Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Аз явно съм късметлия. Всички пратки ми ги доставят до вкъщи. Преди доста години от време на време имаше някоя пратка която да трябва да отида да взема, но това не се е случвало от не знам колко време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По принцип практиката е да се оставя известие. Но често се подхвърля, не оставя в пощата и заминава. 
Тази сутрин куриерът пак ми донесе вкъщи поредната пратка - този път светкавична доставка от Алиекспрес. :devil

=========================

И след поредния МЕГАРЕЗИЛ, който се разбра и по света пак няма оставка. Толковяа дебелокожи и нагли простаци не е имало. Даже при Тодор Живков щяха да хвърчат глави! Това да издокараш ти реквизит за чалгарници и цигански партита като някакъв мега-супер удар срещу престъпността.... Няма дъно при нас, НЯМА!

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже знам, че в къщи в централен не носят, от години пратките ми са с адрес до офиса ми в Кичука, където всички ми ги носят на крака. 1 не съм си вземал лично. :D

Link to comment
Share on other sites

Кума също е в кичука. 1 пратка не е получил на адрес. Брат ми си чакаше така едни пратки. Даже и известие не получи, отиде да пита какво става и хоп - те били на рафта. Но това в Захарна

Link to comment
Share on other sites

При мен напоследък ми се обаждат, за да ми кажат, че пратката седи прекалено дълго в пощата и ще я пратят обратно. Нищо друго преди това. Та трябва да се сетя, че вече е пристигнала пратката от Китай...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

При мен напоследък ми се обаждат, за да ми кажат, че пратката седи прекалено дълго в пощата и ще я пратят обратно. Нищо друго преди това. Та трябва да се сетя, че вече е пристигнала пратката от Китай...

Ако имаш номер проверявай на https://www.bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_submit.htm

Може да се окаже, че си отказал доставката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааа, няма да се оплаквате от нашите пощи... На мен ми пишат на вайбър, също ми звънят по телефона...и ми пазят всички пратки и писма, докато не отида да си ги взема... 

Имаме си уговорка да не ги носят на адрес, защото не винаги съм у дома. Прекрасно обслужване.... :)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mockingbird said:

Аааа, няма да се оплаквате от нашите пощи... На мен ми пишат на вайбър, също ми звънят по телефона...и ми пазят всички пратки и писма, докато не отида да си ги взема... 

Имаме си уговорка да не ги носят на адрес, защото не винаги съм у дома. Прекрасно обслужване.... :)

Ти да не си изплющял някоя пощенска лелка?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antares said:

Ти да не си изплющял някоя пощенска лелка?


Начи като стожер в областта мога да кажа, че има лелки и лелки. Когоато ходех всеки ден в Централна поща с чувалите да изпращам в един момент си влизах директно отзад при тях да им помагам да ги подредят 100+ пратки, дори понеже толкова ми помагаха съм носил да ги черпя. те милите се уплашиха да не ги видят и санкционират... Голямо шоу изкарахме няколко месеца... 

Link to comment
Share on other sites

Изпод реклама на ГРОБ във ФБ, където заради техните тролове и работещите за ГРОБ смарангясани боклуци - служители на ФБ в България - съм блокиран най-нагло за пореден път:
fgkufdgsfssdfdsf.jpg

Това е един екран само - много повече са. НЕ 80% - НАД 95%!!! Долни, продажни, уродливи дебили. Другото явно вече се изнесе изцяло от страната, превърната в клоака. 
 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Изпод реклама на ГРОБ във ФБ, където заради техните тролове и работещите за ГРОБ смарангясани боклуци - служители на ФБ в България - съм блокиран най-нагло за пореден път
 

 

И мен много ме дразнят тези платени партийни реклами. Аз ги репортвам за спам и спират да ми се показват... Днес се чудих дали facebook не забрани политическите реклами?

Link to comment
Share on other sites

Също така, мили мои, напълно в реда на нещата е сабаля да маа снег като на Мусала и в 2 следобед да изпече и да е къмто 15 градуса... Всичко е наред с климата, няма грижи!

 

Link to comment
Share on other sites

Ако всички във fintech индустрията са такива невъобразими бухали, като тия, с които работя в момента - напълно разбирам що нещата са толко дълбоко в киреча...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, RaptoR said:

Киреч се казва, Пеше...

Абе чета, че пак интересен мач направили наште дръве! :laughing1:

Трябва да сменят химна на националите с "Хубава си моя горо". Щото всичките са дървета и всяват скръб и жалост.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Antares said:

Трябва да сменят химна на националите с "Хубава си моя горо". Щото всичките са дървета и всяват скръб и жалост.


Да, да - това е старо вече... Ама sad but true... Та кво станало вчера и има ли учудени? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lucky Luciano said:

Аз по-кратък мач, не бях гледал. ДветЕ полувремена, общо 13мин...

Всъщност само 6 минути. За толкова вкараха и 3-те гола...

Link to comment
Share on other sites

Явно са получили инфо, че отварят дискотеките и са се разбързали...

 

Само американец може да замени естествен паркет с кичозни плочки, след което да плати 6000$ за една греда с две планки... Неам думи!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Ясно значи защо се пише по въпроса... Това не може да го няма някъде на видео хахаха

“Светкавично начало на похода към Мондиала в Катар. Швейцария прегази България с турбо футбол. 3:0 след едва 13 минути - такова нещо никога не се беше случвало за 116 години мачове на националния ни тим”, пише възторжено местното издание “Блик”. 

========================

 

Феновете от интернет-форумите в Швейцария пък са още по-жестоки към българския отбор.

"Тази България можем да я победим с колегите, с които играя в парка, пише Сами Винтер. "Никога не съм виждал толкова слаб отбор като България! а10:0 е задължително!, добавя Роналд Ахерман след първите 30 минути.

Link to comment
Share on other sites

Най-якото беше, коментарът на Пепи Василев, че след третия гол - трябва да се мисли как да се ограничат щетите... Не знам за кои щети - трите гола, или онези единадесет на терена, които надали може да са по-ограничени...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky Luciano said:

Най-якото беше, коментарът на Пепи Василев, че след третия гол - трябва да се мисли как да се ограничат щетите... Не знам за кои щети - трите гола, или онези единадесет на терена, които надали може да са по-ограничени...


Ма тоя дебил пак ли го върнаха да "коментира" бе?!?!?! :sick:

Link to comment
Share on other sites

Футболът е поредното отражение на всичко, случващо се в родината ни :) Докато бай ти ганя си носи маската под брадичката, псува скапаната държава, докато точи нафта от камиона, пука гумите на комшията, дето спрял на неговото място, дорде той самия е паркирал на тротоара пред входа на блока, обяснява как няма развитие в държавата, пък той самия за последните 20 години не е мръднал на милиметър, не ходи да гласува, ама псува политиците и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...