Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts


 

Двадесет и кусур кила тупарлаче да ми го свалиш до 16. Повече от 20% от теглото си е загубил в тая ужасна битка. Битка, докарана от леркарска некадърност. Никога не съм вярвал, че Съдбата точно такава ирония ще ни спретне. И макар да си е вкъщи моето малко момченце, всички са още попиляни. Особено като го виждат като вейка. Мечтаем ние тук да се възстанови бързо, но още , все още трапът не е прескочен. 
И е гладен, много е гладен, а не може да яде зверчето ми... В момента му броят сдъвкванията. Всяка грешка може да доведе до ново преплитане на червата. Националният консултант (с поведение на  селташка мутра) заявил - СПОКО, АЗ И ПО 4 ПЪТИ СЪМ ГИ ОТВАРЯЛ. Национален консултант, мили мои. Всички болници се допитвали до него... Не знам как ще спра кучетата, но туй на по-късен етап...    
КАК МОЖЕ, С КАКВА СЪВЕСТ СПИШ! След като си докарал едно мъничко дете до ръба на смъртта... И вместо да си в извинителен режим се правиш на мутроген. 

ЕДИТ: Миро, кой каза, че кръжоците са били само технически? Кой каза, че непременно трябва да си в час с материала? Даваше се шанс на всички. И не съди от сегашната си позиция - неадекватно е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Миро, кой каза, че кръжоците са били само технически? Кой каза, че непременно трябва да си в час с материала? Даваше се шанс на всички. И не съди от сегашната си позиция - неадекватно е.

Мен защо ме намеси сега бе?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Quote

Като изключим баща ми, донякъде майка ми и още един-двама - не се сещам за много други хора от тяхното, а и следващото поколение, които да не са абсурдни технически инвалиди.

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mIRCata said:

Само да попитам: нали знаеш, че Antares a.k.a Пешо =/= mIRCata а.к.а. Миро ;)


Закла ме - признавам.... Скапаните ви аватари са почти идентични, а аз се трнаквилирам с много бири.

====================================

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:


Мда, явно ще трябва да се наложи да потрябва и е силно нужно да блокирам Ангел - нервите ми не издържат вече. Това момче ми е олицетворение на всичко, което не би трябвало да бъдем.  
И все пак, Ангеле, извинявай. Нервите ми отдавна не са това, което бяха напоследък. 
Скривам - не изтривам - нещата от вчера и толкоз. Да ме изкараш така извън кожата ми не съм очаквал, но ето че и това се случи. 

 

Чувствата са взаимни, но не бих казал, че си олицетворение на "всичко", което не трябва да бъдем. Само част от нещата.

 

Дори в извинението си се държиш надменно, снизходително и обиждаш, Видене. Неискрено. Не го приемам.

 

И каква файда, че си ги скрил като всички вече са ги видяли? Това "скриване" е единствено в твоя полза.

 

Остани си със здраве.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, w00x said:

 

Чувствата са взаимни, но не бих казал, че си олицетворение на "всичко", което не трябва да бъдем. Само част от нещата.

 

Дори в извинението си се държиш надменно, снизходително и обиждаш, Видене. Неискрено. Не го приемам.

 

И каква файда, че си ги скрил като всички вече са ги видяли? Това "скриване" е единствено в твоя полза.

 

Остани си със здраве.


Ако щеш го приемай. Не държа да го приемаш. Омазал си се толкова много с годините, че човек да се чувства неудобно да се извини.

А съм го скрил да не стои лошо в редицата - не за друго. Можех и да го изтрия, но умишлено не го правя.   

Link to comment
Share on other sites

Дееба, вчера бях на профилактичен преглед, тая на ехографа ми вика, имаш омазнен черен дроб. И се чудих от кво може да е тва, нито пия всеки ден, диетата ми е ок, холестерола ми е под долната граница!   Та си викам, тая нещо не е видяла като хората :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotora said:

Дееба, вчера бях на профилактичен преглед, тая на ехографа ми вика, имаш омазнен черен дроб. И се чудих от кво може да е тва, нито пия всеки ден, диетата ми е ок, холестерола ми е под долната граница!   Та си викам, тая нещо не е видяла като хората :D

 
Профилактичен ехограф? Брау бре! Аз още не моа' се наканя да ида. Непрофилактично. Иначе за омазнен не се учудвай. Специално на теб ти е бая раничко за такава схема, но то си е част от житието.  

Link to comment
Share on other sites

Ее ранко ми е да. Ама е и странно с такъв начин на живот. През повечето време си готвя, не ям хляб. Алкохол пия само уикендите. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kotora said:

Ее ранко ми е да. Ама е и странно с такъв начин на живот. През повечето време си готвя, не ям хляб. Алкохол пия само уикендите. 


Ся предстаааш ли си аз като ида :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не е сигурно, но може би е облигатно, както казва един мой френд...
А иначе за протокола ако подкараме от рождения ми ден лани почти 50% от времето не съм близвал. Капка дори. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:

Не е сигурно, но може би е облигатно, както казва един мой френд...
А иначе за протокола ако подкараме от рождения ми ден лани почти 50% от времето не съм близвал. Капка дори. 

А през останалите 50% си близал като за наваксване до следващите ти поне 5 рожденни дни.

Кай чесно!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gado said:

А през останалите 50% си близал като за наваксване до следващите ти поне 5 рожденни дни.

Кай чесно!


Не мога да се похваля с такива постижения... Пее се в една песен ПОБЕЛЯХ И ОСТАРЯВАМ... 

Link to comment
Share on other sites

Абе верно ко стаа с тоя ток, пак го е фанала липсата. Тия ЕВН дано не преебат концерта довечера... 

 

 

На античния в 8 часа ще е мъкаа.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kotora said:

Абе верно ко стаа с тоя ток, пак го е фанала липсата. Тия ЕВН дано не преебат концерта довечера... 

 

 

На античния в 8 часа ще е мъкаа.

 

 

Аз бях вчера. 
Ако имаш вземи си възглавници или нещо за сядане. Там има едни кожени 2см възглавници и тогава ще усетиш мъка. 
Камъка излъчваше жега до последно към 1:10ч. Дано обонянието ти е слабо довечера. 
Приятно изкарване :)

 

Link to comment
Share on other sites

Абе прoблема дойде от това, че има някви пожари около Пловдив. И замириса яко на дим. Иначе  яко си  беше. В Неделя е било погром. 

 

 

IMG_20210803_002540.jpg

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...