Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата (Нова тема)


Veno

Recommended Posts

  • Replies 13.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Баси майтапа е по това време на годината в Лас Вегас - колоритна смесица от пъпчиви, очилати хакери (трите най-големи хакерски сборища в света са по едно и също време - Black Hat, BSides и DEF CON), и полуголи, пищни каки от стрипклубовете по улиците. Няма такова шоу. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

Баси майтапа е по това време на годината в Лас Вегас - колоритна смесица от пъпчиви, очилати хакери (трите най-големи хакерски сборища в света са по едно и също време - Black Hat, BSides и DEF CON), и полуголи, пищни каки от стрипклубовете по улиците. Няма такова шоу. :lol::rofl:

Викаш панаир от спонтанни полюции на стрипа... :laughing1:

 

=============================

 

Преди минута ми се обадиха от пощата, че ще дойде пощальон да ми донесе пратка директно у дома и има ли кой да го посрещне... Като ви казвам аз, че няма начин да разберем какъв точно боб да хвърляме.... Ей това за първи път ми се случва... 

Link to comment
Share on other sites

Баси грозната Главна, често. Не стига всички мангали, които са насядали във всички заведения /причина, поради която вече не сядам никъде на Главната/, ами идиотите явно са запушили нещо от канализацията и навсякъде смърди на кенеф. Направо не е истина. Оставям настрана кривите плочки, сложени върху старите, с някакъв грозен насип, денивелацията на целия този цирк и фактът, че вероятно при пороен дъжд, всичко ще влиза в сладоледената къща, ами и тази смрад. Направо е отвратително. Кое му е културното, кое му е европейското... Баси...

Link to comment
Share on other sites

В определени дни наизлизат вечерно време от махалите. Май някакви празници като имат се пускат по главната. Иначе няма. :)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, w00x said:

В определени дни наизлизат вечерно време от махалите. Май някакви празници като имат се пускат по главната. Иначе няма. :)

Няма??? Аз не съм видял вечер, в която да съм се мернал по главната и да няма мангустери, особено по малката главна!

Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2019 at 9:22 AM, Godfather said:

Баси майтапа е по това време на годината в Лас Вегас - колоритна смесица от пъпчиви, очилати хакери (трите най-големи хакерски сборища в света са по едно и също време - Black Hat, BSides и DEF CON), и полуголи, пищни каки от стрипклубовете по улиците. Няма такова шоу. :lol::rofl:

 

Ти кое посещаваш стрип клуба или конференциите? :D :D :D  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Veno said:

 

Ти кое посещаваш стрип клуба или конференциите? :D :D :D  

Защо трябва да се ограничава само с едното :lol::D От конференциите при курвите вечер :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Добре само мен ли ме е яд, че целия уж цивилизован свят са бавноразвиващи и не се включат активно да помагат да се изгасят пожарите в Русия? Тръмп уж предложил помощ по телефона и Путин приел, ама реално никой нищо не е свършил! Къде са ЕС, Китай, Япония???! Тоя въздух и озонов слой само Русия ли си го ползват???

Link to comment
Share on other sites

Тая глупост от Перчема вече няколко пъти я чувам и отново озадачен питам - с какъв акъл някой може дори за миг да си помисли, че Русия ще приеме каквато и да е помощ от САЩ?!?! И отново ще кажа - все едно да бяха гасили пожарите по вилите на звездите предната година с МИ-24. Как може изобщо да ви хрумва, че някоя от тия страни ще приема подаяния от другата? И кой къде е казал, че Путин се е съгласявал, че аз знам за категоричен отказ, което едва ли може да изненада нормален човек. Самото предложение е поредна надменна пръдня на оня боклук, който няма незасрана пътека в сектор дипломация! Има ли смисъл да припомняме нЕкои негови ярки туитове, като всъщност те май всичките са рядки дрисни до една?

=================================================

 

Вено, щом гледа пъпчиви "хакери" ясно къде се върти... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Тая глупост от Перчема вече няколко пъти я чувам и отново озадачен питам - с какъв акъл някой може дори за миг да си помисли, че Русия ще приеме каквато и да е помощ от САЩ?!?! И отново ще кажа - все едно да бяха гасили пожарите по вилите на звездите предната година с МИ-24. Как може изобщо да ви хрумва, че някоя от тия страни ще приема подаяния от другата? И кой къде е казал, че Путин се е съгласявал, че аз знам за категоричен отказ, което едва ли може да изненада нормален човек. Самото предложение е поредна надменна пръдня на оня боклук, който няма незасрана пътека в сектор дипломация! Има ли смисъл да припомняме нЕкои негови ярки туитове, като всъщност те май всичките са рядки дрисни до една?

=================================================

 

Вено, щом гледа пъпчиви "хакери" ясно къде се върти... :laughing1:

Trump offers Putin help with Siberian wildfires: Kremlin Някакъв измислен сайт Ройтерс, може да си го чувал някъде го казва! "“The U.S. president offered Russia cooperation in fighting forest fires in Siberia,” the Kremlin statement said." И някакви пичове от някакъв Кремъл са цитирани, не ги знам и тях :D

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Цитирани, нецитирани - или английския ти е зле или не вдяваш, че за разлика от щатския тъпак руският хитрец леко и културно му казва къде да си завре помощта. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, RaptoR said:

Цитирани, нецитирани - или английския ти е зле или не вдяваш, че за разлика от щатския тъпак руският хитрец леко и културно му казва къде да си завре помощта. 

Доста ми е зле английския, дейба нито тая езикова гимназия, нито Кембридж сертификата, нито това че в работата всичко ми е на английски успяват да ми помогнат да достигна твоето ниво на езика...

Точно руския хитрец и той е тъпак, че отказва помощ при положение, че очевидно не се справят със ситуацията, а ЕС са олигофрени, че не са се включили и те! Гасенето на този пожар и парите изхарчени по него имат много повече смисъл от всичките малоумни военни акции в Либия, Сирия и къде ли не!

Link to comment
Share on other sites

Значи принципно е така относно смисъла - това е пределно ясно. Само че не съществува такава възможност да се случи. Не и докато има жив руснак в Русия. Какво по-точно не разбираш от това, което казвам? Или да почвам с глупави примери?

Link to comment
Share on other sites

Много добра статия по темата:

https://nauka.offnews.bg/news/Skeptik_3/Trezvo-za-pozharite-v-Sibir_134895.html

А иначе руснаците нямат нужда от помощ. Въпрос на време е сами да се самоунищожат. Жив и здрав да е путьо и още 100 години да ги управлява.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Veno said:

 

Ти кое посещаваш стрип клуба или конференциите? :D :D :D  

Вено, тия двете неща са в различни часови зони та нищо не пречи да се посещават и двете. :lol::rofl:

15 hours ago, RaptoR said:

Вено, щом гледа пъпчиви "хакери" ясно къде се върти... :laughing1:

Нищо не ти е ясно, мисир такъв. Работата е едно, удоволствията са съвсем друго нещо. Те затва тия култови конференции се правят в Града на греха и се стичат шемети от цял свят, хахахаха. :lol:

 

12 hours ago, RaptoR said:

Значи принципно е така относно смисъла - това е пределно ясно. Само че не съществува такава възможност да се случи. Не и докато има жив руснак в Русия. Какво по-точно не разбираш от това, което казвам? Или да почвам с глупави примери?

Значи викаш руснака по-скоро ще изгори жив, отколкото да приеме помощ от американци. Няма как нормален човек да разбере подобно тъпоумие. Така си заминаха моряците на Курск и кой ли не още, щото идиотите не приемат никаква чужда помощ, но пък сами да си спасят хората за тях е не само мисия невъзможна, но и "културна особеност". Добре, че само не се придържаха към тази културна особеност през Втората световна война, щото без помощите си заминаваха скоропостижно.  :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Значи викаш руснака по-скоро ще изгори жив, отколкото да приеме помощ от американци.

 

Напълно нормално, както и реднешкият дебил би изгорял жив, отколкото да приеме помощ от руснаци! Или ще сглупиш дотам да се изрежеш, че ще приеме? Нима не изгоряха маса хора и къщи наскоро? 

За ВСВ - мисира си е мисир до откат както винаги... Ама МЕГАГИГА мисир. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:

 

Напълно нормално, както и реднешкият дебил би изгорял жив, отколкото да приеме помощ от руснаци! Или ще сглупиш дотам да се изрежеш, че ще приеме? Нима не изгоряха маса хора и къщи наскоро? 

За ВСВ - мисира си е мисир до откат както винаги... Ама МЕГАГИГА мисир. 

Напълно нормално е за теб да ръсиш такива уникални мисирски глупости. Да ти припомня само, че помощ за Курск не са предлагали реднеци, а комшиите им норвежци и шведи. Наистина мисирщината ти няма стигане. :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2019 at 5:41 PM, NEO_DDT said:

Добре само мен ли ме е яд, че целия уж цивилизован свят са бавноразвиващи и не се включат активно да помагат да се изгасят пожарите в Русия? Тръмп уж предложил помощ по телефона и Путин приел, ама реално никой нищо не е свършил! Къде са ЕС, Китай, Япония???! Тоя въздух и озонов слой само Русия ли си го ползват???

Четох, че първо са крили за пожарите. Второ - са отказали помощ от доста места. Трето - горските пожари са си част от естествените процеси в природата. Понеже английския ти е добър - четиво по темата. Пожари има всяка година. Далеч по-опустошителни пожари имаше и в Калифорния миналата година с унищожени градове и доста жертви. Ама те нали не са в братска Русия - голЕм праз.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Четох, че първо са крили за пожарите. Второ - са отказали помощ от доста места. Трето - горските пожари са си част от естествените процеси в природата. Понеже английския ти е добър - четиво по темата. Пожари има всяка година. Далеч по-опустошителни пожари имаше и в Калифорния миналата година с унищожени градове и доста жертви. Ама те нали не са в братска Русия - голЕм праз.

Най-обичам като си говориш абсолютни глупости! California Fires Map: Tracking the Spread - "The fires have killed at least 84 people since they began on Nov. 8 and have burned nearly 250,000 acres in the state..."
The World’s Largest Forest Has Been on Fire for Months "Since the beginning of the year, fires have consumed more than 13 million hectares—an area larger than Greece...." 
Бая по-лоши са пожарите дейба наистина, 250 000 са доста повече от 13 000 000! Пожари си има всяка година, ама не и такива! Сега в момента след като видяха, че е сериозно положението цитирай ми къде и кога е отказана тази помощ, защото все знаете някакви неща, дето не ги пише никъде! Явно участвате в дипломатическите преговори и имате вътрешна информация?!

 

А това с "братската Русия" нещо много сериозно ме бъркаш, защото съм го казал хиляди пъти и явно ще трябва да го повторя за теб - Който си мисли, че има която и да е друга държава "братска" на неговата е много тежко облъчен бавноразвиващ и не е зле да се прегледа! Собственото ти правителство те ебе както може, камо ли някое чуждо ще ти е "братско"!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

On 8/10/2019 at 9:09 PM, Godfather said:

Напълно нормално е за теб да ръсиш такива уникални мисирски глупости. Да ти припомня само, че помощ за Курск не са предлагали реднеци, а комшиите им норвежци и шведи. Наистина мисирщината ти няма стигане. :Facepalm:


За КУРСК няма да обяснявам точно колко топ мисир си... Ще те оставя да се опиташ сам да се сетиш. Ама надали... 

Нео, сам публикува отказа, ако не си го вдянал, верно земи си скъни там сертификата наистина... 

Пожарът наистина е голям и сериозен проблем, но явно ще трябва пак да го казваме като за малоумни, белким тоя път се разберем - Русия ще приеме помощ от САЩ (и обратното, разбира се), точно когато папата смени швейцарската гвардия с бойци на Ал Нусра за охрана на Ватикана. Много се надявам тоя път да съм го казал разбираемо. А относно логика и смисъл в това хората да си помагат при бедствия няма смисъл да се коментира. Ако човечеството спазваше подобни принципи щеше да има такъв живот... А дано ама надали.   

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


За КУРСК няма да обяснявам точно колко топ мисир си... Ще те оставя да се опиташ сам да се сетиш. Ама надали... 

Нео, сам публикува отказа, ако не си го вдянал, верно земи си скъни там сертификата наистина... 

Пожарът наистина е голям и сериозен проблем, но явно ще трябва пак да го казваме като за малоумни, белким тоя път се разберем - Русия ще приеме помощ от САЩ (и обратното, разбира се), точно когато папата смени швейцарската гвардия с бойци на Ал Нусра за охрана на Ватикана. Много се надявам тоя път да съм го казал разбираемо. А относно логика и смисъл в това хората да си помагат при бедствия няма смисъл да се коментира. Ако човечеството спазваше подобни принципи щеше да има такъв живот... А дано ама надали.   

 

"Putin told Trump that Moscow would take him up on his offer if necessary, the Kremlin said, adding: “The Russian president took this step from the U.S. president as a sign that in the future we can restore full-scale ties between our two countries.”
Нещо май не само английския, ами и геополитиката ти убягва доста! Руснаците от доста време искат затопляне на отношенията, защото тия санкции им поебаха мамата на икономиката в комбинация с доста по-ниските нива на петрола и други ресурси от които се издържат, та това беше един не лош повод да започнат дипломатическо сближаване под предтекст за общото благо на планетата! Пак казвам руснаците са не по-малко бавноразвиващи от другите...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...