Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Ясене, е те затова изписахме кофи мастило тука... Смятам достатъчно ясно ти е казано. И чети внимателно как ракът се развива отново буквално с дни след кратката си ремисия... Може би дори с часове. Ама тия дебили настъпят ли евреите много силно ще объркат клякането.
 

Quote

 

В израелската преса в момента се вихри дебат за една от номинациите на Джо Байдън - Кристен Кларк, която ще оглави изключително могъщия Отдел за граждански права на Министерството на правосъдието в САЩ.

Според разследване на Тъкър Карлсън, г-жа Кларк е апологет на теорията за расово превъзходство, и в миналото си неведнъж е споделяла, че - цитирам: "чисто генетично, чернокожите имат по-големи умствени, физически и духовни способности от белите". По-големият проблем за израелците, обаче е, че г-жа Кларк открито подкрепя възгледите на антисемита проф. Тони Мартин, който отрича Холокоста на лекции, организирани от мюсюлмански организации.

Тоест - една от най-важните позиции в новата администрация на САЩ ще бъде заета от дама, с открито враждебни позиции спрямо бели и евреи. Това ако не е расизъм, не знам какво е.

Интересно е как нашите либерали в бъдеще ще трябва да оправдават и легитимират на родна почва подобни инициативи. А то ще е неизбежно. 

Във Фейсбук ние коментираме, къде иронично, къде сериозно, отделни парчета от цялостния пъзел на либералната идеология. Чешем си езиците, смеем се или се гневим на отделни прояви на либерална лудост, а после махваме с ръка и си казвам "това няма как да мине при нас". 

Това, което често не разбираме е, че става дума за ЦЯЛОСТНА ДОКТРИНА, в която глобализъм, миграция, отхвърляне на християнството, промотиране на исляма, джендър идеология, цензура (предшествана от политическата коректност) са задължителни и неотменими стълбове. Ако си член на либерална партия, нямаш право на избор. Не можеш да приемеш джендър идеологията, а да отхвърлиш цензурата, например. Няма как. Те са неразривно свързани и важни парчета от един цялостен пъзел, без които този пъзел ще се разпадне. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мисире, защо продължаваш да бъркаш термините!? Това, за което говориш не е либерализъм. Набий си в облата главица, че либерализъм е центристка доктрина.

Надявам се, че ще схванеш тънката разлика между центризъм и крайно лявото, граничещо с национал социализъм и производните му!?

 

П.п. В любимото ви Уики ще видищ, че фашизъм и националсоциализъм са в крайно десния спектър, ама това няма да е първата откровена тъпотия написана там. Няма диктатура било то на мнозинството над малцинството или обратното, която да има общо с център или дясното. А тук говориш за диктатура. И другите също говорят за диктатура. Във всеки случай социализмът такъв, какъвто го познавахме в България е далеч по-демократична демокрация от това, което тепърва предстои да се случва в традиционните износители на демокрация като щатите и измисленото кралство. Интересното тепърва предстои. Вероятно няма да доживеем до разцъфването в пълна красота на това интересно, ама ще видим достатъчно, че да ни е срам, че се числим към човешкия род. Но разцъфването е неименуемо, освен ако не си спретнем една повсеместна войничка и не рестартираме цивилизацията, стига да са останали след това достатъчно индивиди от вида, че да има някакъв рестарт.

 

Link to comment
Share on other sites

Покрай ония разговори одеве се чудех дали да вметна Джефри Епстийн, ама май няма особен смисъл, а и ме мързи да водя безплодни спорове...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gado said:

П.п. В любимото ви Уики ще видищ, че фашизъм и националсоциализъм са в крайно десния спектър, ама това няма да е първата откровена тъпотия написана там. Няма диктатура било то на мнозинството над малцинството или обратното, която да има общо с център или дясното. А тук говориш за диктатура. И другите също говорят за диктатура. Във всеки случай социализмът такъв, какъвто го познавахме в България е далеч по-демократична демокрация от това, което тепърва предстои да се случва в традиционните износители на демокрация като щатите и измисленото кралство. Интересното тепърва предстои. Вероятно няма да доживеем до разцъфването в пълна красота на това интересно, ама ще видим достатъчно, че да ни е срам, че се числим към човешкия род. Но разцъфването е неименуемо, освен ако не си спретнем една повсеместна войничка и не рестартираме цивилизацията, стига да са останали след това достатъчно индивиди от вида, че да има някакъв рестарт.


Тоест ти най-после си забелязал какво коментираме през последната седмица? Или понеже не си забелязал си го описал в един абзац...

Link to comment
Share on other sites

Кефи ме как Виден не е спрял да цитира някакви незнайни абзаци без име или дата, сякаш са физични закони и само защото са написани от някой, на който той симпатизира, са неоспорими. :D 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

Кефи ме как Виден не е спрял да цитира някакви незнайни абзаци без име или дата, сякаш са физични закони и само защото са написани от някой, на който той симпатизира, са неоспорими. :D 

Ти да не би да си правиш труда да ги четеш? Аз ги прескачам директно.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, w00x said:

Кефи ме как Виден не е спрял да цитира някакви незнайни абзаци без име или дата, сякаш са физични закони и само защото са написани от някой, на който той симпатизира, са неоспорими. :D 

 

Кефи ме как Ангел хем нищо не разбира, хем всеки път настъпва мотиката, хем нищо не може да обори от неоспоримите факти, но се обажда... Всъщност това важи не само за него.

ЕДИТ: Те го на още един... :laughing1: Той поне прескача да не се излага

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Кефи ме как Виден не е спрял да цитира някакви незнайни абзаци без име или дата, сякаш са физични закони и само защото са написани от някой, на който той симпатизира, са неоспорими. :D 

Аньо, идея си нямаш колко чистосърдечно ти се смея на акълчето в момента. Толкова си ми смешен, без да ми е весело, че и идея си нямаш. Имам спомен колко панически щракаше копчетата на дистанционното, когато явно за сефте видя двама рошави и брадати моторджии, дето освен, че псуват съвсем по служебни въпроси, на всичкото отгоре си говорят и по съвсем различни теми от последния съмър хит.

Виж ся батювата, приеми, че нямаш абсолютно никакъв поглед какво е било преди гъбеното бобче да ти грабне цялото внимание и да започнеш да попиваш тази помия. Приеми също и, че нормалното, което приемаш за такова и с което си отраснал е почти същото, което е било и докато си бил още палава искрица в окото на татю си, ама е малко по.кофти от предишното нормално.

Аз лично няма да забравя как в екстаз съм търчал с едно звездно знаме на раменете си по времето на градовете на ""истината"". Как съм нахлувал в БНТ с дясното рамо напред за да кажа на тъпанарите да изпратят екип, че да снима свалянето на сърпа и чука от партийния дом. В момента ме е срам заради това. Срам ме е, че съм вярвал, че нещо ще се промени към дорбо.

Само че, за разлика от теб аз имам лукса да имам съзнателни спомени и от двете времена и възможността да съпоставям. Ти го нямаш този лукс.

 

П.п. А... да. Добре ще е и , когато не си уверен в знанията си от първа ръка, да не се подпираш на гугъл, понеже това често играе кофти майтапи на хората, дето нямат подложени лични познания и опит, че да имат ясната преценка какво точно се опитват да им пробутват.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


За чий чеп тогава се обаждаш?!?!? Да докажеш, че си вентилатор ли? 

 

Щото ми е кеф бе, ти пък какъв си, че ще ме ограничаваш? Ако ще се изживяваш като модератор започни със спазване на правилата на форума...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

 

Щото ми е кеф бе, ти пък какъв си, че ще ме ограничаваш? Ако ще се изживяваш като модератор започни със спазване на правилата на форума...


Аха, ясно - поредно НЕизненадващо откровение... И аз СЪМ модератор, много много преди тебе, нещо бързо забравяш. Правилата също са си спазени. Други излияния преди да трябва да търся картинка с настъпена лопата? 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mockingbird said:

Само не разбрах в този цитат от Виден, как така хем има промоция на исляма, хем и джендър идеологията!?! Това е абсолютна глупост..... 


Ами огледай се, ослушай се и ако не идва влак - премини. 

Link to comment
Share on other sites

Да де, хубуу...ама ако вярваш в промоцията на ислям, това автоматично изключва вярата в джендър нещо си там....Съответно обратното...Другото е просто генериране на бял шум...Нали се сещаш, че другата религия няма такова нещо като джендъри, обратни, и т.н. И ще ти резнат главицата ако си различен..Просто това са две взаимно изключващи се неща....Както и да е....света е тръгнал на никъде....това е истината....

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mockingbird said:

Нали се сещаш, че другата религия няма такова нещо като джендъри, обратни, и т.н. И ще ти резнат главицата ако си различен..Просто това са две взаимно изключващи се неща....Както и да е....света е тръгнал на никъде....това е истината....

Това го няма в никоя религия, също и в никоя наука. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mockingbird said:

Да де, хубуу...ама ако вярваш в промоцията на ислям, това автоматично изключва вярата в джендър нещо си там....Съответно обратното...Другото е просто генериране на бял шум...Нали се сещаш, че другата религия няма такова нещо като джендъри, обратни, и т.н. И ще ти резнат главицата ако си различен..Просто това са две взаимно изключващи се неща....Както и да е....света е тръгнал на никъде....това е истината....


Разбирам какво те обърква, но мисли в глобален мащаб. В САЩ например след голямото лайно, което изсраха, а ние познаваме като 9/11, ислямът няма никакъв шанс и още доста време няма да има. Там са заигравките с черни, гейове, 72 джендъра и прочее. Докато в залятата от мюсюлмани, а вече и доста сериозен брой ислямисти Европа, заигравката е разбира се с тях. 
Иначе всички сме наясно, че ислям и лгбт и прочее помии никак не се миксират добре :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, RaptoR said:

Иначе всички сме наясно, че ислям и лгбт и прочее помии никак не се миксират добре :laughing1:

 

Много добре си се миксират, но в определени жанрове на киното и литературата :lol: 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, plameni said:

 

Много добре си се миксират, но в определени жанрове на киното и литературата :lol: 


Е то като нищо и тия работи в един супник ще сложат тия изроди :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Другари (щото другарки няма), какъв е вашият коментар тук? Моля да не се набляга на клоуна, а на фактите! За него изприказвахме всичко. 

""Клоунът“ в Белия дом току-що е договорил четири мирни сделки в Близкия изток, нещо, което 71 години политическа намеса и безкрайна война не са довели.
- "Клоунът" в Белия дом е първият президент, който не е въвлякъл САЩ в чужда война след Айзенхауер.
- "Клоунът" в Белия дом имаше най-голямо икономическо въздействие, създавайки работни места и намалявайки безработицата сред чернокожите и латиноамериканците, причинена от друг президент.
-"Клоунът" в Белия дом разкри дълбоката, широко разпространена и дългогодишна корупция във ФБР, ЦРУ, НСА, републиканската и демократическата партии.
- "Клоунът" в Белия дом обърна НАТО и позволи на съюзниците да започнат да плащат вноските си.
- "Клоунът" в Белия дом неутрализира севернокорейците, попречи им да развият друга ядрена сила, изпрати ракети до Япония и защити западния бряг на САЩ.
- "Клоунът" на Белия дом преобрази отношенията с китайците, върна стотици сделки в САЩ и съживи икономиката.
- "Клоунът" на Белия дом завърши назначаването на трима съдии от Върховния съд и близо 300 федерални съдии.
Същият „клоун“ в Белия дом намали данъците, увеличи стандартното приспадане на възвръщаемостта на IRS от $ 12 500 за Married Filing"
 

Link to comment
Share on other sites

Пак ли руското прокси цитираш? Поне по 5 точки са писани тотални глупости. 5 от 8... За останалите не мога да кажа дали са така или не.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, netrootbg said:

Пак ли руското прокси цитираш? Поне по 5 точки са писани тотални глупости. 5 от 8... За останалите не мога да кажа дали са така или не.

Я обясни кои са тези 5 точки? В последно време забелязвам, че когато има липса на аргументи, задължително се използват думи като...руско прокси, ТАСС, Русия тодей, ватенки, Путлер и т.н. Важното е да сме в играта и да напишем нещо.

Иначе ето един чуден пример за двойни стандарти.

Quote
~ Това са снимки на Джордж Флойд и Ашли Бабет.
Ето техните визитки:
- Джордж Флойд
Престъпник и бандит, осъждан за:
1998 - опит за кражба,
2002 - грабеж,
2002 - съхранение на наркотици,
2005 - съхранение на наркотици,
2005 - въоръжен грабеж.
2020 - убит от полицай при незаконен арест.
Национален герой на САЩ, американските политици коленичат пред него, ПОГРЕБАН В ЗЛАТЕН КОВЧЕГ.
- Ашли Бабет
Ветеран от армията на САЩ.
Звание - старши летец (Е-4).
Командировки в Афганистан и Ирак.
Последно място на служба: базата на ВВС "Дайс" в Тексас.
Длъжност: контрольор на силите за сигурност.
Напуснала армията през 2008 г.
Получила десетки награди, сред тях:
- медал за служба в националната отбрана;
- медал за служба в глобалната война срещу тероризма;
- награда за изтъкнато поделение във ВВС;
- медал за заслуги в резерва на ВВС.
Застреляна от полицията и наречена "терористка", защото е била привърженичка на действащия президент Доналд Тръмп.

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, RaptoR said:

Ясене, е те затова изписахме кофи мастило тука... Смятам достатъчно ясно ти е казано. И чети внимателно как ракът се развива отново буквално с дни след кратката си ремисия... Може би дори с часове. Ама тия дебили настъпят ли евреите много силно ще объркат клякането.

Ако говорим за проблем, проблема не е в един човек, който е ку-ку. И това се опитах да намекна

Заради това и попитах - какво решение виждаш ти? 

Иначе те настъпаха Китай, та израелците ли няма ..

 

Ако мога да добавя - нямам нищо против да се отвхърли християнството. Което за подскачащите не означава - да бъде заменено с ислям. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, charmock said:

Я обясни кои са тези 5 точки?

Не знам дали си струва да си губя времето, но...

 

Quote

1. "Клоунът" в Белия дом имаше най-голямо икономическо въздействие, създавайки работни места и намалявайки безработицата сред чернокожите и латиноамериканците, причинена от друг президент.

Оставя икономиката с по - малко работещи отколкото когато стъпваше в длъжност ;). Около 3 милиона по - малко работни места има от както е на власт.

 

Quote

2. "Клоунът" в Белия дом разкри дълбоката, широко разпространена и дългогодишна корупция във ФБР, ЦРУ, НСА, републиканската и демократическата партии.

Това от къде ти хрумна. Някакви доказателства?

 

Quote

3. "Клоунът" в Белия дом обърна НАТО и позволи на съюзниците да започнат да плащат вноските си.

Нищо не е позволявал. Започна да притиска определени държави да си повишат разходите за отбрана преди крайната дата която е заложена в договорките.

 

Quote

4. "Клоунът" в Белия дом неутрализира севернокорейците, попречи им да развият друга ядрена сила, изпрати ракети до Япония и защити западния бряг на САЩ.

Северна Корея са ядрена сила от преди тръмпи да стане президент. Ким и сие от години използват тактиката на путьо. Дрънкат оръжия по площадите докато народът им гладува. От какво точно е защитил и по какъв начин западният бряг на САЩ, не става много ясно. Сигурно да ги превземат с канута.

 

Quote

5. "Клоунът" на Белия дом завърши назначаването на трима съдии от Върховния съд и близо 300 федерални съдии.

Това си му е част от задълженията. Даже се напуваха супер много да назначат върховен съдия въпреки кратките срокове и призива да остави това на наследника си. Явно си мислише, че като назначи някой и ще му играят по свирката. Видя се какъв тотален крах претърпя с обжалването на изборите. Стана за смях.

 

Тръмпи и тръмпизма са пътници. Следват трудни времена за путьо, ерди и сие.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...