Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

Е па както казах, коги нема ковра 'ти суче портфейла, чепа и аурата барабар с тех всичко си идва на мястото. Дано да се е излекувал от хасковския комплекс най-после. Талантът си го има. Дано повече няма какво да го спъва, че в тоя спорт часовникът върви брЪже... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
3 hours ago, gado said:

Цъ. Не съм. Надявах се да съм се прибрал още преди десетина дни, ама...

Но пък мога да ти дам телефона на брат ми. Съвестно ще ти свърши работа.


Ти тоя брат досега къде го кри, сливи ли има в устата, мисир, като знаеш, че отдавна ми трябва профилактика? Да ме караш тука да се мъча аз с китайските спрейове... И да не си посмял да ми се правиш, че не съм ти казвал... 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

 ... не съм ти казвал... 

 

Дет' си е вярно, вярно си е... Не си ми казвал.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gado said:

Дет' си е вярно, вярно си е... Не си ми казвал.

 

Сигурно... И кой тогава ме прати откъде да зема китайските спрейове, мисир? Стига глупости. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:

 

Сигурно... И кой тогава ме прати откъде да зема китайските спрейове, мисир? Стига глупости. 

Балиго... Питай тоя, дето те е пратил. Ако беше питал мен, щях да те изпратя за една... доста по-сериозна химия, хем по-евтина от китайските боклуци  ;)

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, gado said:

Балиго... Питай тоя, дето те е пратил. Ако беше питал мен, щях да те изпратя за една... доста по-сериозна химия, хем по-евтина от китайските боклуци  ;)

 

Аре да не спамиме повече, спри да ме вбесяваш. Категорично отказа втори път ти да се занимаваш, аз не исках да давам 60-70 лв за професионален спрей, който не мога да употребя, ти ме прати при калъфите, от които купихме компресора да купя китайските. Не спори излишно, защото явно тотал си забравил. Вместо тъпи дискусии - свържи и мен с читав човек за профилактика, защото вкъщи са три тела, още две в другата къща, отделно има и на село едно , дето вече 5 години не е барано. 

Link to comment
Share on other sites

Наблягам на -.... Хем по-евтина от китайските боклуци...

А те както и последният лузър знае, струват по 10-15бгн. Бастун с Бастун! Пий си редовно билобата и спри да злоупотребяваш с гадни неща, дето ги прокламират като бира!

 

П.п. Категорично отказах втори път пак да се клеча на козирката ти, пържейки се във собствен сос, докато ти ми предлагаш за пиене нещо, от което ще ми изникнат брадавици с косми.  ;)

 

П.п.2 А ако ти е толкова зорно, имаш ми телефона, таа....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gado said:

Наблягам на -.... Хем по-евтина от китайските боклуци...

А те както и последният лузър знае, струват по 10-15бгн. Бастун с Бастун! Пий си редовно билобата и спри да злоупотребяваш с гадни неща, дето ги прокламират като бира!

 

П.п. Категорично отказах втори път пак да се клеча на козирката ти, пържейки се във собствен сос, докато ти ми предлагаш за пиене нещо, от което ще ми изникнат брадавици с косми.  ;)

 

П.п.2 А ако ти е толкова зорно, имаш ми телефона, таа....


Не е зорно, но билобата е за тебе, мисир с мисира ти. Става въпрос за ВЪТРЕ! Не за вън! И китайският спрей е ПЕТ лева, мисирко. Вътрешните тела, дето чисти преди 5 или повече години говорим, Красена още беше дете. Ако не съм споменал - за вътрешни тела говорим. Ти се пържи горе, когато сменя компресора, мисир с мисира ти. Ей, ще почна всички топ мисирки да ви записвам вече, честно!  

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, RaptoR said:

 Вътрешните тела, дето чисти преди 5 или повече години говорим, Красена още беше дете. Ако не съм споменал - за вътрешни тела говорим.

Така, де. За това и ти написах за какво имам спомен, че категорично съм ти отказал.

ПЕТ лева... Егати! Сигурен ли си, че нямаш еврейска жилка някаква и, че не си завършил арменската гимназия!?

 

П.п. А зеленикавата пяна ти я показвах преди десет години, Бастуне (2008-2009). Тогава ти и рекох, че унищожаваме три цивилизации, две от които открили аерозолните спрейове и философията. И, че е трябвало да изчакаме още малко, та поне да открият и космическите полети, за да имат възможност да мигрират другаде.  ;)

 

П.п.2. Шъ ти бия клепари, ей!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, gado said:

Така, де. За това и ти написах за какво имам спомен, че категорично съм ти отказал.

ПЕТ лева... Егати! Сигурен ли си, че нямаш еврейска жилка някаква и, че не си завършил арменската гимназия!?

 

П.п. А зеленикавата пяна ти я показвах преди десет години, Бастуне (2008-2009). Тогава ти и рекох, че унищожаваме три цивилизации, две от които открили аерозолните спрейове и философията. И, че е трябвало да изчакаме още малко, та поне да открият и космическите полети, за да имат възможност да мигрират другаде.  ;)

 

П.п.2. Шъ ти бия клепари, ей!


5.50 да сме точни на промоция. И много след като преборихме тия цивилизации, мисирко, сменяхме компресор и още по-след това ме прати ти там, откъдето купих и компресора в Изгрев да търся спрей и попаднах на споменатата промоция. Мисир с мисира ти. 

Link to comment
Share on other sites

Мисирския диалог е не на национално ниво, направо си е на световно ниво. Заболя ме корема да се смея.

Вие двамата, да накарате някоя от жените да ви сготви една пълнена мисирка, и докато не я изядете

(като замезвате с вино, ракия, бира, или с там каквото си искате, от което не никнат брадавици с косми )

да не станете от масата!

Пък климатика, майната му, и утре е ден...  :-)))

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, RaptoR said:


5.50 да сме точни на промоция. И много след като преборихме тия цивилизации, мисирко, сменяхме компресор и още по-след това ме прати ти там, откъдето купих и компресора в Изгрев да търся спрей и попаднах на споменатата промоция. Мисир с мисира ти. 

Това, което аз имам предвид струва 5.30 за половин литър (надцаках те). Ама трябва да се работи доста чевръсто и внимателно с него. Щото ако се отплеснеш, започва да реагира по много интересен начин с алуминия. И после може и ти като Гонзо да възкликнеш - Я! Зелен пушек... :blink:

Инак за отрицателно време успява да свали почти всякакви органични отлагания. А поне 90% от спрънджата във всеки един климатик се състои именно от такива.

 

9 hours ago, Mockingbird said:

Нещо май и на двамата ви е била мнооого ракията по онова време... :lol: С такива двустранни амнезии..... 

Глей, са!

По принцип съм наказан със страховита памет. Може да е и заради работата ми, може да е просто ген, а може да е щото съм по-съпириър, понеже съм ходил в казарма и после съм изгледал всичките части на - Изчезнал по време на акция.

Във всеки случай, по време на ония събития, дето ги брътви Бастуна, ракия НЕ е пита!

Единствените три случая, когато съм имал блекаути поради ракиопиене, са били заради ракията на хазяина ми на морето... Ама там нещата са на съвсем друго ниво. Човекът е с над двадесет годишен опит като местен казанджия и бижуто, което прави е адски КОВАРНО. Мекичко като котешко коремче, нежно като дамско бедро, ароматно като девиче пъпче след баня... Усеща се ароматът на всяко гроздово зърно, преди да стане на джибра и съвсем лека нотка на хиоска смола. А как влиза... Как влизаа...  Начиии, почнеш ли я, никво спиране, докът не свърши и после искаш още! Дет се вика - Дамите са с предимство. Така, де.... За ракията говорихме....

 

П.п. Ама не гарантирам за точния брой на пътите. Щот, нали, все пак се оповавам на личните си спомени  :lol:

 

П.п.2. Пък и оня и той е много коварен тип. Не просто умее да разтяга локума, ами направо бонбонена маса меси...

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Реших да зърна за какво иде реч 'България търси талант'...  Ицо Хазарта, Дилов-син и дъртата (**§€§**( Катето Евро, барабар комплект с изключително дразнещия и син... Кай' чес'но..

Link to comment
Share on other sites

Момци, някой знае ли човек или фирма, която възстановява файлове от изтрит хард диск? Днес от невнимание затрих близо 300ГБ снимки, клипове и т.н., които дори не са мои и сега трябва задължително да си оправя кашата.

Ще съм много радостен, ако някой сподели информация относно питането ми.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sothbiss said:

Момци, някой знае ли човек или фирма, която възстановява файлове от изтрит хард диск? Днес от невнимание затрих близо 300ГБ снимки, клипове и т.н., които дори не са мои и сега трябва задължително да си оправя кашата.

Ще съм много радостен, ако някой сподели информация относно питането ми.

Изключи веднага хард диска и не го ползвай. Би трябвало във всяка една фирма да ти помогнат. Бих ти препоръчал TED. Мисля му има телефона в профила.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Изключи веднага хард диска и не го ползвай. Би трябвало във всяка една фирма да ти помогнат. Бих ти препоръчал TED. Мисля му има телефона в профила.

Веднага го изключих след като осрах нещата. Проверих профила на TED, няма телефон. Ако знаеш къде му се намира офиса или ако може да ми дадеш някакъв номер за връзка, може да продължим на лично.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sothbiss said:

Веднага го изключих след като осрах нещата. Проверих профила на TED, няма телефон. Ако знаеш къде му се намира офиса или ако може да ми дадеш някакъв номер за връзка, може да продължим на лично.

 

Ако просто си ги изтрил по невнимание, а не поради някакъв хардуерен дефект на диска, можеш да ги възстановиш с елементарно приложение. Файловете са си там, но не се виждат във файловата система.

Закачи го като допълнителен диск, за да няма писане по него и пробвай.
Пробвай R-Studio Data Recovery, Recuva, Undelete. С първата съм имал успех, но е платена. Трябва да търсиш кракната версия. Втората също вади файлове и за твоят лек случай - може и да помогне.

Някои програми предлагат и възстановяване на изтрити партишъни, ако случайно това си направил.

И след форматиране на целия дял могат да възстановят някои.

Link to comment
Share on other sites

Самуил ще свърши работа, но е в София, пък и случая не е чак за неговото ниво, а, както казва колегата, е по-прост.

Имам доста опит във възстановяването на данни.

Колегите дават правилен съвет - най-важното е на този диск в никакъв случай да не се пише, и, естествено,

това означава да бъде не се буутва от него.

Непременно да се закачи и празен диск или такъв с достатъчно празно място, защото би било пълна глупост възстановяването

да става върху проблемния диск ( това е, разбира се,е за по-голяма сигурност, независимо дали става въпрос за просто undelete-ване ).

Не се паникьосвай излишно, повечето хора и представа си нямат колко неща могат да се възстановят от уж изтрит или

форматиран диск, а твоят случай вероятно е от най-лесните.

Която и програма да ползваш - внимавай, не записвай на този диск, а на празния!

Софтуери за възстановяване има много, мисля, че и GetDataBack за NTFS ще ти свърши работа

 

https://www.kaldata.com/софтуер/getdataback-46019.html

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Цялата работа стана от невнимание и блеене. Тръгнах да записвам Windows 10 и от бързане дадох "delete" на пълния диск. Естествено се усетих още преди да започна да записвам дори бозата, но вече беше късно :)
И мислите, че работата може да мине и без ходене по фирми за възстановяване на изтрити партишъни ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...