много сте се изнежили, ама като бяхте на монитори 1024х768 не ревахте :D 

https://www.reuters.com/world/europe/dutch-farmers-protest-by-blocking-supermarket-distribution-centres-2022-07-04/

Nitrogen policy in the Netherlands at a tipping point: farmers promise  'tough actions'

 

Твърдение: Снимката е от фермерските протести на 4 юли 2022
Да, тази фотография наистина е от фермерски протести в Нидерландия. Но не от тези в началото на седмицата, а от протестите през есента на 2019 г. 

БНР - проверка на факти

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Godfather said:

Мисир, нали ти казах, че за това не ти трябва телескоп за илядо евра. Достатъчни са само няколко бутилки. :lol:

Да и след втория телескоп, Виден детайлно наблюдава асфалтовия, вместо Млечния Път, Магданоза изследва ротационното движение на Дувар алфа и Дувар бета...

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, plameni said:

Преглеждах раздела "Проверка на факти" в сайта на БНР и мярнах снимка, за която си спомних, че съм виждал тук:

  

 

 

Твърдение: Снимката е от фермерските протести на 4 юли 2022
Да, тази фотография наистина е от фермерски протести в Нидерландия. Но не от тези в началото на седмицата, а от протестите през есента на 2019 г. 

БНР - проверка на факти

Пак си предобрил с нещо :D 

3 месеца по-късно се сети хаха 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kotora said:

Пак си предобрил с нещо :D 

3 месеца по-късно се сети хаха 

 

50 minutes ago, plameni said:

Преглеждах ДНЕС раздела "Проверка на факти" в сайта на БНР и мярнах снимка, за която си спомних, че съм виждал тук:

 

т.е. веднага съм се сетил.

А ти си приел снимката на юнашко доверие и си я изпляскал тук :lol: 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Antares said:

Да и след втория телескоп, Виден детайлно наблюдава асфалтовия, вместо Млечния Път, Магданоза изследва ротационното движение на Дувар алфа и Дувар бета...

Бухааххах….. и ако имаме някой свирещ на струнен инструмент, със сигурност ще проверим и струнната теория, освен трептенето на частиците при срещане на твърдо тяло тип асфалт/дувар….:lol:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

Егати тюлените. Повечето (да не казвам всичките) от тези, са по-тежки от мен. 78кг съм.

Т'ва е модерната представа за красота, а ти си женомразец, fat shame-ваш ги и въобще - заради тоя пост трябва да те уволнят, да те канселират и да ти изтрият профила в myspace...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

На мен това ми е ясно. Затова е още по-дразнещо. Всякви дебелани се разхождат и се изживяват като топ красавици. Проблемът е, че се изживяват като такива и извън "малкия екран".

 

Да заповядат. И още постове мога да напиша.

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2022 at 4:02 PM, w00x said:

На мен това ми е ясно. Затова е още по-дразнещо. Всякви дебелани се разхождат и се изживяват като топ красавици. Проблемът е, че се изживяват като такива и извън "малкия екран".

 

Да заповядат. И още постове мога да напиша.

щото в днешно време има прекалено много Simps, които да им обръщат внимание. Тия дебелани вадят повече пари от мен и теб взети заедно на Месец от OnlyFans.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, kotora said:

щото в днешно време има прекалено много Simps, които да им обръщат внимание. Тия дебелани вадят повече пари от мен и теб взети заедно на Месец от OnlyFans.


Мани, мани! Стефчо е бясен!!!!! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, kotora said:

щото в днешно време има прекалено много Simps, които да им обръщат внимание. Тия дебелани вадят повече пари от мен и теб взети заедно на Месец от OnlyFans.

Което е просто поредното потвърждение на клишето, че "не е луд тоя, дето яде баницата, а тоя дето я дава". Явно твърде много сбърканяци лъскат бастуна на тия тюлени, та що да не им вземат парите. И това ще мине, ама какво ще дойде след това нинам... :D

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, deus_pld said:

Което е просто поредното потвърждение на клишето, че "не е луд тоя, дето яде баницата, а тоя дето я дава". Явно твърде много сбърканяци лъскат бастуна на тия тюлени, та що да не им вземат парите. И това ще мине, ама какво ще дойде след това нинам... :D

 

Хич няма да мине за съжаление... И Стефчо затва е изпушил, шото той бачка като луд (а толкова мрази да бачка), а ртазни отпадъци вадят милиони с цици и гъз... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Откакто свят светува, който има цици, гъз и желание да вади пари от тях- вадил е. Просто преди сякаш имаше повече значение циците и гъза за какво са закачени, пък сега не е баш така.

 

П.с.: в тази връзка, следвам един пич в ТокТок, Даниел Мак. Схемата на видеата му е, че обикаля разните там намазани хотели, ресторанти и тн и като види някаква скъпарска кола (Ферарита, Ламбота,  Ролс-Ройси, Бугатита и прочее от този род) пита шофьора с какво си изкарва хляба. Еми 90% от отговорите са от "модерните" професии: онлифенс/Инстаграм модели, инфлуенсъри, ю-тубъри, крипто-схемаджии и прочее дивотии. Та така... който иска да бачка...

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...