Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, netrootbg said:

Честит празник!

Честит празник, Ванка! Това трябва да е някъде на топло като гледам как си се потопил без "термична защита". :) :punk

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Godfather said:

Честит празник, Ванка! Това трябва да е някъде на топло като гледам как си се потопил без "термична защита". :) :punk

В новото Приморско съм a.k.a. Занзибар.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Mockingbird said:

 

На летището имаше 4! български самолета и два на Qatar Airways. Почти всеки ден има директни полети София - Занзибар. Не е лошо мястото. Мизерията е голяма сред местните, но са супер дружелюбни. Кофтито е приливите и отливите. Около 2км навътре се отдръпва морето.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, netrootbg said:

На летището имаше 4! български самолета и два на Qatar Airways. Почти всеки ден има директни полети София - Занзибар. Не е лошо мястото. Мизерията е голяма сред местните, но са супер дружелюбни. Кофтито е приливите и отливите. Около 2км навътре се отдръпва морето.

Яко! Първоначално си помислих, че е бая далече, но като гледам на картата, само 4000 км. Горе-долу и на мен ми идва толкова (окло 3500 км) до любимото ми мексиканско море. :lol:

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, vinyl_master said:

Ванка, видеото ти обиколи гоемите телевизии :)

Кои освен босфорТв?

Не беше с тази цел клипчето. Даже мисля има и по - добро, но нямам време да прегледам всичко което съм снимал.

Link to comment
Share on other sites

И аз очаквах да го видя, но се заблях после и съм изтървал - споменаха как изпод водата ще показват и моментално за него се сетих. Тука идеята обаче е откъде накъде ще го дават без да го питат! И споменаха ли го изобщо? Защото минимумът е да споменеш автора поне. 

Link to comment
Share on other sites

Те споменават, но не са ме питали. Има и един момент, че видеото не е публично. Трябва директен линк да имаш. Не е проблем де. Все пак съм го споделил и тук.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, netrootbg said:

Те споменават, но не са ме питали. Има и един момент, че видеото не е публично. Трябва директен линк да имаш. Не е проблем де. Все пак съм го споделил и тук.

Пише,че им го е изпратила...майка ти...А във ФБ го споделя някакъв водолазен клуб Средец.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, HEMO said:

Пише,че им го е изпратила...майка ти...А във ФБ го споделя някакъв водолазен клуб Средец.

Тя го е пратила наистина, но въпреки това. А с клуб Средец сме не просто близки. Част от него съм.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, RaptoR said:

Да си простим ли тази вечер.... Ако има нещо - простете и прощавам...

Простено да ти е, Мисире! :)

 

ПП. Бахахахаха, с тази маска и моторна резачка да не са те наели за статист в Бояна Филмс? :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

ПП. Бахахахаха, с тази маска и моторна резачка да не са те наели за статист в Бояна Филмс? :lol:


Понякога, само понякога, като цапна няколко руски стандарта ми идват разни идеи как да изразявам любовта си към човешкия род... :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Понякога, само понякога, като цапна няколко руски стандарта ми идват разни идеи как да изразявам любовта си към човешкия род... :gangstah:

По скоро ми изглежда, че се подготвяш за пубертета на щерките :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...