Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

24 minutes ago, HEMO said:

Никоя частна охрана не може да се мери със Сикрет Сървиз като възможности.Примери бол.

 

Къде ги тия примери и кой е казал, че те пазят бивши президенти? И изобщо обърнал ли си внимание какви частни охранители има, в смисъл не нашенски сотаджии? И да натъртвам ли пак, че ако искат да те свитнат, никой не мое 'ги зАпре? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

James Earl Jones is 90 today! He's one of the greatest actors in American history with a career spanning more than seven decades. He's been described as "one of America's most distinguished and versatile" actors for his performances in film, theatre and TV. 

 

138441733_10165272570650427_689623958703

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, RaptoR said:

А що па да го спрат??? За плащането - че те на най-мега дебила в историята Буш сигурно плащат, на тоя и копринена пижама му се полага при тва положение! 

Защото е част от процеса, а не просто свалянето му от поста.

Републиканците са с мнозинство там, та ще е интересно ако го тряснат

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ferante said:

Попаднах на тази снимка и сетих за форума. Ползвайте е със здраве: :)

 

Още си пуснал снимката и веднага Вселенският мисир е клъвнал! :laughing1:

А това сниманото даже май не е мисир... 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Само на мен ли не ми зареждат клиповете от страницата на Господари??? От вчера опитвам да видя нещо и не работи

https://gospodari.com/пияната-водеща-по-фен-тв-въобще-не-е-пия/

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ferante said:

Попаднах на тази снимка и сетих за форума. Ползвайте е със здраве: :)

 

 

image.jpeg.c44b42dab66c8d61986943c8f8afdf17.jpeg

Това със сигурност не е мисир.

Това също не е мисир, но пък изглежда като съвършеният мисир.

resize_resize_rty.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 

Царе на грандоманията и парвенющината...

Не бих се учудил ако е "по истински случай", колкото и нелепо да изглежда :lol:

 

EDIT: Румънците доста са се постарали. "Напипали" са някои особености на руската душа и успешно ги експлоатират..

 

 

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

Царе на грандоманията и парвенющината...

Не бих се учудил ако е "по истински случай", колкото и нелепо да изглежда :lol:

 

Така се прави в армията - гърч за нисшия състав, много ясно :laughing1:

Веднага се сещам за "Особеностите на..." руския лов, риболов и т.н. - велики филми!

 

На Богоявление, мъжете, за здраве през годината:

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Между другото това е адски приятно, след като си се напарил яко в банята. Или поне да се овъргаляш в снега и после пак под врялия душ. Няма такъв допинг!

Ех, спомени, спомени...  И са именно от времето ми в армията. Де да можех и сега да ги върша същите.... :punk

Link to comment
Share on other sites

Шокът е супер полезен за организма - събужда го,  дава му нови сили. Всяка сутрин студения душ  :laughing1: - адреналин трябва за мъжете във всяка възраст...

Link to comment
Share on other sites

Виж ся. Знам, че резко нарушавам правилата на форума, ама не мога да не ти кажа в пряка реч -  Ама мноо си прозД Ве, Саше.... Както и не мога да се въздаржа (силно подтикнат от простотията ти), да те попитам... Ти Аланкоолу с ухаещи на копър и сланина яйчници между ушите си, къде видя тук някаква руска тематика? Ей на това ми отговори!

 

П.п. Контекстът на постнатото от теб, евентуално самият ти (единствено) би могъл да го разясниш на звездите, стига да не са ти го говорили те самите, де.  :))

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

On 1/12/2021 at 9:40 PM, gado said:

Хора без работа  :)

 

П.п. В този ред на мисли, тъкмо съм купил осем сериозни вентилатора, та можете да се пробвате да подухате и срещу тях. Докато им настройвам управлението.

Странно ми е как уж стари форумни кучета се връзват на нескопосан трол. Или сте егати и скучаещите копелета....  :)

 

Сам виждаш, че не е лесно и понякога човек трудно може да се удържи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз в този ред на мисли да продължа на тема либерасти и прочее. В последните 5 години благодарение на тях тези случаи станаха ежедневие в Европа, едно силно непознато доскоро ежедневие, което либерастката доктрина упорито твърди, че не е нещо ненормално и трябва да се свиква. Ясен обаче го преджобили в България преди 20 години..:
 

Quote

43 намушквания с нож. Толкова е имало по тялото момчето, убито от тези четиримата в Обединеното Кралство. Миналата седмица беше заклан хирург, малко преди това - две момичета. Какво да се прави, културни особености. Темпераментни са хората от малцинствата, лесно грабват ножа и почват да ръгат с него. Вероятно е израз на искреното им негодувание срещу опресиралата ги бяла колониална класа, няма какво друго да е. Нека сме толерантни и разбиращи. 


140633731_1481224778935530_2904516575830

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Споменах ли, че с дни ще става все "по-весело". Нищо против това объркано СЪЩЕСТВО, но позволете ми да се съмнявам, не - да съм СИГУРЕН, че далеч не великата му компетенция и експертиза е причина за номинацията. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gado said:

Виж ся. Знам, че резко нарушавам правилата на форума, ама не мога да не ти кажа в пряка реч -  Ама мноо си прозД Ве, Саше.... Както и не мога да се въздаржа (силно подтикнат от простотията ти), да те попитам... Ти Аланкоолу с ухаещи на копър и сланина яйчници между ушите си, къде видя тук някаква руска тематика? Ей на това ми отговори!

 

П.п. Контекстът на постнатото от теб, евентуално самият ти (единствено) би могъл да го разясниш на звездите, стига да не са ти го говорили те самите, де.  :))

Видеото с Путин каква тематика е, премъдри?

Пък как се свързва с писаното между мен и Виден, за културните особености , всеки да си отговори сам.

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

Пък как се свързва с писаното между мен и Виден, за културните особености , всеки да си отговори сам.


Абсолютно никак?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ARPAnet said:

Християнски семейни ценности?


Ти верно ли пак??? Значи едно че вече стана не банално, не смешно, а не знам какво да се гледа вечно в руското канче и второ - един урод на не знам колко стотин милиона? Ти верно ли ще драпаш така срещу лайняната река? Да вадим ли ония 40-50 пакистанци, които с ГОДИНИ са насилвали малолетни английски деца и са крити от полицията? Да вадим ли статистиката на кланетата само от последните 2-3 години? Страшно вече се излагаш!!! Кои си обрязват момиченцата? Кои си завиват жените като мумии и ги убиват с камъни? Кои са известни козоебци с претенции, но същевременно режат глави и ги бучат на колове?!?!?! Как можа да го изакаш това, Ясене...    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...