Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

След толкова много лупинги на разни политически субекти през годините (касаещи строго частни интереси), ВЕЧЕ Е НЕВЪЗМОЖНО да се каже каква е причината и дали всъщност тази причина не е следствие.

Обаче за никой (интересуващ се) не е тайна, че най-едрите капитали инвестирани в земя в България са с турски произход. При това говорим за огромно количество земя, изкупена на безценица по време на трите кампанийни вълни. Е, да...към този момент официалните собственици са нашенци, щот, нали.... Също така за никой вече не е загадка и това, дали Турция ще стане член на ЕС.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди няколко дни имаше масово счупени странични огледала на колите в нашата махала. Снощи и моята са я посетили. В такива моменти бих продал душата си на дявола, само за да мога да извадя червата на съответния субект през устата му.

 

Пф, грешната "какво ви минава"...

 

София, Витоша.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Малко истина за уродливото явление Н.Бареков-по-известин като Ники Дудука пред вид умопомрачителното му изпълнение в пловдивска кръчма през 90-те.

 

 

Надскочил е само в социологическите проучвания на Кънчовци, Райчевци и други червени павиани, а те както знаем дори веднъж не са били близко до реалните изборни резултати. Казвал съм го и преди, ще го кажа и сега барем се замислите - основната цел на проекта на Дудука, както и всичкият останал безпардонен цинизъм, с който ни заливат е да направят възможно най-много хора апатични и да бъдат отблъснати от урните, където със сигурност няма да гласуват за БСП, ДПС или някой друг техен проект. При... [Прочети целия коментар] избирателна активност от 70% като в Германия, ДПС и БСП ще са късметлии да додрапат до 70 места в парламента, но при 50% като на последните избори е напълно възможно отново да се бетонират. Естествено, ако Дудука влезе по чудо това ще е добре дошъл бонус, но това е твърде малко вероятно дори при 50% избирателна активност.

 

 

Дудукът. - Той е е политически проект, който е ужасен лакмус за състоянието на мат'ряла. Щом МАФИЯТА инвестира, при това най-нахално, безогледно, и толкова щедро в такъв "нов политик" и такъв проект, който вече надскочи 5% за нула време - правете си изводите за нивото на българите!

 

И вече факт-това малко гаменче е сина на шефа на "Обществено хранене" Пловдив онова време.Правете си сметка какви хора растат без заложби и полза за околните у нас.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз... таковата, да питам... тука има хора с доста различни виждания, има ли поне един, на който Волен да не му е адски противен?

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм гласувал за атака!!! Да, чувствам се предаден, но въпреки всичко, на следващите избори, пак ще гласувам за националистическа партия. Най-вероятно за ВМРО.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да те разбера. Волен е психично болен и му личи. Да гласуваш за партия, начело на която е психопат не ми се струва никак логична постъпка.

 

Не ме разбирай грешно - нито искам обяснение, нито ти държа сметка, нито даже очаквам отговор. Ей тъй само споделям какво си мисля...

Link to comment
Share on other sites

Преди го мислех просто за по емоционален, още повече, че съм имал възможността да общувам два пъти с него.  По никакъв начин не е демонстрирал лудостта си. Всъщност, то не е лудост, а просто самозабравяне. Харесваха ми идеите му, все още ми харесват, но вече не мога да го припозная за мой лидер. Разочарован съм. 

Link to comment
Share on other sites

Наско да ме поправи ако греша, но реторика и риторичен въпрос са 2 коренно различни думи като етимология.

 

Всеки, който гласува за националистическа партия, не би трябвало да му се зачита гласа по време на преброяването.

Link to comment
Share on other sites

Всеки, който гласува за националистическа партия, не би трябвало да му се зачита гласа по време на преброяването.

Ще се изненадаш колко свестни са доста от тези хора.

 

Жалко, че всички подобни партии без изключение се оглавяват от абсолютни боклуци и позьори, готови да продадат и собствената си майка ако им предложат достатъчно пари

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Всеки, който гласува за националистическа партия, не би трябвало да му се зачита гласа по време на преброяването.

Лично за мен националистичните партии са раково образувание...

Link to comment
Share on other sites

Болен играе един театър от доста време, не е нито луд, нито прост, вЕрвайте ми. Но има едно нещо, което е абсолютно неоспоримо - тотално се е самозабравил. Което ще му изяде главата в крайна сметка. Да видим сега какво ще стане след тия поредни говна, които изсра. Дотук знаем, че се размирисаха международно и че дори не е порицан от правителството на ибрикчиите (каква изненада).

 

=====================

 

Новина от Деси Николова:

 

снощи 6 човека от АТАКА с баничарка номер са0831рм са пристигнали при НС и са нахлули в палатковия ни лагер със заплахи и дори са ритнали Юли който е бил дежурен там. Извадили нож. Полицията ги изгонила. След един час отново са направили опит но вратата този път е била залостена.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Вчера Кулезич се заяде за един часовник, но в страната има наистина богати хора. Купуват си яхти, имения, пътуват. Ние няма да репресираме богатите хора, както беше досега. Когато пътувам в страната и виждам бедните хора, аз плача. Имам богати приятели, те ме помолиха да кажа и - ние плачем, когато виждаме бедните".

Това сподели новият политически лидер и бивш журналист Николай Бареков в интервю за TV7.

Люба Кулезич го попита вчера в придаването си по Нова телевизия откъде има толкова пари, че да плаща за автобусите, които са докарали хора на учредителното събрание  на "България без цензура в събота" и за наема за зала в НДК.

Бареков обяви, че още днес ще поиска Националната агенция по приходите (НАП) отново да проверят доходите му. Той уточни, че парите му са в български банки, а до утре на обяд средствата от една негова сметка пък ще бъдат прехвърлени на гражданско движение "България без цензура".

Лидерът представи този трансфер като дарение за партията и обяви, че сумата ще е "рекордна за дарителство в гражданско движение".

По думите му тези пари щели да работят за бедните, защото отиват в офисите на "България без цензура", където има юристи, "които посрещат бедните, унижените и оскърбените, дават им съвети, изслушват ги и им помагат".

"А можеше тези пари да са за образованието на сина ми или да си купя и аз яхта", коментира още Бареков.

 

 

post-12-1236940868.gif

Link to comment
Share on other sites

Сега -знаем,че Бареков е крайно нагъл,непочтен,некомпетентен, изключително вреден в крайна сметка във всички измерения.Другото,което,мога да споделя като наблюдение-народа е толкова ошашавен,че вместо всеки един човечец при разминаване да го плюе и рита медиите го популяризират,хората го гледат и прочие абсурди в тая страна. :sick

Link to comment
Share on other sites

Влизането в политиката на тоя е доказателство, че демокрацията не става, там където повече от половината избиратели са прости и необразовани.

Link to comment
Share on other sites

Едно е да влезеш в политиката, друго е да си успешен в нея. Нека видим какво ще стане. Може разумът да надделее и този да си остане последна дупка на кавала.

Link to comment
Share on other sites

"Аз ... Ники - Дудука - Бареков, ви заявявам най-тържествено, че като стана премиер... уповавайки се на традиционните български качества на трудолюбие, честност и братсво ще успея с ваша помощ за 800 дни да повиша средните доходи до 1500 (иляду и пестин) йЕвро , а размера на минималната пенсия ще е 600 (шестин) йЕвро... АЗ ЛИЧНО ще се разправя с монополите,кръга капитал, комунистите, болшевиките, волен сидеров, Йоги Мечока, Миролюба Бенатова и мишката от Том и Джери,... АЗ И МОЯТ ЕКИП ще осигурим енергийно българия с нова АЕЦ, ще направим 5-6-7 магистрали.... "

 

И т.н. и после идва следващия... все едно него гледахме вече... ае молим. 

Link to comment
Share on other sites

Едно е да влезеш в политиката, друго е да си успешен в нея. Нека видим какво ще стане. Може разумът да надделее и този да си остане последна дупка на кавала.

Ами за мен предричаните проценти (приемам ги за верни, плюс/минус "платената" грешка) вече са си успех  като за такъв долен и неподправен измекяр.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...