Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

btw днеска в тоя дъжд, аз си карам по Дунав от колелото на търговиите към карловско... На колелото идва някакво червено е36 седан 318...и надолу по Дунав се почва едно сновене из лентите, минаване през най-дясна лента (пълна с вода), изпреварвания... Еми... Показателно е.

Link to comment
Share on other sites

В сряда и четвъртък излизах из града се нагледах на такива... Барака 318 със зловещ номер РК малко след пожарната на панаира, посока моста, влетява да изпреварва отдясно и в последния момент избегна спрелия на спирката рейс. Оттам веднага скок в крайна лява лента... Отгоре на това накрая виждам и десен волан... 

 

Сиво 530д ми прави слалом на Източен с над 100. Идва шарейки отзад, но в лява лента човек кара нормално. Аз съм в средна и го усещам как нарочно ще се опитва да се муши да сече. Силно изнервен от това, нарочно настъпвам леко и се поизранявам с колегата в лява лента - е па нЕма'ме сечеш, наглецо!

 

Друго черно изчадие от тая марка се опита да се качи върху мен странично, отново избягвайки други автомобили с превишена скорост...

 

Четирима ухилени пикочи на видима възраст под 20 години "спортуват" със сиво 320 по България, шарейки в трафика със силно превишена скорост....

 

Пълна патология са! Видя ли пикльовци в такава кола, просто ми е ясно за какво иде реч.... 

Link to comment
Share on other sites

А най-ужасТното нещо дет може да му се случи на човек е патладжанено черен негър от Велико Търново (или поне с такава регистрация) в Голф тройка, явно сефте попадащ в по-голям град. Този маймун изобщо не знаеше на къде беше тръгнал и силно подозирам, че носеше в джобовете си 'ляб и вафли, та да дава на тролеите за да не го 'апят :unsure:  Тва може ли в рамките на двеста метра (в натоварен трафик) три пъти да ми спира насред средна лента, че да пита хората на тротоара на къде да върви!? ...То от другите коли достатъчно ясно му обясняваха точно къде да върви, ама то слуша ли... :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

По-нагоре се говореше за BMW и за тенденцията относно катастрофите с тях....Та:

Вчера на пазарджишко.

 

И онзи ден край Луковит.

 

Нямам нищо против марката и собствениците, но тенденцията си я има.Факт.

Link to comment
Share on other sites

ШофЕрите, разбира се - колите нямат нищо общо. Преди години беше модерно въпросните "рацери" да си взимат VW Голф и затова през ден имаше съобщения за катастрофи с участие на голфове ; сега модата на въпросните е изместена към BMW и затова няма нищо чудно, че зачестяват съобщенията за катастрофи с тази марка...да оставим настрана и факта, че самата марка е достатъчно разпространена и сред нормалните шофьори, та не е учудващо в една катастрофа да се ударят и 2 BMW-та. ;)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно сте прави, но пък дали ще си в голф, опел, бе ем ве или мергел, не би трябвало да има разлика...Тъпана си е тъпан...без значение автомобила.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Вероятно сте прави, но пък дали ще си в голф, опел, бе ем ве или мергел, не би трябвало да има разлика...Тъпана си е тъпан...без значение автомобила.

 

Мода, магданозе...едно е да кажеш "карам шкода" (да ме прощава раптора :laughing1:), друго си е да кажеш " 'найш ли к'во яко БМВ имам"...а и от тях вече има достатъчно евтини стари кочинки. ;)

Link to comment
Share on other sites

А манталитета да кажеш " 'найш ли к'во яко "ЛАЙНО" имам" ... е често срещано нещо ... и за тва и тая комбинация е четем така всеки ден в новините + стълб, + челен удар и т.н.

Link to comment
Share on other sites

В цял свят е така всички "агресивни" шофьори предпочитат БМВ на старо (щото просто тука няма супри и америкън мъсъл + JDM яко - за Европа говоря).

 

________________________________________

А тва горе е 335 или 330 бензин (към 300кс) ... с отворен диференциал и карано от шимпанзе ... буквално "класически" пример за непознаване на автомобила който караш и устройството му... тоя си наби яко газчицата като с предно (все едно 1/2 му кола не е върху прах и кал) и се изши като калъф ... той просто не може да кара и мисли едновременно ... и за тва си е купил БМВ.

 

________________________________________

A тоя набор 1993 ... евала ... 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Мода, магданозе...едно е да кажеш "карам шкода"

 

Винаги с гордост съм казвал, че карам Шкода! Инак ме е срам, че имаме Форд и Опел... 

Link to comment
Share on other sites

Е90/е92 2ни траби отзад... Само след 3л моторите, или някой мнооого си е играл с генерацията... ;)

Или просто е сложил 2ни тръби ей тъй за красота :)

Link to comment
Share on other sites

Да. Аз откакто видях един как слага двоен ауспух на моята Алфа... По принцип 2 са ауспусите само на най-големия двигател.

Щом си дупчат калниците и слагат решетки като на M3/M5 моделите, значи нищо чудно и бронята да е сменил и да е сложил двоен. :)
Все едно де. Щото е много чок и надминава отдясно, сега и 330/335 да е било - няма я.

Link to comment
Share on other sites

Или просто е сложил 2ни тръби ей тъй за красота :)

 

Нз що ми ги обяснявате нещата ... че може/би могъл и т.н. да си сложи 40 тръби отзад ... ок, може... може и дизел да е. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...