Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

16 minutes ago, netrootbg said:

Само като видях домейна и реших да си спестя кликването върху линка.

В интерес на истината консервите имат попадения.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нищо не си ми оборил, камо ли пък цитата! Аз съм цитирал и съм сложил линкове към факти. Дай да видим къде и как това не са факти! Форбс ли лъже, BBC ли, CNN ли? Твоите приказки имат малко по-малка стойност за мен от превод с google translate. Доказано си тотално бос в политика и икономика и прочее и прочее. И понеже е така, дай да видим с каква информация ще обориш Форбс например или да речем WSJ. То ми става смешно само като пиша... 
А така и не показа да видим какво излиза от розовия сайт за тулупа... Да не би да са баш тия цифри? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

В кой от линковете ти се споменава, че Джо Байдън е отговорен за това войниците да спят в гаража? Пропуснал съм го.

 

Тя цифрата е вярна, но на теб отново ти бяга главната идея. Логиката ти тече (ако и когато тече) по някакъв много заобиколен начин.

Link to comment
Share on other sites

А кой е отговорен? Баба Гицка от Долно Кърнаре ли? По чие нареждане бяха натъпкани 20000 души като сардини срещу нищото? Чети бе, то си пише. И то не само на едно място. 

Link to comment
Share on other sites

Не бе, покажи ми къде пише, че той е отговорен. Нали работиш с факти?

Как е по негово нареждане, при положение, че той не е бил още на власт тогава, Видене?

Тия 20 000 човека са във Вашингтон от началото на Януари.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, charmock said:

Расизъм тук, расизъм там!

Не се ли изтърка това с Манчестър?

Мнението ми се събира в няколко точки

1. Пакистан си беше част от Империята, техни хора са

2. Британците избраха не отдавна, че предпочитат пакита пред Българи/Румънци/Поляци и т.н., трябва ли да плача за тях? 

3. Какво общо има политическата коректност с цялата история? Полицията не си е свършила работата

4. Сериозно ли не разбираме какво се има предвид под "расизъм" ? 

  

28 minutes ago, w00x said:

В кой от линковете ти се споменава, че Джо Байдън е отговорен за това войниците да спят в гаража? Пропуснал съм го.

Още по-интересно е как той е отговорен за проблема им с Covid .. :D edit : цялостно, на държавата. 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

В интерес на истината консервите имат попадения.

Имат попадения като евродепутат от Унгария :bowdown:. Старая се да спазвам хигиена при ровенето ми в нет-а. Все едно да отворя статия то Пик. Не трябва изобщо да им се генерира какъвто и да е трафик към сайтчетата. После ще се хвалят колко голяма аудитория имали.

 

 

21 minutes ago, w00x said:

В кой от линковете ти се споменава, че Джо Байдън е отговорен за това войниците да спят в гаража? Пропуснал съм го.

 

Логиката ти тече (ако и когато тече) по някакъв много заобиколен начин.

Статиите са от 22-ри януари. Заклеването беше на 20-ти януари. Как за 1 ден успяха да развият симптоми и да ги диагностицират за да може на 22-ри някой да напише статия колко е страшен Байдън. Така и не се споменава къде е Сорос в тази работа. Няма начин да не е замесен някъде.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ARPAnet said:

Не се ли изтърка това с Манчестър?

Мнението ми се събира в няколко точки

1. Пакистан си беше част от Империята, техни хора са

2. Британците избраха не отдавна, че предпочитат пакита пред Българи/Румънци/Поляци и т.н., трябва ли да плача за тях? 

3. Какво общо има политическата коректност с цялата история? Полицията не си е свършила работата

4. Сериозно ли не разбираме какво се има предвид под "расизъм" ? 

 

Не, не се изтърка.

1. И да е била част от империята, това какво общо има. От доста време си е самостоятелна държава.

2. Това е факт, само че не го избраха британците, а либералния им елит.

3. Има и то много общо. Факт е, че никой не смее да повдигне темата, нито полицията да си свърши работата, за да не бъдат обвинени в расизъм.

4. Ами явно...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, charmock said:

Не, не се изтърка.

1. И да е била част от империята, това какво общо има. От доста време си е самостоятелна държава.

2. Това е факт, само че не го избраха британците, а либералния им елит.

3. Има и то много общо. Факт е, че никой не смее да повдигне темата, нито полицията да си свърши работата, за да не бъдат обвинени в расизъм.

4. Ами явно...

1. Разбира се, че има общо, влизаха и влизат супер лесно в Англия. И много от тях са си техни граждани. Сами си ги докараха

2. Либералния елит не са британци? По принцип говоря за Brexit, чрез който британците избраха, че европейците ще имат по-тежък достъп до пазара им на труда, от колкото пакитата 

3. Не, няма общо. Някой си търси извинение, и то много тъпо извинение. Съвсем нормално поведение м/у другото, когато хората се издънят... И м/у другото, някой обвини ли ги в расизъм, взривиха ли им се градовете, сега когато нещата станаха известни? 

4. Не е расизъм да арестуваш престъпник извършил престъпление. Как може да приравняваме двете неща ? За мен лично това е и най-големият проблем, че се смесват нещата. 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

Още по-интересно е как той е отговорен за проблема им с Covid .. :D edit : цялостно, на държавата. 

 

Е, че кой да е??? Да няма да е Тръмп, който обясняваше как "не е толкова страшно" и "всичко е под контрол, имаме лекарство"?

За 5 дни трябваше да реши всичко, закво са го избрали??

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, w00x said:

 

Е, че кой да е???

Е как кой!?!

Естествено, че азиатската държава населена с нискочели примати и в частност, президентът им Путин!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Аз съм цитирал и съм сложил линкове към факти.

Къде беше линка с фактите за това как БЛМ протестиращите били утрепали 50 полицая, че нещо май съм го пропуснал? :lol:

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Godfather said:

Къде беше линка с фактите за това как БЛМ протестиращите били утрепали 50 полицая, че нещо май съм го пропуснал? :lol:

 

Тука пише 19.

https://www.forbes.com/sites/jemimamcevoy/2020/06/08/14-days-of-protests-19-dead/?sh=3c9e08ee4de4

 

Повечето чернокожи.

Не се споменава за нито един полицай.

За част дори не е сигурно, че са станали в резултат на протестите или просто са се случили в близост по същото време.

Голяма част не са се случили на самите протести.

 

Link to comment
Share on other sites

Погромите в САЩ продължиха около 5 месеца (много изненадващо за мен в началото, но вече разбирам), какви 14 дена ви гонят? За тия цифри линк нямам, лично аз чух, че за целия период за загинали толкова полицаи в размириците. Но признавам, че го чух с половин ухо по някоя от нашите телевизии - нито помня коя, нито помня в какво издание. 

 

=====================================

 

Нови върхове в либерастката ИЗРОДИЯ! Както казах още в началото - това ще е ежедневно. Повече от два века тая измислена нация от сбирщайн боклуци се кълне в тия личности, довчера това бяха техните идоли. И са готови да ги заплюят. Просто няма нужда от коментар. Трябва да си тежък дебил да не разбираш какво представлява подобно поведение. 

 

Quote

Чета в западните медии, че "Имената на Ейбрахам Линкълн, Джордж Вашингтон и други видни личности ще бъдат премахнати от 44 училища в Сан Франциско. Одобрената резолюция призовава за премахване на имена, които възвеличават исторически фигури с преки или косвени връзки с робство, потисничество, расизъм или "подчиняване" на човешки същества."
Либералите може да не са много умни, но пък са дейни. А Nikolay Dacheff е предложил нещо много смислено:
Ей сега чета, че в Сан Франциско щели да променят имената на 44 училища, които носят имената на Джордж Вашингтон и Ейбрахам Линкълн, щото били кофти хора и символи на white supremacy.
Байдъне, спиш! Либс, спите и вие! Аз ли да ви давам идеи за следващите стъпки? Нека само кажем какво стои върху американския долар:
1 долар - Джордж Вашингтон, един от founding fathers и първи президент. Имал е роби. Вече разбрахме - не става.
2 долара - Томас Джеферсън, също founding father и трети президент. Имал е роби. Не става.
5 долара - Ейбрахам Линкълн - 16-и президент (по времето на гражданската им война) - разбираме, че и той не става. 
10 долара - Александър Хамилтън, също founding father. Имал е роби и е търгувал с роби. Не става.
20 долара - Андрю Джаксън, седми президент. Имал е роби. Не става.
50 долара - Юлисис Грант, 18-и президент. Май е имал роби. Не става.
100 долара - Бенджамин Франклин, също founding father. Имал е роби. Не става.
А колко по-добре ще е, ако вместо тези, стои следното:
1 долар - рандъм жълт, от тях май много никой не се интересува.
2 долара - рандъм латино, същата работа.
5 долара - някой от metoo. Най-добре онази Ася Аргенто, дето се правеше на лидерка на движението, пък после се оказа, че тя насилвала 17 годишно момче преди години. Нищо, случва се.
10 долара - събирателен образ на всички смели лидери на CNN, CBS, NYT и всички останали храбреци, които яростно водят войната с лошите.
20 долара - трансджендър, задължително. Моята идея е да е транс спортист мъж, отишъл да се състезава при жените (не знам защо, обаче обратното май не се наблюдава много често).  Гласувам за онзи ММА боец, Фалън Фокс - мъжът, който се бие при жените и беше спукал черепа на опонентката си, закарвайки я в реанимация.
50 долара - логото на BLM, като от другата страна на банкнотата са снимки от опожарените и потрошени сгради и коли, в чест на справедливостта.
100 долара - Джордж Флойд. Истински национален герой, пред когото коленичат президенти.
Аре бай Байдъне, имаш време да коригираш това недоразумение. Светът чака.


https://apnews.com/article/race-and-ethnicity-san-francisco-school-boards-education-dianne-feinstein-8ed10976d4041129917914f7dd73c14e?fbclid=IwAR3rYbATBWPvn8aFOxy8av-qWD3S-yrKLbda_oytOGq_-VSrzfIOg8Up2ls
 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Погромите в САЩ продължиха около 5 месеца (много изненадващо за мен в началото, но вече разбирам), какви 14 дена ви гонят? За тия цифри линк нямам, лично аз чух, че за целия период за загинали толкова полицаи в размириците. Но признавам, че го чух с половин ухо по някоя от нашите телевизии - нито помня коя, нито помня в какво издание.

Gif Lol Laughing Kevin Shark Tank Hysterical Mr Animated GIFs Laughing  Hysterically - LowGif

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

 

На какво се смееш, мисирко?

----------------------------------------------

 

Тия дни ще направя експеримент със сачове и подници, ей така в памет на Румен. Хексперементално питам тук някой да иска сач, подник и т.н.?

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Godfather said:

Ми на изсмуканите от мисирските ти пръсти "факти", ти за какво си помисли?  :lol:

 

Хилиш се като пача, а фактите като последния нещо не ги виждаш ми се струва - типично за МИСИР

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, plameni said:

 

too-old.jpg

Ако помниш каква е връзката между тези предмети - стар си :lol:

В Пловдив още имам малка стеничка от кибритени кутийки пълни с ел. елементи.. :D

  

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RaptoR said:

Найлончето го няма! 

Не е нужно найлонче, когато владееш техниката на хвърляне.

Чичо ми още има една вдлъбнатина на металната врата на гаража си, причинена от ЖП болт, дето я шибна от около 25 метра.

 

Аз пък да питам, някой има ли спомен за връзката между кибрит, пирон и асвалтова улица?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...