Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

8 hours ago, plameni said:

Е и? 

Колко процента от ЦЯЛАТА истина ти трябват?


Къмто момента за мен лично имаме 98'% плява

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, RaptoR said:


Никога - поне затова мога да съм сигурен - няма да разберем цялата истина

Баси, хората масово ти показват от мястото на събитията грандиозната разруха и смърт, която северните монголци сеят на поразия, той тръгнал да се съмнява в цялата истина. Абе аланкоолу, каква цяла и половин истина може да има, когато един агресор с очеизваден варварски подход се опитава да заличи една напълно независима дръжава, при това освнователка на ООН? WTF???!!! А онзи бесен деребен нацистки фюрер, на който ти симпатизираш, настоявайки че трябвало уж да му разберем какво му е в изперкалата тиква - ами той си го каза в чист и прав текст, когято обяви нападението на Украйна - буквално отричайки правото на украинците да съществуват и незачитането на държавата им, точка! Какво има да се умува повече в случая, освен ако не си тотално зомбиран ретранслатор на гаварит масква!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Godfather said:

 А онзи бесен деребен нацистки фюрер, на който ти симпатизираш,


И приключваме, забърши си пяната сега от устата да се не задавиш... 

Link to comment
Share on other sites

  

10 hours ago, RaptoR said:

Но пък успях да видя това 

Duuuude, you are on a roll 

След като преброихме стотинките на бежанците, смяташ, че това видео става за нещо? 

Този говори за Путин, но обявява новичкият президент на Украйна и властта му за Режим!.. Путин на власт от колко? 20 години? Зеленски президент от 2 .. Зеленски е режим! Тфа колко трябва да те млатят по главата, че да го кажеш по телевизията?

Лекичко не се ли стесняваш, че го шерна?

Защо американците трябвало да хейтват Путин? Може би защото той се старае да обърне колкото се може повече от света срещу тях? Та тяхната пропаганда през последните .. е 70-80 години напрактика.. се заключва в "ние се насрахме, ама помните ли американците като направиха Х"?  

И реално пита защо американците не се снишават като българите .. това ли те трогна? 

 

8 hours ago, RaptoR said:

Къмто момента за мен лично имаме 98'% плява

Ще го играем като с Крим ли? И тогава бяха "зелени човечета", не знаем .. и една година по-късно Путин си направи интервюто в което обяви Крим и Донбас за уникална акция, никой нищо не разбрал .. Е освен целият свят де . 

Викаш пращането на чеченци, сирийци и африканци е с цел пазенето на населението? Или да парафразирам в руска пропаганда -> въоръжаването на ислямисти и черни и изпращането им срещу православно, братско население е с цел неговото опазване? 
 

Link to comment
Share on other sites

Този човек е изключително умен, не си смучи глупости  от пръстите. Украинският Слави учиндолски ако не загряваш #кой го е назначил, то няма какво да говорим. Ако пък си мислиш, че нещата стигнаха до тази грозна картинка вчера, а не с 8 години предисловие - пак няма какво да си говорим. Радвайте се там на туитове и инстаграм простотии. Аз обичам да разсъждавам. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:
  1. Този човек е изключително умен, не си смучи глупости  от пръстите. Украинският Слави учиндолски ако не загряваш #кой го е назначил, то няма какво да говорим. Ако пък си мислиш, че нещата стигнаха до тази грозна картинка вчера, а не с 8 години предисловие - пак няма какво да си говорим. Радвйте се там на туитове и инстаграм простотии. Аз обичам да разсъждавам. 

Този е изключителен идиот. 

Украинският Зеленски направи Путин за смях. Да преди 8 години, Путин направи предишната си стъпка, пак той е виновен. Не някой друг

А относно кой го бил назначил -> Ти смяташ, че украинците нямат право на избор ли? Дори да приемем, че сега слушат ЦРУ, че нали така мислите .. Нямат право да изберат дали да слушат ФСБ или ЦРУ ли ?

Ти като българин, в НАТО и ЕС .. смяташ, че те нямат правото да бъдат в НАТО и ЕС? Трябва да питат рашките ли?  

Ти сериозно ли защитаваш Русия и Путин? Не се ли припотяваш, че утре Едроган ще изиграе абсолютно същата пиеска при вас? И тук в Чехия ще те гледаме като бежанец и ще ти броим стотинките? Даже няма да си ти, ами жена ти с децата, щото ти ще си мобилизиран .. също като украинците

Link to comment
Share on other sites

Айдеееее - време е и ти като Момчил да си позабършеш муцунката, че пяната ще те задави. Мисля на всички вече стана ясно защо не се включвам в коментарите. Тия тъпотии, които съчинявате са по-грозни от путиновите репресии. Забърсвайте само от време на време, защото е реална опасността от задавяне! 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RaptoR said:

Айдеееее - време е и ти като Момчил да си позабършеш муцунката, че пяната ще те задави. Мисля на всички вече стана ясно защо не се включвам в коментарите. Тия тъпотии, които съчинявате са по-грозни от путиновите репресии. Забърсвайте само от време на време, защото е реална опасността от задавяне! 

Споко, няма пяна, съвсем спокойно питам. Но на теб просто ти липсват аргументите. Аз още чакам да разбера как дефинираш бежанците, но много бързо избяга от темата

Но определено не се посвени да постнеш и горното видео, добре че го изгледах днес, иначе нямаше да разбера каква колосална идиотщина е. 

 

Link to comment
Share on other sites

От нищо не бягам, освен от форомната "експертиза"... И затова стоя настрани. И горното видео е всичко друго, но не и идиотщина - ако почна да броя обаче колко идиотщини си постнал в другата тема, ще ми отнеме твърде много време. Та накратко - знаем, че жена ти е украинка и си по-пристрастен дори и от промитите. Съобразяваме се с това и продължаваме напред. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

От нищо не бягам, освен от форомната "експертиза"... И затова стоя настрани. И горното видео е всичко друго, но не и идиотщина - ако почна да броя обаче колко идиотщини си постнал в другата тема, ще ми отнеме твърде много време. Та накратко - знаем, че жена ти е украинка и си по-пристрастен дори и от промитите. Съобразяваме се с това и продължаваме напред. 

Баш си бягаш, и само си търсиш извинения от одеве.. нема лошо, но не ползвай мен за липсата ти на аргументи :) Няма нужда да обвиняваш жена ми за пристрастеността ми, аз винаги съм бил силно алергичен към русофилските изяви в БГ.

А казаното във видеото е дъното на идиотщината мили мой. Да говориш за Путин, диктатора от 22 години,, но не го наричаш "диктатор", а наричаш новичкият президент от цели 2 години "диктатор" и "режим" .. е силна форма на слабоумие.

Пък ти си го защитавай колкото искаш. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djaba said:

Че в гнилия капитализъм можеш да кажеш каквото искаш без да отидеш в затвора, а на изток знаете къде.

Казваш каквото искаш и ти запорират сметката > справка Канада. Но е факт, че имаш малко повече поле за изява засега освен ако не нараняваш нежните души по социални мрежи, медии , форуми, улици. 
Или пък ако издадеш, че не ти дава работодателя да ходиш до тоалетна в продължение на 5-6ч си уволнен тука има ли смисъл да казвам кой е :lol:
Гнил капитализъм не бих го нарекъл повече му отива див капитализъм.
Долу горе и двата строя обслужват хората с пари та все тая. И при двата като стъпеш накриво те погва полицията само, че при еднити повечко бият и повече хора изчезват, докато при другия пълнят затворите и отварят нови и нови та си е цял бизнес план. 
Какъв хубав балканец съм всичко моим да хейтим :love

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:

Този човек е изключително умен, не си смучи глупости  от пръстите.

Верно това за кръглия идиот Такър ли го каза? Не, че бих си загубил времето да му слушам уникалните дивотии, но ако наистина е говорил за "режима" на Зеленски, то е пределно ясно, че няма какво повече да се каже тук.  :Facepalm: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Този Tucker Carlson е винаги в опозиция на актуалните теми от деня.

 

Обясняваше как КОВИД не съществува. След това обясняваше как от маските няма смисъл. След това обясняваше как ваксините вредят и т.н. Знаете ги. Актуалните пропаганди.
И винаги в защита на Тръмп. Казва на тъпите rednecks това, което искат да чуят.

 

Исторически е доста сигурно да се заложи, че това, което казва, е точно обратното на реалността. :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

On 3/14/2022 at 1:00 AM, RaptoR said:

не вярвам никому. 
Пламене - какво и как ще опишеш с тия кадри?

 

Това са актуални снимки от Харков - вторият по големина град в Украйна. Наистина ли трябва да правя преразказ по картинка и обяснявам какво означават тези кадри? Има ли значение от коя социална медия идват?

1.jpg 

 

2.jpg

 

3.jpg 

 

4.jpg

 

Ако същото се случи във втория по големина град в България, пак ли ще се запиташ за чувствата и дълбоките мисли на този, който е заповядал да се извърши?

 

On 3/13/2022 at 11:58 PM, RaptoR said:

Путин изненада и мен дори с простотията да тръгне на нож, но е редно да се запитаме защо е решил да го направи. Признавам си честно, че не смятах, че всичко това ще се случи, но е видно, че ножът е опрял в кокала.

Какъв нож до чий кокал е бил опрян? Да не би Украйна да бяха струпали 200к армия на границата с Русия?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, ARPAnet said:

Благодаря, но е прав, прекрачих границата, за което и се извинявам. Помолих и него, но на лично, ако може разчистете темата от спама, не му е тук мястото. 

 

Не съм съгласен. Не виждам нищо грешно в това, което си написал.

 

Значи за едни, "провокацията" може да е оправдание за редене на безнаказани открити и директни обиди към други потребители, а за други, реакцията на открити директни обиди (и заплахи/закани) по техен адрес е проблем и трябва да е повод за извинение?

 

 

Чувствам се сякаш съм под някаква диктатура и всички ходим на пръсти, по терлици, че да не вземем да ядосаме диктатора. Само където не сме в диктатура, доколкото знам, а "диктаторът" е самообявил се и напълно безвреден.
Ръка трябва ли да целуваме или ... ?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

 

Не съм съгласен. Не виждам нищо грешно в това, което си написал.

 

Значи за едни, "провокацията" може да е оправдание за редене на безнаказани открити и директни обиди към други потребители, а за други, реакцията на открити директни обиди (и заплахи/закани) по техен адрес е проблем и трябва да е повод за извинение?

 

 

Чувствам се сякаш съм под някаква диктатура и всички ходим на пръсти, по терлици, че да не вземем да ядосаме диктатора. Само където не сме в диктатура, доколкото знам, а "диктаторът" е самообявил се и напълно безвреден.
Ръка трябва ли да целуваме или ... ?

Хахахаха :laughing: Не казвам, че трябва да се ходи на пръсти, но и Чармок е прав, аз наруших добрият тон, което нямаше нужда да правя. И в този смисъл на мен алтернативата ми харесва, то даже не е алтернатива, а би трябвало да е пътя . Даже съм си го мислил, но не ме влечеше да си играя игри на "флагване" на постове и т.н..- Но, имаме си модератори, админи, няма нужда да отговарям според тона на другият, защото очевидно модераторите следят и правят забележки :)))) Аз по принцип нямам проблем със следването на официалният "процес" :))) 

И да, знам че и ти си модератор и знам разговорите ви с Виден, и написаното не е насочено към теб.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...