Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

16 minutes ago, w00x said:

Той иска да каже, че всичко е вървяло добре, преди да дойде пандемията.


Защо е вървяло обаче не се пита. И за колко време щеше да върви също не се пита. Важното е, че е вървяло. :) Той Тръмп така спечели поддръжници. С  временни резултати, които след 10 години ще (щяха да) ги захапят за гъза.

Знам какво визира. До тогава обаче беше рекордно дълъг период на възход без криза. Въпрос на време беше. Кога обаче, никой не знае. Можем само да гадаем.

 

6 minutes ago, plameni said:

 

Имаш интересни представи за икономиката. 

Нулева безработица е съществувала само в трудовите лагери  :lol: 

То и ако-то е само в главите на хората. Предолно ми е ясно, че няма как в която и да е държава да падне до нулеви нива. Освен ако не говорим за Северна Корея, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, netrootbg said:

Предолно ми е ясно, че няма как в която и да е държава да падне до нулеви нива. Освен ако не говорим за Северна Корея, разбира се.

 

И там е около 3%.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, RaptoR said:

Мнозинството ВИНАГИ е променяло всичко не знам къде сънуваш крал, па и слънце. В момента НЕ мнозинство решава!

А стига бе, аз си мислех, че Тръмп и компания загубиха изборите, а не обратното. 

 

1 hour ago, plameni said:

но от 14.8 смъква до 6.7 при ръст на случаите до 20 000 000 и 350 000 починали

Все още си е огромен скок в сравнение с една година назад, 3 процента .. 

А ръста на случаите и починалите пак си е негов резултат, то това не е от небето.. 

Талан бе, талант :)

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, plameni said:

 

И там е около 3%.

Божеството е допуснало да има статистика която да показва, че не всички работят и са щастливи? Не вярвам!

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Antares said:

Гле'йте к'ви неща си купувам, като ме ухапе кученцето :lol:

 

Nosete_maska.jpg

Нима и ти си фен на Бордерлендс!?!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, netrootbg said:

Не знам дали си струва да си губя времето, но...

Това е риторичен въпрос. Същото като дали си струва да си сигубиш времето да разубеждаваш плоскоземец, че всъщност Земята не е плоска или дали си струва да си губиш времето да обясняваш законите на физиката на свидетел на Йехова? Същата работа и с оранжевите сектанти. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Godfather said:

Това е риторичен въпрос. Същото като дали си струва да си сигубиш времето да разубеждаваш плоскоземец, че всъщност Земята не е плоска или дали си струва да си губиш времето да обясняваш законите на физиката на свидетел на Йехова? Същата работа и с оранжевите сектанти. :lol::rofl:


Само дето, мисир вселенски, тука нито дин оранжев сектант няма. Не съм забелязал някой да тъгува за дебила Доналд Тръмп. То е същата загуба на време с продухан мисир между ушите като тебе да се коментира... Но пък той керванът си върви, времето си тече и ще има да си говорим още занапред. Като си знам стоката обаче ще се правите както винаги на пръднали в рейса относно какви сте ги плямпали все едно не е било... 

ЕДИТ: Ванка, ако дните на Ердгоан са преброени (га ма няма) и се върне светския режим в Турция, лично ще ти взема още едно шише водка. Какво правим обаче ако не се случи нищо подобно? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

Голямо пазене на Демокрацията...


Това пък е такъв смях, такъв ГИГАрезил, какъвто само американски дебили могат сътвори... 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, RaptoR said:

- "Клоунът" в Белия дом неутрализира севернокорейците, попречи им да развият друга ядрена сила

Ким Чен Ун показа ново оръжие на изненадващ парад: То е най-мощното в света! - Последни Новини от DNES.BG

Тайминга е перфектен :))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ARPAnet said:


ХАХАХАХАХА тоя избива рибата! Забележи - ИЗНЕНАДВАЩ парад ХАХАХАХА

Със сигурност ракетата може да достави ядрена бойна глава и до всяка точка на Слънцето! Те затова ходиха там - да набележат цели! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


ХАХАХАХАХА тоя избива рибата! Забележи - ИЗНЕНАДВАЩ парад ХАХАХАХА

Със сигурност ракетата може да достави ядрена бойна глава и до всяка точка на Слънцето! Те затова ходиха там - да набележат цели! 

То при тях всичко е изненадващо, вземе някой да им разтури партито иначе :))

Но колкото и да са индианци, не се спират :)

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ARPAnet said:

То при тях всичко е изненадващо, вземе някой да им разтури партито иначе :))

Но колкото и да са индианци, не се спират :)


Ми те реално няма кво друго да правят! Там всичко мъжко е с военна униформа хахахахахах
 

8 minutes ago, earache said:

Дори оранжев идиот не мо' го спря жълтия идиот.


Не е вярно! Излъга го нещо (за моя голяма изненада) и го спря ако не в друго, то поне в публичното дразнене и излагации. Имаше хора даже се обзалагаха, че е умрял :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

ЕДИТ: Ванка, ако дните на Ердгоан са преброени (га ма няма) и се върне светския режим в Турция, лично ще ти взема още едно шише водка. Какво правим обаче ако не се случи нищо подобно? 

Не съм казал, че ще падне от власт. Поне не скоро. Вероятно ще му сринат още валутата и ще му създадат още проблеми с икономиката. Това евентуално може да доведе да падне от влат след няколко години. Дали ще се случи...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, netrootbg said:

Не съм казал, че ще падне от власт. Поне не скоро. Вероятно ще му сринат още валутата и ще му създадат още проблеми с икономиката. Това евентуално може да доведе да падне от влат след няколко години. Дали ще се случи...


Момински мечти! Банкет ще вдигна!!! Главата му на кол ми се иска да видя аз... 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Antares said:

Да, но в случая говорим за plague doctor mask :)

То е ясно.

Ама така са я направили, че явно са черпили вдъхновение от някой от психопатите.  :)

 

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Другари, все си мислех като се яви Тръмп, че няма начин да изкара мандат, но тоя вонящ на пръст урод може и половин да не изкара... Ако това е истина, дори половината - мислим едва ли е нужен превод в ефир... 

138757379_10222998405535916_836408512463

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, plameni said:

Само аз ли като ги събера, получавам $2.03Т :blink:

 

1400 + 100 + 350 + 170 + 10


Кажи ми честно откъде ти хрумна да правиш сбор!!!! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Някои неща просто ми се набиват в очите.

Сигурно ми е в природата да съм дребнав :lol:

 

Като казах дребнав, гледам, че и ти вече си го импиичнАл :D

  

30 minutes ago, RaptoR said:

Другари, все си мислех като се яви тръмп, че няма начин да изкара мандат...

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...