Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Малката са й оперирали краката и се е събудила вече... Дано да се оправи детето... Аз ако съм му родител, тоя маляк не ми се мисли какво щях да го направя...

Приятелка звънна на неин познат в бърза помощ, и той каза, че момичето е в реанимация и чакат да спадне отока на главата преди да оперират краката, като можело да се наложи да ги ампутират. :(

 

Твоята информация от къде е?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Из сайтовете днес - операцията е продължила над два часа, като са оперирани и двата крака. Освен това тя не е в Бърза помощ. 

Link to comment
Share on other sites

Из сайтовете днес - операцията е продължила над два часа, като са оперирани и двата крака. Освен това тя не е в Бърза помощ.

Разбира се, че не е в бърза ппмощ. В реанимация е. Нали това написах...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ти писа, че някой си бил звънял в Бърза помощ да пита... 

 

Това е последната публикация по въпроса от плвдив24 от вчера, от около 17.30: 

 

Операцията на 16-годишното момиче, което вчера пострада при тежката катастрофа в Пловдив, приключи в късния следобед днес. 

 
Медицинската интервенция беше високорискова, обхвана двата крака на момичето и продължи повече от 2 часа. В момента пациентката е контактна, но й се поставят обезболяващи медикаменти. 
 
Докато не започне раздвижването обаче, състоянието й остава тежко. Все още има риск от усложнения. Катерина Матеева остава в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение.
 
Заради тебе си губя времето тука да ровя...
Link to comment
Share on other sites

Моята информация е от даскалката ѝ в Руската. Тя също казва за ампутация. Не знам... Дано тия от Пловдив24 да са правите. Дано!!! (това сигурно го казвам за 1-ви път в житова ми)

Link to comment
Share on other sites

Каква ампутация пък сега?!?! 

 

 

 

Стабилно е състоянието след вчерашната операция на 16-годишната Катерина Матеева, която бе блъсната на автобусна спирка в Пловдив на кръстовището на улиците "Победа" и "Сава Муткуров", научи Plovdiv24.bg
 
Все още обаче има опасност и риск от усложнения на други органи и системи. Момичето остава под постоянно лекарско наблюдение. 

 

Туй е от 10.30.

 

И се почват мръсотиите. 

 

 

 

От разпространеното от институцията съобщение "замириса" на оправдаване на богатия грък и прехвърляне на вината върху пловдивския шофьор.


Ето какво обаче написа свидетел, пряк участник в инцидента, според който вината е изцяло на движещия се с бясна скорост "Нисан", управляван от гръка, който е преминал на червено. Публикуваме го без редакторска намеса:

Аз карах с 50 в средната лента. Видях, че няма да "хвана зеленото", т.е. светна жълто, когато нисан-а ми профуча отляво ( в лентата за само ляв завой). Докато спирах светофара стана червен, мерцедеса тръгна и нисана тогава влезе. Светофара беше ЧЕРВЕН ! Мерцедеса няма никаква вина!!! 
Link to comment
Share on other sites

Точно това писах и аз за лентата за левия в БМВ форума. Всички РАЦЕРИ така минават от там. Ама всички. Дано успеят да спасят краката да детето - щото на 16 си е баш дете. Че на който и да е виновника, каквото ида му направят за нея вече нищо няма да е същото.

Link to comment
Share on other sites

Ще почакаме и ще се молим детето да се оправи. В писаното не се казва в какво точно се състои операцията. Казва се, че е минала. Възможно е лекарите да не казват всичко засега. 

 

ЕДИТ: Междувременно пак са се праснали - до Водната палата днес. 

Link to comment
Share on other sites

Дано само сега по абитюретнските да няма трагични инциденти ... поне да изкарат патрулките из града малко от малко да не се напъват толкова.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

 
Оказва се, че камерите (които, както можете да се убедите в прикачената фотогалерия, са две) са заснели единствено правещия ляв завой "Мерцедес", но не и "Нисан"-а, управляван от гръцкия студент. Това поне стана ясно от отговора на Районна прокуратура Пловдив, който публикуваме без наша намеса:
 

Във връзка с изпратените ни въпроси Ви уведомяваме, че към настоящия момент записите от камери не са приобщени към материалите по делото по надлежния ред, но по постъпили предварителни данни в записите не е заснето движението на лек автомобил "Нисан", а само на "Мерцедес" поради местоположението на камерите. 

 
Допълнителна информация ще можем да представим след приобщаването на записите по делото. По отношение на обстоятелството на какъв сигнал на светофарната уредба е преминал гръцкият студент - този въпрос от фактическата страна все още подлежи на изясняване, както вече Ви бе съобщено.
 
Преди минути от институцията заявиха за нашия сайт, че следствените действия продължават усилено, като в момента се разпитват и издирват нови свидетели и очевидци на случилото се. Освен това са изискани справки за работата на светофарите в момента на адския сблъсък, както и такава за таймерите на светофарните уредби, за да се установи на какъв сигнал са минали и двете коли, участници в ПТП-то.

 

 

 

В крайна сметка тия камери не бяха ли с цел наблюдение на движението? Или наблюдават тротоара... 

Link to comment
Share on other sites

 

Във връзка с изпратените ни въпроси Ви уведомяваме, че към настоящия момент записите от камери не са приобщени към материалите по делото по надлежния ред, но по постъпили предварителни данни в записите не е заснето движението на лек автомобил "Нисан", а само на "Мерцедес" поради местоположението на камерите.

:Facepalm: Тук става въпрос или за вопиюща некадърност, или за още по-вопиюща наглост да се замажат фактите по въпросното произшествие.

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm: Тук става въпрос или за вопиюща некадърност, или за още по-вопиюща наглост да се замажат фактите по въпросното произшествие.

 

Тука никога не може да знаеш за кое от двете става дума или дори за съчетание от двете, понеже и от двете си ги имаме в излишък...

Link to comment
Share on other sites

Да, аз си ги осъдих тях. А иначе началникът на 3-то на нас ни каза:

 

...ама то тези камери не са поставени за такива неща, за каквито вие ги искате.

Семпло, но малко неясно звучеше както на мен, така и на адвоката ми, но и за сегашният случай отговорът му ще е такъв.

Link to comment
Share on other sites

Да, аз си ги осъдих тях. А иначе началникът на 3-то на нас ни каза:

 

 

...ама то тези камери не са поставени за такива неща, за каквито вие ги искате.

 

Семпло, но малко неясно звучеше както на мен, така и на адвоката ми, но и за сегашният случай отговорът му ще е такъв.

 

Бахти бастуна...За какви неща са сложени?!?

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ако е избягал трябва да се линчуват всички тюфлеци в КАТ , щото в Гърция а те барнат с РАДАР-ДЕТЕКТОР а отиваш в затвора.... тука прецакваш живота на човек и си отиваш като пич..... баси клоаката гнусна сме чесно  :sick

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...