Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Мда, мирешеше супер гадно. 

Затворих прозорците и пуснах климатици.

Не, че въздуха наоколо през другото време е много свеж, ама вчера  беше нетърпимо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Днес се изнервИх и си турих един Янсен - няма и 5 мин ралта... От обяд обаче ми браждят ушите от 5G лъчението... Сега очаквам чипът да сработи на генетично ниво. Ако ми изникне трето мЪдо ще черпя. Също така ми се причува гласът на Бил Гейтс на фона на руския химн, но мисля да пийна още 2-3 бири преди да му обърна по-сериозно внимание... 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, RaptoR said:

 Ако ми изникне трето мЪдо ще черпя.

Еле, ако е втори *й, направо някъде парти 3-дена ядене пиене.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, RaptoR said:

Днес се изнервИх и си турих един Янсен - няма и 5 мин ралта... От обяд обаче ми браждят ушите от 5G лъчението... Сега очаквам чипът да сработи на генетично ниво. Ако ми изникне трето мЪдо ще черпя. Също така ми се причува гласът на Бил Гейтс на фона на руския химн, но мисля да пийна още 2-3 бири преди да му обърна по-сериозно внимание... 

Не трябва да пиеш няколко дни след    ваксинация :D

Аз пък го изкарах на крак и имам много антитела. Малко ти завиждам, че няма да придобия близките шест месеца, всички описани от ваксинацията екстри :)

Link to comment
Share on other sites

Аз го изкарах още ноември. Затова и изчаках да мине време и да се ваксинират повече хора, които имат реална нужда от това. 
За пиенето говорех само като за днес, но така и не успях да открия логическа връзка в това. Така че могат да ме пипнат за шнура в тая жега да не си пийна няколко бири аз. 
Иронията е, че на практика се засилих, тъй като мислех да ида до Гърция, където ни чакат от месеци и тея кретени май взеха, че затвориха преди малко. 

 

3 minutes ago, mIRCata said:

Да падне някой.


Много трябва да се постарае да скъса оградата

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Иронията е, че на практика се засилих, тъй като мислех да ида до Гърция, където ни чакат от месеци и тея кретени май взеха, че затвориха преди малко. 

 

Някъде обявено ли е това?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

 

Някъде обявено ли е това?

По-скоро нашите препоръчват да не ходим там. Но ако самата Гърция е затворила е друго

Link to comment
Share on other sites

Преди малко в новините са го казали - за Гърция имам предвид. Но тъй като не съм го чул лично аз, не мога да го потвърдя. Мразя разваления телефон. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Преди малко в новините са го казали - за Гърция имам предвид. Но тъй като не съм го чул лично аз, не мога да го потвърдя. Мразя разваления телефон. 

Ква Гърция, бе!? Ей под сайванта на Пламен, еденье и пиинье на корем. Кеф ти жаби, кеф ти водни костенурки, пък и плажът ти е на една пишка разстояние (спрямо моята и толкова няма, ама...)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gado said:

Ква Гърция, бе!? Ей под сайванта на Пламен, еденье и пиинье на корем. Кеф ти жаби, кеф ти водни костенурки, пък и плажът ти е на една пишка разстояние (спрямо моята и толкова няма, ама...)


В тая клоака там мога само и единствено да посетя Пламен с цел кулинарно облажаване. Иначе такава сган и гмеж НЕ понасям и минута. За съжаление след всички кошмари това лято ми остава една тънка възможност да навестя Петко за няколко дни и ако стане - ТОГАВА ще ти покажа аз за какъв кеф иде реч. От миналата година ме вика, аз се назландисвам...

Мажду другото тия дниуспях хем да хвана поредния занаят, хем да си докарам топлинен удар, който едва не ме довърши. Вече съм опитен сапанджия (макар едва да оцелях при 45 градуса):
 

viber_image_2021-08-03_10-06-10-058.jpg


И точно се свестих от топлинния удар и дойде ваксината. Все още съм добре, но снощи в просъница чувах гласа на Мадуро на фона на руския химн... Все още не обръщам сериозно внимание, но сутринта ми се яви Бил Гейтс с нов набор наночипове... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotora said:

А каза ли ти, че не ти е ъпдейтнат windows-a :D

 

Барем 1 кърпа да си беше турил на главата ? 


Ква кърпа бе, младеж! Аз отивам официален с идея да си пия бирата под ореха и да съм контрол и се оказва, че при надник 750 лева за смяна, другарят изпълнител не осигурявал хора за въжетата... Та СИЛНО се промени деня. И тук на тия снимки конструкцията е вече веднъж преместена от ада на къмините и трънаците зад тази жълтата сградичка. Още вадя тръни от себе си, а вчера в банката ме питаха защо съм целия изподран... Де да значт милите, че тия дребни физически травми и контузии са нищо на фона на топлинния удар. Отделно кранистът се опита да ме остави без крака, но тия работи на маса някой ден. Добре че все още имам бързи рефлекси и скочих на куките моментално... 

Link to comment
Share on other sites

Класически български син на богати родители. 

 

https://boulevardbulgaria.bg/articles/ot-barzi-i-yarostni-v-plovdiv-do-troyna-katastrofa-v-slanchev-bryag?fbclid=IwAR28DlSZTBKudSbE6Bzac3W72vy6DvBwXD1VbKtek82zs0DUf7DBx9POQ7c 

 

Следващият път ще стане Милен Цветков 2... 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RaptoR said:

Днес се изнервИх и си турих един Янсен - няма и 5 мин ралта... 

 

Къде си я набоде и веднага ли вадят сертификата?

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, HEMO said:

 

Къде си я набоде и веднага ли вадят сертификата?

 


В РЗИ отивай веднага - попълващ един лист, влизаш и излизаш. След това с телефона няколко клика и си готов. Общо 10 мин. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, RaptoR said:


В РЗИ отивай веднага - попълващ един лист, влизаш и излизаш. След това с телефона няколко клика и си готов. Общо 10 мин. 

Интересува ме сертификата,в цифров вид ли е или на хартия?

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Не, аз съм с Pfizer. Майка ми и баща ми са с Янсен. Веднага им бяха дали сертификат хартиен.  И вече с него можеш да видиш и изтеглиш от тук дигиталния https://www.his.bg/bg/dgc 

 

На мен ми след втората доза ми казаха да си напиша мейла на формуляра и ми изпратиха сертификата на другия ден. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...