Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То смешно, ама е трагично, драги зрители...

В тая смотана държава, управия никога няма да има. На най-високо ниво си правят каквото си искат, една мутра сменя друга, без втори възможен избор. Всички са идиоти, полицията обслужва разни фирми, все едно са СОТ и т.н.

Та, дет' имаше една приказка:"Щеше да е смешно, ако не беше жалко...".

За мен цялата хава е режисирана, както АВ миналата година, така НАП тази. Убедил съм се с времето, че тук нищо случайно не става. Никой не идва на власт току-така, никой не бива арестуван/освободен или хванат/изпуснат случайно и т.н.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Lucky Luciano said:

То смешно, ама е трагично, драги зрители...

В тая смотана държава, управия никога няма да има. На най-високо ниво си правят каквото си искат, една мутра сменя друга, без втори възможен избор. Всички са идиоти, полицията обслужва разни фирми, все едно са СОТ и т.н.

Та, дет' имаше една приказка:"Щеше да е смешно, ако не беше жалко...".

За мен цялата хава е режисирана, както АВ миналата година, така НАП тази. Убедил съм се с времето, че тук нищо случайно не става. Никой не идва на власт току-така, никой не бива арестуван/освободен или хванат/изпуснат случайно и т.н.

Естествено, че е така! На теб струва ли ти се логично, ако ще правиш такова нещо, преди това да пробиваш системата на МОН и да викаш медиите за да привлечеш внимание върху себе си? Някой като ми каже, ами те съда са го осъдили - тук си невинен или виновен още преди да е започнало делото и разглеждането на доказателствата и показанията!!!

Link to comment
Share on other sites

Собственикът на фирмата - съучредител на гроб. Имал сума ти бизнеси по морето. Хакера съсед на финансовия министър. Чух слухове, че самата фирма е под шапката на Домус Паша. Цялата тая история мирише от стратосферата още...

Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2019 at 8:17 PM, Antares said:

Собственикът на фирмата - съучредител на гроб. Имал сума ти бизнеси по морето. Хакера съсед на финансовия министър. Чух слухове, че самата фирма е под шапката на Домус Паша. Цялата тая история мирише от стратосферата още...

Идва собственикът от другия край на света, като уведомява властите за точния полет с който пристига и го задържат и му искат мярка задържане под стража, защото имало опасания, че щял да се укрие :D :D Иначе за братя Галеви и други подобни хубостници, които са задържани на акции нямаха такива опасения...

 

 

 

БОРИСОВ: ХАКВАТ НИ ПРЕЗ ПЕЧКИТЕ (ВИДЕО)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, plameni said:

Nova-TV-obla-S.png

 

Много взе да пада общото ниво. Не само в Бг е този проблем. Айнщайн пак се оказва прав с изказването си, че интелигентността на света е константа. Пуснете си видеото с изказването на прокурорката относно хакването на нап... Някакви абсурдни тенденции наблюдавам: антиваксъри, плоска земя, Tide pods challenge! ... от там се прехвърляме: тръмп, борис джонсън, тиквата, румен радев...

Не мога да изредя всичките примери.

Link to comment
Share on other sites

И освен това, случаи като този, напоследък се оправдават или с "техническа грешка", или с "К'во толкова... Нищо сериозно не е станало".

Link to comment
Share on other sites

Е то и нивото на тези на високи постове в родните телевизии е зле. Сещаш ли се примерно за някоя ярка фигура в последните години?

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, netrootbg said:

Е то и нивото на тези на високи постове в родните телевизии е зле. Сещаш ли се примерно за някоя ярка фигура в последните години?

Все по-ярки олигофрени започват да заемат важни постове...

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, RaptoR said:

Рови се вече за нов океан под дъното... 

Според мен дъното отдавна е подминато. Сега се проверя колко на дълбоко може да се изкопае. Тъкмо си мисля за нещо, че не може по - зле и доста бързо съм опроверган. Винаги може и по - зле.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, charmock said:

Недей го мисли, ами си пускай Wacken на живо. Имат лайфстриим.

Като спомена Wacken. Много, ама много сериозно обмислям да купя билети за следващата година.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, netrootbg said:

Като спомена Wacken. Много, ама много сериозно обмислям да купя билети за следващата година.

Аз по съм навит да ида на 7000 tons of metal круиз, даже сестра ми обеща да спонсорира. Ама това са само едни смели мечти, който има голяма вероятност да се сбъднат. Иначе и аз вече трета година обмислям ходене във Вакен, проблема е, че сме четерима човека и финансово ми идва много на нагорно.

Link to comment
Share on other sites

Точно цената ме спира. Чудя се дали си струва толкова пари. Билета е най - евтиното нещо. Аз на палатка не съм бил. Обмислях кемпер да си наема. Отделно самолетни билети до някъде. Изобщо като удара чертата и става доста страшно.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, netrootbg said:

Точно цената ме спира. Чудя се дали си струва толкова пари. Билета е най - евтиното нещо. Аз на палатка не съм бил. Обмислях кемпер да си наема. Отделно самолетни билети до някъде. Изобщо като удара чертата и става доста страшно.

Абсолютно. Доста скъпо начинание е. А ако щеш вярвай, аз също никога не съм бил на палатка :shy:. Лошото е, че ние сме и четери човека, което става още по голямо дърво.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Точно цената ме спира. Чудя се дали си струва толкова пари. Билета е най - евтиното нещо. Аз на палатка не съм бил. Обмислях кемпер да си наема. Отделно самолетни билети до някъде. Изобщо като удара чертата и става доста страшно.

 

Престой на палатка, на фестивал, лятото в Европа, не е нещо, на което аз лично бих се подложил.

Миналата година на Тумороуленд, да си вземеш душ струваше 4 евро, имало е опашки от по 40 минути и ако искаш да се изкъпеш нормално, трябвало да идеш в 6-7 сутринта. Така или иначе в 8:30-9, температурите ставаха непоносими, та няма за къде да спиш, дори и да искаш.
Аз не бях на палатка, а на квартира в Брюксел, но чух от други хора, които го обсъждаха.

Link to comment
Share on other sites

Специално за Тумороуленд аз все съм си мислел, че тия, които остават там на палатки, са или някакви дай хард фенове и искат да попият възможно най-много от цялата атмосфера и преживяване на фестивала и кампа около него, да общуват с повече хора на място или са някакви напушалки и друсалки, дето не им пука много много за всичко останало къде и как са, а само за музиката. 

Link to comment
Share on other sites

Аз бая съм спал на палатки, но също като Ангел - не бих си причинил лятото да спя на палатка някъде в равнината. 6-7 часа сутринта, ако не е на сянка - палатката ти става Аушвиц и трябва да излизаш, щото се е напекла и вътре е с 15-20 градуса по-горещо. Аз лично не съм достатъчно запален фен явно, щото такова нещо не бих си причинил. А и по принцип не ме влекат особено концертите.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, w00x said:

 

Престой на палатка, на фестивал, лятото в Европа, не е нещо, на което аз лично бих се подложил.

 

Тука стана интересно - кога по-точно би се подложил ти на палаткова схема, че ке си разкъням фанйелката? 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, netrootbg said:

Пуснете си видеото с изказването на прокурорката относно хакването на нап...

Ченето ми увисна - просто не е истина за какво вопиющо невежество и гьонсуратлък става въпрос. А чете ли последното изказване на шефа на ГДБОП? На въпроса как разбили криптозащитата на компютрите, милиционерската мутра отговаря:

Quote

С хитрост и лукавост. Тези лица са пример как може да станеш жертва на собствената си охранителна система. Видяхме какъв код се въвежда от охранителните камери.

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Освен това вече знаели кой бил поръчал всичко - от чужбина! И мат'ряла цвили във възторг - поне такива са повечето коментари. Направо нямам думи! Обаче най-големият майтап е как цацогешефтурата разпространила ЕГН-то на Главната Мутра, Главната Цаца и още куп други тикви като част от представените "доказателства" за медиите. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dunc said:

Специално за Тумороуленд аз все съм си мислел, че тия, които остават там на палатки, са или някакви дай хард фенове и искат да попият възможно най-много от цялата атмосфера и преживяване на фестивала и кампа около него, да общуват с повече хора на място или са някакви напушалки и друсалки, дето не им пука много много за всичко останало къде и как са, а само за музиката. 

 

Да. Отиват, за да попиват възможно най-много от цялата атмосфера и преживяване.

Но пак не става бе, човек. Миналата година беше 37 градуса. Аз в апартамента (без климатик, щото закво им е?!) едва издържах, а какво остава на някаква палатка да се опъна.

 

1 hour ago, RaptoR said:

 

Тука стана интересно - кога по-точно би се подложил ти на палаткова схема, че ке си разкъням фанйелката? 

 

В Неделя слезнах от Сърница! Избери си някоя по-хубава фанелка за разкъсване, щото много ти знае устата. :D :D

 

11 minutes ago, Godfather said:

Ченето ми увисна - просто не е истина за какво вопиющо невежество и гьонсуратлък става въпрос. А чете ли последното изказване на шефа на ГДБОП? На въпроса как разбили криптозащитата на компютрите, милиционерската мутра отговаря:

:Facepalm::Facepalm::Facepalm:

Освен това вече знаели кой бил поръчал всичко - от чужбина! И мат'ряла цвили във възторг - поне такива са повечето коментари. Направо нямам думи! Обаче най-големият майтап е как цацогешефтурата разпространила ЕГН-то на Главната Мутра, Главната Цаца и още куп други тикви като част от представените "доказателства" за медиите. :lol::rofl:

 

Е, не е невъзможно. Ако камерите са хубави и са близо до бюрото, съвсем спокойно може да се видят клавишите. Пуска се на забавен кадър и се гледа. Комбинациите се свеждат до цифра, доста по-малка от тази, която би била при липсата на подобен материал. Особено ако се използва Numpad, където цялата ръка се движи. А и ако думата е нещо смислено, а не произволни символи, работата е ясна. :)

Link to comment
Share on other sites

Някъде пишеше, че са използвани и записи от HD-камери на заведение, в което Кристиян често е сядал и ползвал служебния лаптоп.

Язък... Тъкмо си мислех, че ще трябва да учредят Нобелова награда и по математика, специално за нашите крипторазбивачи :lol:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, w00x said:

В Неделя слезнах от Сърница! Избери си някоя по-хубава фанелка за разкъсване, щото много ти знае устата. :D :D

 

То и аз оня ден се върнах от Смолян, другата седмица отивам в Девин, та откъде си слезнал не виждам какво значение има... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Абе аз като слушам какво се случва, тия бели кибер антихакери, май ще си се окажат точно тия, който са пипали и то доста леймърски. Одеве четох, че баш шефа на компанията е единия от първите злоупотребили с крадени кредитни карти в средата на 90те....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...