Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@charmock, нали ще ми обещаеш да не гласуваш за този?

За кой ще гласувам си е лично мой проблем...също така както виждаш не се крия нито се срамувам от нищо което съм направил или написал. Дори и умишлено не си редактирах поста с конспЕрации, за да може някой такъв форумен корифей като теб да го постне в съответната тема. Но я ме посъветвай ти, тъй като си много загрижен, за кой мислиш, че е редно да гласуваме? Кажи си позицията и логиката?

Link to comment
Share on other sites

които посрещат бедните, унижените и оскърбените, дават им съвети, изслушват ги и им помагат

Само като видя подобно нещо и ми става ясно що за въздух под налягане и тотален лицемер го казва това. Хайде стига с тези бедни, унижени и оскърбени... или иначе казано цигани! Важно е да се обърне време на хората, които работят и си плащат данъците и да се акцентира върху образованието, защото бъдещето зависи от следващото поколение.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Едно е да влезеш в политиката, друго е да си успешен в нея. Нека видим какво ще стане. Може разумът да надделее и този да си остане последна дупка на кавала.

Какъв разум бе млади момко? Целият състав на сегашния парламент е най-красноречивото доказателство за ТОТАЛНАТА ЛИПСА НА КАКЪВТО И ДА БИЛО РАЗУМ! В такава среда изплуването на всякакви дудуци е като развъждането на мухи в свинска кочина.

Link to comment
Share on other sites

Аре да не обиждаме свинете и кочините, а? Всеки народ си заслужава управниците. А ние сме просто племе. Гледах наскоро тоя - Лекето ли, Петното ли - как чупеше стойки пред някви журналя. Ми тоя що се не направи на някой мъж по същия начин, да види как се събират зъби със счупени пръсти и се слага шина на челюст. Ние сме си виновни за цялата мизерия.

Link to comment
Share on other sites

 

О, вече съм корифей. Благодаря :)

Просто... след като си призна, че си успял да повярваш на карикатура, като Сидеров - се опасявам за бъдещето си и реших все пак да отправя молба :)

Но си прав, разбира се, всеки има правото да гласува за когото си иска. Атанас го каза много вярно - всеки народ си заслужава управляващите. Щом хора като Сидеров успяват да залъжат достатъчно хора, както и че същите хора ги толерираме - значи и си ги заслужаваме.

Link to comment
Share on other sites

По нагоре те попитах, сега те питам пак. Кажи според теб за кой е редно да се гласува??? Тъй като си загрижен бъдещето си, трябва да имаш позиция. Щото аз навремето гласувах за СДС, които по никакъв начин не заслужиха по нататъшното ми доверие, след това и за НДСВ, за които също мислех, че могат да променят нещо...Атака също. За кой??? Кой според теб е по малък клоун от Сидеров? Борисов, Станишев, Костов??? И още нещо, признанието е за някой който се чувства виновен и си признава вината. Аз не се чувствам виновен за нищо за да си "признавам". Дори още преди време спорихме за нещо с WooX и още тогава казах, че смятам да дам шанс на Атака.

Link to comment
Share on other sites

По нагоре те попитах, сега те питам пак. Кажи според теб за кой е редно да се гласува???

Редно е достатъчно разтегливо понятие. Ще ти кажа само, че нямам готов отговор и не съм решил за кого бих гласувал. Не предстоят избори. Комунягите няма да дадат кокала така лесно. Знам само, че няма да е никоя от националистическите партии поради ред исторически причини.

 

 

Щото аз навремето гласувах за СДС, които по никакъв начин не заслужиха по нататъшното ми доверие, след това и за НДСВ, за които също мислех, че могат да променят нещо...

Ся, ако ще се фукаме с грешките си - бия те от всякъде - гласувал съм за ГЕРБ. Една от най-сериозните ми грешки в досегашния ми живот и тази, от която най-много се срамувам. Единствения случай, в който гласувах за Нане, за да не е Вуте.

 

 

Кой според теб е по малък клоун от Сидеров?

Азис. И отговора ми е напълно сериозен.
Link to comment
Share on other sites

"Авторитетни" социологически проучвания показват, че България без цензура вече изпревари ДПС и Атака - няма майтап...по телевизията го казаха, а нали знаете, че телевизията никога не лъже... B)

 

...упс, пропуснах да кажа, че телевизията е ТВ7. :P

Link to comment
Share on other sites

То гугъл помни бе. Пък даже и да не помни, аз имам клипове с "Бареков, курво, оди си у вас"...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ибрикчийчето Бареков елиминира Болен... Кьорав и си, брат? Или не си гледал новините? 

 

Ибрикчийската анархия е пълна! Помисли - "партия", неучаствала на избори, на практика ще регулира властта... БЕЗУМИЕ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...