Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

3 minutes ago, Antares said:

По скоро ми изглежда, че се подготвяш за пубертета на щерките :lol:


О, разбира се, но там платих едни пари да реновират изцяло ложата и приклада на пушката.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

162044802_10224285995765273_563826720254

Брули стабилен вятър. Вятърът духва синята кофа по средата на кръстовището. Съобразителен съгражданин реагира мигновено и паркира на освободилото се място. Кофата я връща друг, малко по-отговорен съгражданин. Мила родна картинка...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

162044802_10224285995765273_563826720254

Брули стабилен вятър. Вятърът духва синята кофа по средата на кръстовището. Съобразителен съгражданин реагира мигновено и паркира на освободилото се място. Кофата я връща друг, малко по-отговорен съгражданин. Мила родна картинка...

 

Може да звучи заядливо, но да разбирам ли, че на другите това им е нормалното място (вътре в кръстовището)? Съмнявам се, че това е редно.

Май някой трябва да глоби някого.

Link to comment
Share on other sites

Имаш в предвид кофите ли? 'Щото, ни коли, ни кофи ще глоби някой... Има места, където си затварят очите.... И това съм го виждал не само в България.... Има огромен проблем с паркирането и често не пипат никой за нищо.... 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, HEMO said:

Писмо,което пуснах на 16-ти февруари за Италия пристигна на 16 март... цял месец. Направо не е истина...

 

Смятай: 1300 до Венеция напр. (до Палермо са 2700), за 22 работни дни прави по 60 км/ден (122 км/ден)

Малко ли е?  

С куриер щеше да е по-бързо :lol:

 

14889949270_131fee67b4_b.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

По темата с паркирането, тука в квартала всички спираха на булеварда, защото беше позволено. Разбира се, педалите решиха да сложат знак, че е забранено паркирането там.Да де ама къде ще почнат тогава да паркират тия 10-12 коли дето преди са паркирали на булеварда ? Олигофрени пълни...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Смятай: 1300 до Венеция напр. (до Палермо са 2700), за 22 работни дни прави по 60 км/ден (122 км/ден)

Малко ли е?  

С куриер щеше да е по-бързо :lol:

 

14889949270_131fee67b4_b.jpg

 

Даже и тоя на снимката щеше да иде до северна Италия за месец...Вече пратките от Китай ми идват за под месец,баси...

Link to comment
Share on other sites

Е ти не го ли знаеш:

 

Quote

Слабо известен факт е, че на "Български пощи" дължим редица изобретения.
Например: синьото сирене, стафидите и оцета.

 

Link to comment
Share on other sites

Недейте се ебавайте толкова. Баш те ме предупредиха, че за САЩ и лист хартия не мога да пратя, а от едно известно време дребните боклуци от Ибей ми ги носят вкъщи. Обикновено жената ги посреща, но специално уцелих ден да дам 5 лева на Карлсон - щото тя не се е объркала, тоя човек си умира за ракия - и той такъв ми каза - МНОГО БЕ! Е как да не вкараме нотка уважение към тия хора :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, plameni said:

За кофите, разбира се. Някой явно е определил, че там им е мястото, в кръстовището. 

Никаква мисъл няма....както и цялата ни организация на движението....На много места съм виждал кофи в кръстовището...ни видимост имаш, ни дявол...пълна гняс е всичко....

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, RaptoR said:

Недейте се ебавайте толкова. Баш те ме предупредиха, че да САЩ и лист хартия не мога да пратя...

Нищо лично към хората на гише,даже в нашата поща са готини и разбрани...Просто като развитие са спрели в миналия век.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEMO said:

Нищо лично към хората на гише,даже в нашата поща са готини и разбрани...Просто като развитие са спрели в миналия век.

Не съм много съгласен. Чаках доставка от Китай и в тракинга излезна неуспешен опит за доставка (може да е бил на Виден агента). Отивам сутринта до централна поща и жената на гишето около 60+ си разцъкваше смартфона, смееше се и като ме видя се намуси. Дадох картата, намери пратката в компютъра, извади я от рафта, принтира бележката и всичко точно. 

Та с не малка доза ирония не са спрели борават си с компютри и смартфони :lol:

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, UzITo said:

тракинга излезна неуспешен опит за доставка (може да е бил на Виден агента).

Не се лъжи. Това им е стандартна практика. Никакъв опит за доставка не е правен. Директно ги отбелязват така. Пратката не е напускала пощата. Кума ми поръчва десетки неща. До сега не е имало и 1 пратка доставена на адрес, дори като има хора в тях. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

Не се лъжи. Това им е стандартна практика. Никакъв опит за доставка не е правен. Директно ги отбелязват така. Пратката не е напускала пощата. Кума ми поръчва десетки неща. До сега не е имало и 1 пратка доставена на адрес, дори като има хора в тях. 

На мен пък в пощата ми пускат едни малки листчета с уведомление за пратка,до нас никога не са носили нищо(и по добре де щото ще го затрият вероятно)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...