Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера изпитах такава гнус от български граждани, каквато през живота си не съм изпитвал. Тази сган заслужава своята участ! Нека им! Малко им е! Между другото ясно се вижда защо сме на тоя хал толкоз години. 

 

Притеснителното е, че някои гнасни твари вече успяват ефективно да вбият клин в нацията. Полюсите са нажежени докрай. Лятото свършва, идва есента, след нея и зимата. И тогава ще стане страшно. Защото хората активно биват настройвани едни срещу други. И малоумни, комплексирани пикльвци със щитове няма да ги спрат. 

Link to comment
Share on other sites

Наистина е доста уродлива картинката.Голяма част за това състояние на нещата е,че българина гледа да се скатае и ако може поединично да се спаси.Което до момента върши работа.Тея 3-4-5 хиляди,които се изсипаха вчера в подкрепа на сегашните управляващи не значи ,че ДЕЙСТВИТЕЛНО правителството има СОЛИДЕН фундамент за просъществуването.Просто тея са рафинирани в манипулациите,агитациите,организирането на активни мероприятия и прочие.Шанса им е да отклонят и минимизират сегашното недоволство и като че ли нещата вървят в тази насока според мен.

Не мога да се въздържа да не сложа тази снимка илюстрираща събраната тълпа в подкрепа на БСП+ДПС:

1176293_509977015754501_1810015585_n.jpg

Как само другарски са се хванали под ръка първите двама  :laughing:

И един позастарял човечец,чиято младост е била около 1950-1970 година:

http://offnews.bg/index.php/232206/i-portret-na-stalin-na-kontraprotesta

Link to comment
Share on other sites

до преди 2-3 години бих казал никога

но на фона на случващото се е една доста добра идея.....

помисли си пак...ама внимателно ;). Мноооого внимателно.

Link to comment
Share on other sites

Обмислям смяна на кариерата. Смятам да се прехвърля към ЕВН, а не да ставам министър. Като гледам разни документчета тук, в тях има повече хляб, отколкото в това да крадеш народа. Те си го правят доста легално.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Другарите герберасти дали имат някакъв коментар за действията на тиквата в последните дни?

 

Ето и едно описание което им приляга много:

 

ГЕРБ са като мъде: участват, но не влизат!

 

 

А ето и коментар на най - добрият политик с който разполагаме. Най - важното е да се отбележи и датата на която е дадено интервюто. Преди повече от 2 години!

http://dsb.bg/bg/blogs/article/2902

Link to comment
Share on other sites

Най-добрият политик, който имаме се казва Ахмед Доган, колкото и хора да го мразят. Като професия - по-добър от него няма.

Иване, набий си петнадесет чомбера и престани да говориш за политика. Доганя може да е всичко друго, но не и "най-добър политик". Най-добър мошеник, най-добър мафиот, най-добър агент на ДС и т.н., но най-добър политик ще стане, когато ми оближе топките и не само моите, ами и на всички 5-6 милиона или колкото са там избиратели. Айде стига вече тия десарски пропагандни фантазии
Link to comment
Share on other sites

Най-добрият политик, който имаме се казва Ахмед Доган, колкото и хора да го мразят. Като професия - по-добър от него няма.

Говоря за политик!, не за доказан терорист. Над мен обаче доста добре са ти го обяснили.

Link to comment
Share on other sites

Вие сте отговорили вместо мен. Нямам какво повече да кажа. Да сте живи и здрави и двамата.

Да ти го обясня малко по-подробно. Истински политик се става, когато собственоръчно се пребориш с политическото статукво и личните ти качества на лидер допринесат за коренна промяна и разместване на пластовете сред мат'ряла. Такова нещо прехваления агент на ДС, Доганя, НИКОГА не е постигал, дори не е имал каквато и да е идея да го постига. Той е просто перфектния паразит, който се възползва от статуквото. А статуквото е пределно ясно - една етническа група от мат'ряла винаги гарантира някакъв избрирателен процент, независимо от обстоятелствата и независимо от това какво се случва, включително и от действията на самия паразит. Да, това всъщност е може би най-точното определение - перфектния паразит. Защо мат'ряла реагира така е СЪВСЕМ ОТДЕЛНА ТЕМА, която няма нищо общо с каквито и да било "качества" на паразита. Айде дотук с безплатните уроци.
Link to comment
Share on other sites

А ето и коментар на най - добрият политик с който разполагаме. Най - важното е да се отбележи и датата на която е дадено интервюто. Преди повече от 2 години!

 

 

Ясно. Всичко стана ясно в тоя момент. Повече за политика няма да си говорим с тебе.

 

Най-големият престъпник на държавно ниво - да. Комунист от най-долен тип - да. Разпродал българската индустрия и туризъм без пари на нашата и чуждата мафия - да. 

 

Както казва Кево, на тоя като му кажат Кремиковци и млъква. Аз бих добавил, че ако споменем и Балкан и трябва да се насира. И следва да бъде разстрелян за престъпленията си срещу българския народ. 

 

Общо взето мангалът, който бих могъл спокойно да кажа, че е направил повече уродщини и от БСП на тема крадене от народа по време на "прехода"...  Човекът с партийна книжка, предал всички мечти на шепата демократи, които имаше навремето. Най-голямата измет в новата политическа история на България. 

 

Ванчо между другото е прав - Доган е класи на тоя циганин във всяко отношение. Той е най-голямото зло в тази страна от 25 години насам, но е в пъти по-умен от всички ибрикчии.

Link to comment
Share on other sites

Без да цъкам където и да е разбрах, че става въпрос за Ванчо циганечето?! Тоя човек е предател под всякакъв параграф. В допълнение на поста на Виден...тое е виновен за много договори в енергетика, с които заробват гражданите до изнемогване. 

Link to comment
Share on other sites

Руми, тия боклуци допуснаха в София да сме на хем на режим на тока три към едно, хем на водата три към едно... За водата обаче беше в дни. Три няма, един има. Кошмар, който няма да забравя никога... 

Link to comment
Share on other sites

След десетоноемврийския преврат, в рамките на 20 години (т.нар. преход) са приватизирани над 90% от държавните и общински активи в България [2].

 

Приватизацията на търговските банки от банковата система на страната е осъществена от БКК.

 

Самият процес на приватизиране също така често е обект на критики, особено в посока корупция, като по мнение на бившия главен прокурор на страната Никола Филчев само при управлението на правителството на Иван Костов са раздържавени активи на стойност 27 млрд. долара при приходи за държавната хазна от около 3 млрд. долара.

 

 

С тая разлика си купувам държава...

 

 

Никола Филчев: В резултат на приватизацията на Иван Костов днес България е най-бедната страна

 

Толкова е голям списъка с всички корупционни зделки на тоя цървул...няма да ми стигне форума. Има ги в многоброен вид статии от различни наши и чужди медии. Ванка прочети ги.

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Аз вече веднъж споменах, че съм виждал на живо с очите си неща, които буквално убиха "всичко детско в мен". Това не са просто престъпления - това е държавна измяна! Това е не за растрел - това е за бесило! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...