Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пичуе, дайте малко акъл. Взех един телевизор и се оказа, че "краката" му са много широки. Секцията ми е 26 санта, а поставките са 34. Мисля да взема две дървени дъсчици и да го сложа на тях. Идеята е откъде мога да ги взема или да ми отрежат такъв размер. Трябва да е нещо от порядъка 36х10 см (дебелина 2-3 санта). Цвят без значение, защото мога да ги боядисам след това.

HALP! :shy:

Link to comment
Share on other sites

Тия от Български пощи са скандални идиоти. От 20 дена системата някой им я е хакнал или просто е умряла, но според мен е супер несериозно да не могат да си оправят кацата с лайна за толкова време. 

 

https://www.bgonair.bg/a/28-denqt-on-air/264410-ekspert-balgarski-poshti-padnaha-zhertva-na-hibridnata-voyna-u-nas

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sothbiss said:

Пичуе, дайте малко акъл. Взех един телевизор и се оказа, че "краката" му са много широки. Секцията ми е 26 санта, а поставките са 34. Мисля да взема две дървени дъсчици и да го сложа на тях. Идеята е откъде мога да ги взема или да ми отрежат такъв размер. Трябва да е нещо от порядъка 36х10 см (дебелина 2-3 санта). Цвят без значение, защото мога да ги боядисам след това.

HALP! :shy:

 

Какъв телевизор взе?

 

Как ще хи захванеш тия дъсчици? В хипермаркетите режат по размер и кантират. Практикер, Хоуммакс.

 

Сменяй направо със секцията. :D

 

Или слагай на стената ако има такава възможност. Тъкмо по-лесно се чисти около него, а секцията можеш да си ползваш за друго.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

 

Какъв телевизор взе?

 

Как ще хи захванеш тия дъсчици? В хипермаркетите режат по размер и кантират. Практикер, Хоуммакс.

 

Сменяй направо със секцията. :D

 

Или слагай на стената ако има такава възможност. Тъкмо по-лесно се чисти около него, а секцията можеш да си ползваш за друго.

Няма да ти хареса избора ми :D

 

Доста мислех кой от двата да взема и в крайна сметка не взех Филипса. Времето ще покаже дали съм сгрешил.

 

Утре ще отида да видя как стоят нещата с Практикер/Хоуммакс и т.н. и ако не става там - Съливер.

 

Иначе имам място на стената, но не ми се дупчи.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, kotora said:

Тия от Български пощи са скандални идиоти. От 20 дена системата някой им я е хакнал или просто е умряла, но според мен е супер несериозно да не могат да си оправят кацата с лайна за толкова време. 

Крипто вирус на всичките им работни станции, на всички сървъри. Т'ва не се чисти лесно. Нито пък бързо. Особено за институция, която е толкова добре финаносово, че 2/3 от компютрите ѝ са втора употреба...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antares said:

Крипто вирус на всичките им работни станции, на всички сървъри. Т'ва не се чисти лесно. Нито пък бързо. Особено за институция, която е толкова добре финаносово, че 2/3 от компютрите ѝ са втора употреба...

 

Това изобщо не се чисти ако не си платиш откупа. Или ако не е мнохо стара инфекцията.

Link to comment
Share on other sites

Те комповете са на XP. Странно ми е, че не могат да работят, като все пак много от дейностите им бяха на тетрадки до преди няколко години. Не са толкова обвързани с техниката, ама....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mIRCata said:

Те комповете са на XP. Странно ми е, че не могат да работят, като все пак много от дейностите им бяха на тетрадки до преди няколко години. Не са толкова обвързани с техниката, ама....

Бяха в началото на процеса по електронизация. 

Link to comment
Share on other sites

Ем именно. До скоро караха без техника, та ми е чудно защо се държат все едно са работили с изцяло компютаризирани системи от поне 15 години и не знаят какво да правят, като до скоро ме търсеха в тетрадка да си взема пратка.

Link to comment
Share on other sites

Човек, 1 марка не искат/не могат да продадат в момента. За едно препоръчано писмо пращат да плащаш ма изипей на центъра до понеделник пазара, чак тогава може да го подадеш.

Link to comment
Share on other sites

Да им го фукна на гугъл с техните изпълнения тип " иде ми дойде ми. и да не мога т да планират една услуга какво ще правят с нея. :angry1:sayjin

Link to comment
Share on other sites

Стана немислимото. В момента съм с АЙфоун! Да видим дали ще издържа един месец както бе планувано. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sothbiss said:

Стана немислимото. В момента съм с АЙфоун! Да видим дали ще издържа един месец както бе планувано. :rolleyes:

Какво съвпадение….Клатя го вече втора седмица…За сега нямам сериозни забележки… А и още разучавам къде-какво….

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудех между Pixel 6 и Iphone някъв като тръгне да ми изтича договора, но май ще си взема пиксела покрай коледа :) 

 

Абе пробвахте ли Birra Moretti ?  

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kotora said:

Аз се чудех между Pixel 6 и Iphone някъв като тръгне да ми изтича договора, но май ще си взема пиксела покрай коледа :) 

 

Покрай Коледа ще е излезнал Pixel 7 вече.

Pixel 6 в момента е 555 евро.

Link to comment
Share on other sites

On 4/14/2022 at 5:40 PM, gado said:

Shumensko_Malt.jpg

 

On 4/14/2022 at 6:18 PM, RaptoR said:


Със съжаление мога да кажа, че всичко без бомбичката е тотал щета... Да видим... Подозирам, че и това няма да ми е по вкуса. 

 

On 4/15/2022 at 11:54 AM, deus_pld said:

Винаги съм се чудил кой дебил ги измисля тия реклами. Като акцентираш, че даден продукт е 100% малц и/или от 100% качествени съставки, аз като  средноинтелигентен консуматор се замислям от какво тогава са направени другите им продукти? След като това е 100%-нещо-си, другото какво е? В смисъл, аз знам какво е, защото ми е горе-долу в професионалното направление, ама що за идиотизъм е да акцентираш върху това?

Иначе шуменско са дъното на бг-бирата и вероятно така ще си остане, ако ще и 200% малц да направят. 

 

Вдигам моабета от преди 1 месец само за да кажа, че последната седмица излочих около трийесе литра от това Шуменско 100% малц и честно казано все още не вярвам, че тия нещастници са произвели нещо толкова прилично. Чист късмет вероятно, защото от има-няма 15 годин' как пия бира, за сефте да кажа добра дума за Шуменско, но пък когато нещо е хубаво- хубаво е: докарали са я таман за моя вкус: хмелът се усеща в аромата, на вкус също е горчива, но приятно балансирана с плътност от малца. Хем пивка, хем плътна, хем идеално газирана. С една дума- налазвайте, докато не са я развалили като всичко останало (което неминуемо ще се случи до една година най-много).

 

13 minutes ago, kotora said:

Абе пробвахте ли Birra Moretti ?  

 

Гледам, че е налазила яко по всички магазини. Не съм я опитвал тук, но съм я пил в Италия, сигурно преди 10 години. Още тогава си беше безлична ширпотреба. Едва ли сега е нещо по-различно. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...