Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За какво да ги връщат. На всеки е ясно, че руснаците са се опитали да го убият. Толкова са некадърни обаче, че едно елементарно нещо не са успели да свършат. Смях.

Интелигентен човек си не се излагай, трябва да знаеш, че колкото и некадърни да са в някои неща руснаците, в убиването на хора ФСБ са едни от най-добрите! Наистина ли вярваш, че ако искаха да го убият този, няма още 100 по-елементарни начина да го убият, ами ще ги тровят с нещо, с което да ги свържат?! Не можеха ли да накарат някой техен агент да сложи една брада, да изкрещи алах акбар и да ги наръга/застреля/блъсне с кола и да се припише като поредния атентат?! По-скоро ония Березовски, който го намериха уж самоубил се, изглежда като тяхна работа! Не знам защо ги мислиш за чак толкова некадърни и бавноразвиващи, че да не могат да извършат едно убийство като хората...

Link to comment
Share on other sites

За какво да ги връщат. На всеки е ясно, че руснаците са се опитали да го убият. Толкова са некадърни обаче, че едно елементарно нещо не са успели да свършат. Смях.

 

Тва с Момчил сте уникуми просто... Некадърни са британците и тъпи, и малоумни, защото те го направиха това. Целият свят вече го разбра. И явно са толкоз тъпи, че не знаят как да ползват руска отрова, та направиха издънката на десетилетието. То бива бива да си прост... И саботажа с НИЩО не промени изборите в Русия, но за сметка на това пак е тишина на тема изнасилени деца... 

 

Най-много питанки поражда този опит за отряване или по-точно неговото отразяване, няма и час след като са се свлекли на пейката и новинарите запяват песента, че руснаците са го направили. Това адски ми напомня на 9/11... още не бяха паднали кулите и вечв се знаеше за осама...

 

Сега почват да излизат факти, които успорват цялата ситуация... Ония цървулан Борис от ден първи пропагандира че РУСНАЦИТЕ ИМАТ ПРЪСТ, имал неуспорими доказателства от лабораторията, която потвърди, че никога не е казвала такива глупотевини. Друг въпрос се поражда, тая отрова е наистина много смъртоносна и трудно може някой да избяга от нея... съдейки от жертвите и тяхното състояние следват въпросите за хранително отряване....

 

Руми, то вече е смешно да се коментира даже... Просто смешно - на мен поне ми е смешно... 

 

Още ли го чешете това? :D "Обвиниха Русия, че искала да злепостави Великобритания на срещата на ООН. Русия отговори, че няма нужда да го прави, понеже Великобритания се справя чудесно и сама."

 

Много добре казано! Тотални некадърници!

Link to comment
Share on other sites

Аве... Знам, че съм малко тъп, ама да питам все пак... Въпросът ми е основно насочен към... Той сам ще се разпознае  :)

Гърция и Турция не бяха ли членове на НАТО?

Или, когато не става въпрос за защита на Аме... Ъъъъ, така, де... Натовския начин на живот, нейде на хиляди мили от границите на СА... НАТО , да ста'а к'вот ще, пък после ше видим?

Аз в момента съм в едно леко недоумение, от кой аджеба ще се вардят пактовците, като един от друг не могат...

При това, ситуацията в момента изобщо не инцидент! Нека не се забравя инвазията на фесовете в Кипър. Защо беше "обявена" кипърската република от страна на Гърция. И какво се случи веднага след тези събития с членството в пакта на същата тази Гърция.

 

Повръща ми се от световната демократска политика, ей! И ако Русия с нефелните си имперски амбиции е световно зло, то Империята на злото заслужава такава световна изолация, че номадското говедовъдство отново да стане основната и индустрия.

Link to comment
Share on other sites

Чета, чета и нещо не мога да разбера. Какво общо имат Гърция с Кипър? Кипър никога! не е бил част от Гърция. Когато се случват събитията в Кипър, Гърция от 15 години е член на НАТО... Няма да ди губя време за по - дълго обясние. Свали путлерските очила за начало.

Link to comment
Share on other sites

Чета, чета и нещо не мога да разбера. Какво общо имат Гърция с Кипър? Кипър никога! не е бил част от Гърция. Когато се случват събитията в Кипър, Гърция от 15 години е член на НАТО... Няма да ди губя време за по - дълго обясние. Свали путлерските очила за начало.

Т.е. НАТО в лицето на Турция е окопирало една суверенна държава...ам?!

Link to comment
Share on other sites

Или, когато не става въпрос за защита на Аме... Ъъъъ, така, де... Натовския начин на живот, нейде на хиляди мили от границите на СА... НАТО , да ста'а к'вот ще, пък после ше видим?

Аз в момента съм в едно леко недоумение, от кой аджеба ще се вардят пактовците, като един от друг не могат...

При това, ситуацията в момента изобщо не инцидент! Нека не се забравя инвазията на фесовете в Кипър. Защо беше "обявена" кипърската република от страна на Гърция. И какво се случи веднага след тези събития с членството в пакта на същата тази Гърция.

 

Повръща ми се от световната демократска политика, ей! И ако Русия с нефелните си имперски амбиции е световно зло, то Империята на злото заслужава такава световна изолация, че номадското говедовъдство отново да стане основната и индустрия.

 

Ама ти досега си изпитвал съмнения относно СА...Нато?

Т.е. НАТО в лицето на Турция е окопирало една суверенна държава...ам?!

 

Всички членове на НАТО са равноправни по Устав, така че въпросът ти е излишен.

Link to comment
Share on other sites

Чета, чета и нещо не мога да разбера. Какво общо имат Гърция с Кипър? Кипър никога! не е бил част от Гърция. Когато се случват събитията в Кипър, Гърция от 15 години е член на НАТО... Няма да ди губя време за по - дълго обясние. Свали путлерските очила за начало.

Иване, само Щ'и кажа, че и аз не бих срал в канчето от, от което ям.... ама до един момент. А малко преди да дойде този момент и без т'ва ще ми се повръща да ям от него.

А откровената тъпота за путлераските очила хич и няма да я коментирам.

 

П.п. Ама пък как се саморазпозна като адресат на питанката ми.... :lol: Мамка му, ставам все по-добър.

Link to comment
Share on other sites

Т.е. НАТО в лицето на Турция е окопирало една суверенна държава...ам?!

Бъркаш се. Червеният кръст/полумесец в лицето на Турция е окупирало част от Кипър. Може и ООН да е. Знам ли в колко организации членува Турция. Не знам защо всичко което направи някоя държава и се лепва на организация която няма нищо общо с това.
Link to comment
Share on other sites

Галицин, кво се хАбиш, брат... Няма как да очакваш от Иван да тръгне да хапе ръката дето го храни. Най-малкото никога не би му се паднАло другаде да намери измислена тъпанарска организация за трошене на чужди пари, в която да му дават 3000 евро (може и вече да са повече), за да спи по цял ден. Ще им лиже и подметките даже и това е нещо напълно нормално, не е някаква изненада. Та каквото и да кажеш, той ще ти обяснява, че си путинист и комунист.  

Link to comment
Share on other sites

 

Така и не обясни нищо по отношение на лъжите които написа в предишното мнение. Типичен пример за fakenews. Съвсем лесно се оборват с кратка проверка на фактите.

 

Нали не мислиш, че ще си напиша тук или където и да е дохода?

Тук пиша за да оборвам тоталните лъжи които се пишат по темата.

Link to comment
Share on other sites

Тоест ти изначало си решил, че говориш истината и си някакъв меродавен източник? Не визирам конкретния случай, но в над 90% от случаите си в тотална грешка. Просто никой не се занимава да ти го натяква.  

Link to comment
Share on other sites

 

До 1960 г. островът е колония на Великобритания, след което получава независимост. Все още на острова се намират две действащи военни бази под юрисдикцията на Обединеното кралство.

През 1974 г. след кратък период на насилие между гърци и турци, близо една трета от острова е окупирана от турски войски по силата на Гаранционния договор от 1960 г. Хиляди кипърски гърци са принудени да избягат за една нощ от домовете си на юг, губят цялото си имущество и никога повече не се завръщат в домовете си. Създадена е Севернокипърската турска република. Окупираните територии са разделени чрез „Зелена линия“, дълга 180 km и охранявана от войски на ООН.

 

На 1 октомври 1960 г. Кипър получава независимост от Великобритания. Първият президент на републиката е архиепископът Макариос III (1913 – 1977), който обединява църковната и светската власт. През 1963 – 1964 г. настъпват размирици, организирани от гръцки националисти. През 1964 г. в страната са разположени базите на умиротворителните войски на ООН, чиято мисия продължава до днес. На 20 юли 1974 г. турските войски предприемат десант, след прогръцкия преврат, организиран от режима на полковниците с цел присъединяване към Гърция и така стъпват на северното крайбрежие на острова. Те завземат около една трета от острова и окупират северната му част. През 1983 г. в окупираната от турците част на острова предводителят на турските кипърци Рауф Денкташ основава Севернокипърска турска република.

 

 

Начи, в случая говорим за натовска държава, която пази мира и реда от друга натовска държава, като и двете изповядват ценностите на демокрацията... Никъде обаче в официалните източници не се коментира, кой създава и покдрепя развитието на гръцката военна хунта, известна като Режим на черните полковници... Също така, в цялата история на конфликта няма участие на официалната гръцка армия, докато такова от турска страна има. 

А, да. И република Кипър е част от ЕС. И газовите находища около острова все още май са ничии. А вие тука дуднете кой крив, кой прав и кой на краварите ибрикчия.

Link to comment
Share on other sites

Тихо ся. Путин го яде от олигарсите, че уж били загубили кинти заради санкциите. 

Link to comment
Share on other sites

Тихо ся. Путин го яде от олигарсите, че уж били загубили кинти заради санкциите. 

 

Ко речи? Да ти припомния ли какво стана с последния, който сбърка леко едно изречение? 

Link to comment
Share on other sites

Начи, в случая говорим за натовска държава, която пази мира и реда от друга натовска държава, като и двете изповядват ценностите на демокрацията... Никъде обаче в официалните източници не се коментира, кой създава и покдрепя развитието на гръцката военна хунта, известна като Режим на черните полковници... Също така, в цялата история на конфликта няма участие на официалната гръцка армия, докато такова от турска страна има. 

А, да. И република Кипър е част от ЕС. И газовите находища около острова все още май са ничии. А вие тука дуднете кой крив, кой прав и кой на краварите ибрикчия.

Шшшт.. Тихо! Стига и ти си разправял некви лъжи и фейк нюзове!

Нема окупация ве, пич. Не е и имало. Ако искаш да знаеш, червеният полумесец или ОО,ДА са изпратили на острова... ЛИНЕЙКИ и хуманитарни камиони, натоварени с медицински, ъъъ..., братя. Ама поради не добро планиране и финансиране от страна на международните фондации, този ресурс е стигннал само за тридесетина процента от територията. За сметка на това обаче и щото все пак тия са там по чисто филантропски причини. И до ден днешен тая територия се радва на добро здравно обслужване и яко похапване. И мани, ами червеният полумесец (или май беше - Червеният кръст, или пък... Абе..., ху гивс а шит) така добре се справя с хуманитарната си мисия, че анадолците кат чули, юрнали се на тумби нататък. Хем по СОБСТВЕНО желание....

 

Честно, много ми става благо на душата, кога някой вземе да ми носи вода от девет кладенеца, осем от които, не изкопани....

Link to comment
Share on other sites

А като почнат да падат ядрените глави, ще викате ли - аз съм путинист, аз съм на краварите ибрикчия? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...