Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сагата не е завършила - сега чакам да преразгледат и направят нов протокол за ПТП-то. Акта ми отпадна и сега трябва да си напишат нов констативен протокол, в който аз не съм човека-звяр, който в желанието си да напусне кръстовището е ударил горкия човек, който минава на ярко червено с висока скорост.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

960095_10200981201870907_660257741_n.jpg

 

945302_10200981201910908_2014566959_n.jp

 

Може и да го има вече в новините. От преди 20мин. На Цариградско, пред кино "Изток"(Плиска).

Link to comment
Share on other sites

Малко е...трябваше да е поне с гумите нагоре. ;)

Така като гледам, пътят е мокър, имало е малко аквапланинг, малко дрифт, излизане на тирантите и...резултатът на снимката.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, аз бях с гръб и с тапи в ушите....Отивах да си взема бира и видях че хората нещо се разтърчаха....Ама чак като си купих бира обърнах внимание.

Link to comment
Share on other sites

Вчера към 17 часа имаше тежка катастрофа на входа на Кадиево (откъм Пловдив) - пътническа баничарка и джиБ - омачкани, момиче лежеше на пътя (вероятно излязла с предното стъкло на джипа). Някой да знае подробности?

Link to comment
Share on other sites

Колко трябва да си изпил,че да имаш 1.32 промила ? Аз като карам даже не искам и бира да близвам.С какъв акъл трябва да си,че да караш пиян и да не ти пука за тези,които се возят при теб.

Link to comment
Share on other sites

С какъв акъл трябва да си,че да караш пиян и да не ти пука за тези,които се возят при теб.

Жалкото е, че тези хора са доста, защото много често изскачат такива новини. :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

Преди вече доста години един приятел, който пострада при катастрофа, която доста се разчу на бул. Христо Ботев, където е сега новия Стоматологичен факултет, колата се беше обърнала по покрив, та той също беше стоял отзад и беше със счупен таз. 

Link to comment
Share on other sites

Не е катастрофа слава богу, нито щеше да е нещо кой знае колко освен, че пак щях да правя калник заради поредния серсем (или патица в тоя случай):

 

Днес отивам в банката, гледам една кака паркирала на кестерме на паркинга пред банката, гледам я и се ядосвам и тъкмо си мислех че сега като спра зад нея тя ще се види в чудо как да излезе и само да ме задере ще я удуша... и тъкмо ставам я чувам как пали колата си... Замислих се, тая патица дали ще се усети, че съм паркирал зад нея и я гледам как потегля назад без грам да се огледа. Хубаво че бях точно до колата ѝ, та взех да и тропам по прозореца да спре и слава богу че успя да спре на около 3см от моя калник. Отварям вратата да я питам какво прави, тя уплашена взе да ми мрънка че не ме била видяла. Теглих ѝ една лека майна, та дано другия път като тръгне да дава на заден да погледне поне малко какво има зад нея, това че не може да паркира е друга тема, тя гузно се извини и някак успя да се изнесе.

 

Но съвет, ако има къде да паркирате, спирайте по-далече от идиоти паркирали накриво защото е ясно че с паркирането са леко на Вие, а вероятно и с мисленето, та да не се наложи после да правите калници за едното нищо.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, това е живото доказателство на приказката, че жената шофьор е като звезда в небето - ти я виждаш, но тя теб не...

Link to comment
Share on other sites

22-годишна водачка на БМВ бере душа след зловеща катастрофа край Гребната.

 

 

Около 13 часа днес на ул. "Парк "Отдих и култура" в Пловдив лек автомобил "БМВ", управляван от 22-годишната П.Д. от Пловдив, при движение с несъобразена скорост излязъл извън пътя и се преобърнал, съобщиха от пресцентъра на ОД МВР Пловдив. 

Водачката на колата е настанена в болница с опасност за живота. 23-годишната й спътничка е с леки наранявания.
Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някакви новини за зверската катастрофа на Кемера в събота? Много странно никъде нищо още не съм видял. Смлян автомобил, отбито движение през стария мост, километри блокирани тирове почти до Пловдив... И никъде нищо не видях...

Link to comment
Share on other sites

Някакви новини за зверската катастрофа на Кемера в събота? Много странно никъде нищо още не съм видял. Смлян автомобил, отбито движение през стария мост, километри блокирани тирове почти до Пловдив... И никъде нищо не видях...

челен сблъсък, някакъв с ивеко и много малко стаж като шофьор изпреварвал и блъснал челно другата кола. Шофьорът на другата кола е карал с 40, поне на толкова зациклил километража, разминал се е, но е доста начупен

Link to comment
Share on other sites

Пак катастрофа одеве - на Полиграфия-та са блъснали скутер.. Дано човека да е добре. Имаше и 2 коли на военна полиция и снимаха...

Link to comment
Share on other sites

Минах оттам и видях ситуацията. Мисля си, или поне се надявам, че не е пострадал сериозно мотористът, а явно аудито го е карал военен, защото бая хора от Бригадата бяха наизлезли около полицаите. Но общо взето лафеха спокойно, та това ме кара да мисля, че човекът не е сериозно ранен. Дано. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

То само тия катастрофи да бяха... :unhappy:

 

.................Тежкотоварният камион се е движел към Гърция. Ударът между ТИР-а и лек автомобил „Форд" е станал на завой в началото на Кресненското дефиле. След това в двете катастрофирали коли се нанизали последователно джип „Мерцедес", „Фолксваген Пасат" и „Рено Канго".....................

От пресцентъра на Министерството на здравеопазването съобщават за девет ранени..............Единият от ранените при тежката катастрофа в Кресненското дефиле починал преди минути,

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...